Alfa Tıp Merkezi, güçlü hekim kadrosu, deneyimli ve güler yüzlü personeli, ileri teknolojik donanımıyla, tüm branşlarda poliklinik hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur. Alfa Tıp Merkezi, hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı. Uluslararası sağlık standartlarında, modern altyapısı ve üstün tıp teknolojisiyle hizmet veren Alfa Tıp Merkezi, akıllı binasıyla yeni nesil sağlık merkezi anlayışı ile İzmir’de konumlanmaktadır.

Adres: Kazımdirik, 6244. Sk. No:1/B, 35040 Bornova/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: Türkiye ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 262 28 28

Sağlık ve güvenlik: Randevu gerekli · Maske takılması gerekiyor · Sıcaklık kontrolünden geçilmesi gerekiyor · Personel maske takıyor · Personel için sıcaklık kontrolü yapılıyor · Personelin müşteri ziyaretleri arasında yüzeyleri dezenfekte etmesi gerekiyor

Alfa Tıp Merkezi Yol Tarifi

Alfa Tıp Merkezi Doktorları

Alfa Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Asia – bir ay önce
9 haziran 2020 de bu tip merkezinde Fatih Uygur tarafından kombine ameliyat oldum ve hayatımın en korkunç gecesini yaşadım. Ameliyat gecesi anestezi bunyeme ağır geldigi için konversiyonel bayılma geçirmisim ve o anda tüm katta sadece genç erkek bir hemşire vardi. Ayıldığım zaman hemşire yardım için bağırıyordu ama kimse yoktu. Hemşire korkudan buz kesilmişti. Anestezi doktorunu aradı ve talimatı üzerine sakinleştirici verdi. Allah beni korudu. Doktoru dava ettim hastaneyi de sürece dahil ettik. Ancak hastanenin cevabı ‘ Doktor Fatih Uygur bizim sadece ameliyat hanemizi kullanıyor, bünyemizde bir doktor degildir, kendisiyle anlamamız yoktur, bu sebeple yaptigi ameliyat sonrası gelisen durumlarda da bizim kusurumuz yoktur’ Yani ameliyat sonrası hastanede kaldığınız zaman bunun ücretini ödüyorsunuz ama orada başınıza bir şey gelirse kimse sorumlu değil.

ertuğrul yıldız – bir ay önce
Gözümdeki pterjium denilen et yürümesi için Doç.Dr. İbrahim Tuncer’e başvurdum. Sürekli gözlerimde kanlanma yanma batma ve dışarıdan görenlerin gözümdeki eti farketmesinden rahatsız oluyordum. Daha önce ameliyat önerilmişti ancak korktuğum için cesaret edip olamadım. Dr. İbrahim beyin tüm süreci izah etmesi detaylı bilgilendirmesi ve güven veren tarzıyla ameliyata ikna oldum.Kontrollerde de gayet ilgiliydi her defasında sorularıma gayet açıklayıcı şekilde izahat yaptı. Kısa süre içinde de gözüm iyileşti, şikayetlerim geçti. Kendisine beni göz sağlığıma kavuşturduğu için çok teşekkür ederim.

ahmet ak – bir ay önce
Kız kardeşimi estetik olması için getirdik fakat çalışanlar kendi arasında konuşurken, merkezde yoğun bakım ünitesi olmadığını ameliyat esnasında gelişebilecek kötü bir durumda yapılabilecek müdahalenin nerdeyse olmadığını duydum. Baştan bilseydik bu kurumda asla ameliyat olmazdık sonradan duyduk ki yasa dışı ameliyatların yapıldığı ameliyathane adete otel odası gibi kiralanıp kullanılan 3.sınıf bir hastaneymiş!!!!!!!!!

Simge Ildız – bir ay önce
22 Ocak 2021 saat 10.00 randevusu için geldik. Ancak Dr İbrahim TUNCER bizi görmesine rağmen kabul etmedi. Parası ile geldiğim bir özel hastane bunu yapamaz. Ya hiç kimseye randevu vermeyeceksiniz ya ilgileneceksiniz .

Ercan ALOĞLU – 2 ay önce
3 ay önce göz muayenemi yaptırdım. Verilen gözlük numarası tamamen yanlış yazılmış. 3 ay boyunca yanlış gözlük kullanmaktan uyku sorunu en hafifi olmak üzere birçok zorluk yaşadım. +0.75 olması gereken numara – 0.50 yazılmış örnek olarak. Aklı olan uzak dursun derim.

cihan A – bir ay önce
Estetik birimine geliyoruz ilgi 0,doktor bey ssatlerce kapıda bekletiyo,baksanız atmosfer güzel ama paranızla rezil oluyosunuz.Biz işinde uzman botoks dolgu yapıyo sanıyoduk meğer yapan doktor göz doktoruymuş verdiğimiz paraya yazık.Bi daha asla gitmiceğim bi kurum

özlem erdogan – bir ay önce
burda 3 ay önce burun ameliyatı oldum anesteziden çok rahat uyandım asla sarsılmadım hemşireler inanılmaz ilgili ve tatlıydı çok güzel ilgilendiler katta çarşafları değiştiren parsonel inanılmaz ilgiliydi su istedik diye kantinden su bile aldı getirdi başka hastanede asla yapmazlar tertemiz bi hastane çalışanlar çok ilgili ben o kadar hastanede hizmet aldım birçok özel hastanede refakatçı kaldım ama böyle hizmet görmedim.. işe alan kişi çok doğru insanlar seçmiş bence izmirde bi numara umarım bu kalıtede devam eder ☺️🌸

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba, güzel yorumlarınız ile daha sağlıklı yarınlara adım atıyoruz. Teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

alfa tıp merkezi fizik tedavi
alfa tıp merkezi göz doktorları
alfa tıp merkezi hangi bölümler var
izmir alfa tıp merkezi doktorları
özel alfa göz tıp merkezi balçova/izmir
alfa tıp merkezi sahibi
alfa tıp merkezi kimin
alfa tıp merkezi kadın doğum doktorları
alfa tıp merkezi anlaşmalı kurumlar
kazımdirik alfa tıp merkezi 6244. sokak bornova/izmir
alfa tıp merkezi lazer
alfa tıp merkezi iletişim
alfa tıp merkezi muayene ücreti
alfa tıp merkezip merkezi
alfa tıp merkezi dahiliye doktorları
alfa tıp merkezi nerede
alfa tıp merkezi online randevu
alfa tıp merkezi ortopedi
özel alfa tıp merkezi
özel alfa kalp tıp merkezi buca
alfa tıp merkezi pcr testi
alfa tıp merkezi randevu
alfa tıp merkezi sonuç
alfa tıp merkezi sünnet
alfa tıp merkezi şