Ağrı ilinin En Büyük Ve Kapsamlı Devlet Hastanesi Olan Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ilk Olarak 1961 yılında Sağlık Ocağı Olarak Açılıp Bölge’nin Gelişmesi ile Beraber Belirli Bir Süre’den hemen Sonra İl Sağlık Müdürlüğü Binası’nın Yeni’den İnşa Edilip Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Olarak 2006 Yılında Faliyet Göstermeye Başlamıştır.Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede,Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir,Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası,Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi,Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi,Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorumlar,Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayetler Gibi Bir Çok Bilmek istediğiniz Bilgiler Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres: FIRAT Mah. Çevre Yolu Üzeri Suçatağı Mevki Otogar Karşısı

Çalışma Saatleri : 24:00

Telefon Santral : 0 472 -215 63 63 – 215 10 56 – 215 87 10 – 215 63 63 – 215 18 16 – 215 62 11 – 216 56 91

Mobil Randevu al : 182

E-Posta [email protected]

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Uzm. Dr. Melih ÇAMCI
Uzm. Dr. Şebnem ŞAKAR HALAÇ
Uzm. Dr. Veysel ESKİN
Uzm. Dr. Koray CEYLAN
Uzm. Dr. İpek GÜLİN AĞAR
Uzm. Dr. Ayşe Yasemin ÖZGAN
Uzm. Dr. Abdurrahman ŞİMŞEK
Uzm. Dr. Betül KAPLAN ZAMANOV
Uzm. Dr. Galip KARAKAYA

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Metin Bey – bir ay önce
Şu anda hastahanedeyim Ayça Radi kardiyoloji doktoruna sıra aldım.Emin olun ki doktorun yanındaki hemşire tam bir felaket insanlara kaba davranma saygısızlık bağırma çağırma ne derseniz deyin ama bu hemşirede en önemlisi insanlık kalmamış içindeki insanlık resmen ölmüş.umarım bir gün sınanır.kapının önünde duranlar bu hemşire hakkında hiçte iyi dileklerde bulunmadı diyebilirim.
Ben şahsen bu hemşire ye hakkımı helal etmiyorum.
Allah devletimize zeval vermesin.
Bu tür sağlık çalışanları özelikle denetimden geçmelidir.
Hastane başhekimi de koltuğundan kalkıp koridorlarda dolaşıp insanların dertleri ile ilgilenmesi mecburidir.sonuçta maaşlarını alıyorlar.maksat Allah yedirsin demek…

İrfan Kantar – bir ay önce
BÖYLE BİR ŞEY OLAMAZ! (ZEYNEL ABİDİN ÖZDİL)
Kadın doğumun acil bölümüne gittik.Haftasonu olduğu için önce doktor beylerin bizi kabulü için telefonla aranmasını bekledik.Doktor sonunda geldi.Eşim doğal olarak ultrasonda çoçuğu görebilir miyim diyince BURASI DEVLET,ŞOV YAPMAYA GEREK YOK diyor.Hastaya bir iki kelime dahi açıklamadan başka hastaya geçti.Ebe sağolsun açıkladı.
SAYIN ZEYNEL BEY.BURASI EVET DEVLET.GELDİĞİNİZ ZEYNEP KAMİLDEKİ HALİNİZİ DE BİLİYORUZ.ORDAYKEN HASTALARLA NEDEN BÖYLE KONUŞAMIYORDUNUZ ??? AĞRIDA NE DEĞİŞTİ??
BİZ DE MEMURUZ.GELEN VELİYE BURASI DEVLET.ÇOCUĞUNU SORMAMAZSIN DEMİYORUZ.HADDİNİ BİL!!

Mesut BULUT – 2 ay önce
devletin bu hastane için çok büyük ödenekler tahsis ettiğine eminim ama maalesef rezalet bir hastane, temizlikçisinden doktoruna kadar hepsi ilgisiz, nezaketsiz, liyakatsiz. düzen yok temizlik yok disiplin yok.

Ismet Kaya – bir ay önce
Adam akıllı doktor yok. Yarısı boş bir hastane. Var olan doktorların iyisini ve gerekli cihazları torpille Patnostaki hastaneye götürmüşler. Vekil şerefsiz.

Bülent Bahadır – 3 ay önce
Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi diğer illere gidip bu hastaneyi görünce bura bize tuhaf geliyor devlet yatırım yapmış fakat yöneticiler bakmıyor temizliğini yapmıyor kablolar hep dışarıda lavabolar çok kötü numarataj çalışmıyor. Hastene yapılırken çevresine binlerce ağaç dikilmiş yönetim hastaneyi devr alırken bakım yapmadıkları ve ağaçları sulamadiklari için hepsi kurumuş şuan

Mustafa Keskin – 3 ay önce
182 den bu hastane için randevu alınmıyor.
Zaten içerisi mahşer gibi kalabalık bu pandemide en tehlikeli yer sanırım Ağrı Hastanesi

MUSTAFA METIN – 2 ay önce
Bu hastanede muane olabilene üstün başarı ödülü verilmesi lazım bence. Türkiyede gördüğüm en rezalet hastane

Kader Bal – 9 ay önce
Böyle bir hastane görülmemiştir. Devlet memuru olunca bu kadar sorumsuz mu olunuyor. Randevu alıyoruz doktor ortada yok. Öğle aralarını keyfine göre bir buçuk saat uzatan bir çalışan gurubu olabilir mi. Biz randevumuzu bekliyoruz diğerleri sohbet derdindw. Sorulaea karşılık vermek yok. İlgi alaka sıfır. Hasyane6 içi tabela yerleşimi sıfır. Yazık gerçekten yazık. Bizde memuru ama bu kadar başı boş bir kurum işk defa görüyorum. Allah kimseyi düşürmesin.

Nesibe Koçyiğit – 9 ay önce
Ben üç aylik hamileyim doktordan dokuzda randevu aldık ama doktorlar 9.50 de hastaneye geliyorlar ve ilgilenmiyorlar doktora gittiğimde kontrol amaçlı yatmamla kalkmam bir oldu sedyeden ürolojiye git dedi sadece doktor. iki tane idrar testi verdim urolojide idrar kültürü testini kaybettiklerini söyledi sonuç çıkmamış o yüzden yeniden yaptır dedi ilgi alaka 0. REZALET BİR HASTANE..

abdullah erdem – 3 yıl önce
Üniversite otogar ve şehir merkezine oldukça yakın ulaşım rahat dış görünüşüyle iyi bir hastaneye benziyor

Ömer Kilic – 11 ay önce
Bugün hastanede karşılaştığım bir hemsireye kibarca sorduğun falan bölüm nerde soruma karşılık yüzüme bile bakmadan bilmiyorum diye cevap vermesi cok kabaca bir davranıştı. Duyduğuma göre bircok personelde insanlara böyle hor ve kabaca davraniyormus.
Bashekimin sadece makaminda oturmamasi ve bu konularada el atmasi temenimdir.
Bir dahakai sefere bu sikayetimi sağlık bakanlığına kadar iletecegim.

Selçuk Köse – 11 ay önce
Ben şu an covid tedavisi görüyorum.. odam gerçekten tam bir otel odası gibi. Hizmet ise mükemmel 3 öğün harika yemekler getiriliyor odamız her gün siliniyor ne eksiğimiz varsa söylememiz yetiyor hemen getiriyorlar. Hemşireler ise çok ilgili ve güler yüzlü gerçekten insana çok moral veriyorlar.. harika bir hastahane olmuş..

SEBAHATTİN MATARA – 2 ay önce
Bakımsız olmakla beraber ferah ve geniş bir hastane

By farude