Ankara Altındağ ilçesinde Hizmet Veren Özel Hastane Akropol Hastanesi ile ilgili Bilmek istediğiniz Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Yazımızın Devamında Paylaşmış Bulunmaktayız.2000 Yılında Faliyete Giren Hastanemiz Tam 20 Yılı Aşkın Bir Süredir Bölge’de Faliyet göstermekte Olup Son teknoloji Malzemeleri Ve Cihazları ile Hastaların Sağlığı Öncülüğünü Göz Önüne Alarak Hizmet Vermektedir.Bilgi ve beceri birikiminin, birinci elden topluma sunulmasının halkımızın sağlık düzeyi ve yaşam kalitesini yükseltmekte önemli bir katkı sağlayacağına inanan grubumuz; uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 50 tek kişilik hasta odası,3 ameliyathanesi olan büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır. Akropol hastanesinde sunulan sağlık hizmetinde gösterdiğimiz üstün başarıları daha üst noktalara taşımaya devam etmekteyiz.

Adres: Aydınlıkevler, Uzayan Sk. No:99, 06130 Altındağ/Ankara

Hizmet verilen bölgeler: Ankara

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0312) 207 90 00

Akropol Hastanesi Yol Tarifi

Akropol Hastanesi Doktorları

Akropol Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Cem Güneş – bir hafta önce YENİ
Çok kalabalık tek odadan yapılıyor sadece aşı tam bir sacmalik

Arzu Kurt – 2 hafta önce YENİ
Bi çok hastaneye göre çok çok iyi psikiyatri doktoru savaş beye gittim kesinlikle baştan savma değil sabırla ve güler yüzle dinledi eğer özel hastaneye gidecekseniz tercihiniz burası olmalı

Samet Yigit – bir hafta önce YENİ
Çocuk doktoru Serdar beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Aslıhan Can Köse – 3 hafta önce YENİ
Kadın hastalıkları bölümündeki Ayşe nihal hocam siz ne kadar kibarsiniz öyle😊Tecrübeniz ve hastaya detaylı bir şekilde durumunu anlatmaniz takdir edilesi.. Teşekkür ederim..Ayrıca hemşire hanımlar da nezaketli idi.Ayrica onlara da teşekkür ederim… Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim

Furkan Koç – bir ay önce
Özel hastaneler icinde birdaha tercih etmeyeceğim işletme ücreti otel gibi girişte almalarından tut acil serviste tek hemşir tek doktor devlet hastanesine gitsen daha az beklersin

Ahmet Uyar – 2 ay önce
Akropol Hastanesi’ne bugün gittim, rahatsızlığım vardı. Hastane cok güzel doktorlar sıcak kanlı ve çok ilgili, ben tedaviden ve yapılan hizmetten çok memnun kaldım. Tesekkür ederim…

Yuksel Maden – 2 ay önce
Kurumsallıktan çok uzak sadece para kazanmak için yapılmış hizmetin ikinci hatta üçüncü sırada yeraldığı bir hastane. Binası dar ve işlevsiz. Aydınlıkevler bölgesinde belkide alternatifleri olmadığı için müşteri memnuniyetini hiç sallamıyorlar. Dilerim bölge daha büyük, düzgün bir binada hizmet veren insan odaklı bir hastaneye kavuşur.

Çiğdem ORHAN – 4 ay önce
1 yıldız bile haketmiyorlar.Ozel hastane degil sanki degil 20 yıl onceki sağlık sisteminden kopup gelmiş izbe devlet hastanesi.Surekli sizden para talep ediliyor. En son annem icin yaptırdığımız bir ilacın raporu icin gezmeden 25 TL daha para istendi. Doktor muayene ücreti haricinde yazdığı rapor icin istenilen bu parayı ödedikten sonra fatura istedim.Fatura üstünde 23TL olarak değişen rakamın yanında hastane destek paket bedeli olrak birr ibare vardı.Bunun be olduğunu sorduğumda açıklama alamadım ve itiraz ettiğimde para iadesi yaptılar.

Murat enes Kara – bir ay önce
Doktor izinli ne demek?Burası hastane yedek olmasi lazım.

Ferdi Onur ÖZCAN – 4 ay önce
Covid aşısı icin randevu alirken sistem cok sayida aşı odasi uzerinden randevu veriyor. Butun asi odalarinda ornegin saat 9’dan itibaren asi icin randevu veriliyor. Ancak 1 tane asi odasi var. Dolayısıyla saat 9’dan itibaren ana baba günü. Aşi icin önermiyorum. Diger bölümleri bilmiyorum ancak bu yaklaşımla çalışan bir hastenenin diger bölümleri hakkinda fikir yürütmeyi size bırakıyorum.

Volkan Güneş – 5 ay önce
Muayne adi altında, 3 saniye yorum yaptı, “Burada kitle varmış” dedi, allah allah cok sasirdim, bende kitle yerine hamburger var diye bekliyordum.

Dalga mi geçiyorsunuz anlamadim ki, falcıya gitseydim daha yarayışlı olurdu, tıp merkezi değil para toplama makinesi, rezalet ötesi 1 yıldızı bile hak etmiyor.

Siz orayi kapatın karşıdaki kofteci dayiya verin. O adam bile sizden 10 kat daha iyi hizmet verir.

Tamamen zaman kaybı kesinlikle gitmeyin, haci hocaya okutun üfletin, odinden medet umun, gerekirse totem yapın, yagmur duasi edin ama burada çalışan hic bir personelden ne bir performans ne de bir medet umun.

Sıfır.

Zeynep Aras – 4 ay önce
Aşı için annemle beraber randevumuzu alıp gittik .buna rağmen epey bekledik . Beklediğimiz süre boyunca kalabalık giderek arttı, tartışma sesleri yükseldi . aşı odaları ayrı değil .Çin ve Alman aşısı aynı odada yapılıyor . O karmaşada aşıların bile karışma ihtimali var .odaya tek tek almıyorlar .bir daha gitmeyi düşünmüyorum .

Büşra Eymen – 6 ay önce
dün aşı için gittiğim hastanede eşim için d vitamini testini sordum 70 tl ye yapıyoruz dediler birde bütün camlarında bugün aşı olana yuzde 50 indirim var diye yazmışlar bugün eşim gittiğinde ise 65 tl d vitamin testi 105 tl de muayne ucreti istemişler yanı dün dedikleri ile bugün söyledikleri birbiriyle örtüşmemekte bir hastaneden beklenilen öncelikle güvendir bunu sağlayamadıktan sonra da aydınlıkta yeni açılan bir hastane bence başarıda sağlayamaz muaffakta olamaz kesinlikle önermiyorum

Naci Akdemir – 5 ay önce
Bugün el kesisi nedeniyle acile müracaat ettim.Personel ilgili ve güleryüzlüydü.Başta dikişlerimi yapan acil hekimi Başar Beyoğlu hoca olmak üzere teşekkürlerimi sunarım.

kasım Efe – 3 ay önce
10 gün önce taburcu oldum önce biraz tereddütlü gittim hastaneye tün önyargılarımı kırdığın için sana teşekkür ederim Mahmut hemşire az kalır yeri geldi abi yeri geldi kardeş oldun sen kadar ilgili şefkatlisen ayakta alkışlıyorum hakkını helal et.adamsın reis hala arada halimizi soran bir hemşireye bina olarak anlatmaya satırlar yetmez.

Elif Şamdan – 5 ay önce
Randevu sisteminde bikaç aşı odaları görünmesine rağmen sadece bir aşı odaları var, kapalı alanda insanları aşı için çok bekletiyorlar.

akropol hastanesi diş hekimliği
akropol hastanesi dr hasan yıldırım
akropol hastanesi kadın doğum
akropol hastanesi ortopedi doktorları
akropol hastanesi ekşi
akropol hastanesi endokrin
akropol hastanesi lazer epilasyon
akropol hastanesi aydınlıkevler
akropol hastanesi fotoğraflar
akropol hastanesi fetö
akropol hastanesi check up fiyatları
akropol hastanesi göz doktoru
akropol hastanesi hangi otobüs gider
akropol hastanesi adres
akropol hastanesi iletişim
akropol hastanesi hasan yıldırım
akropol hastanesi iş ilanları
özel akropol hastanesi iş başvurusu
ankara akropol hastanesi iletişim
özel akropol hastanesi iş ilani
ankara özel akropol hastanesi iş başvurusu
akropol hastanesi kadın doğum doktorları
akropol hastanesi kadın doğum yorumları
akropol hastanesi keçiören
akropol hastanesi kadın doğum muayene ücretleri
akropol hastanesi kardiyoloji doktorları
akropol hastanesi kbb
akropol hastanesi doktor listesi
akropol hastanesi laboratuvar sonuçları
akropol hastanesi muayene ücretleri
akropol hastanesi nerede
akropol hastanesi nöroloji doktorları
akropol hastanesi numarasi
ankara akropol hastanesi nerede
ankara özel akropol hastanesi nerede
akropol hastanesi ortopedi
özel akropol hastanesi organizasyon şeması
ozel akropol hastanesi telefon
özel akropol hastanesi adres
özel akropol hastanesi iletişim
özel akropol hastanesi doktorları
özel akropol hastanesi yol tarifi
özel akropol hastanesi balgat
özel akropol hastanesi insan kaynakları
özel akropol hastanesi
özel akropol hastanesi ankara
akropol hastanesi psikiyatri
akropol hastanesi pcr testi
ankara akropol hastanesi açık pozisyonlar
akropol hastanesi sgk anlaşması var mı
akropol hastanesi sahibi
akropol hastanesi tahlil sonuçları
akropol hastanesi şikayet
akropol hastanesi telefon
aydınlıkevler akropol hastanesi telefon numarası
akropol hastanesi yol tarifi
akropol hastanesi covid testi
aydınlıkevler akropol hastanesi uzayan sokak altındağ/ankara
akropol hastanesi muayene ücretleri 2019
akropol hastanesi muayene ücretleri 2021
akropol hastanesi yorumlar
akropol hastanesi yeni yeri

By farude

Bir yanıt yazın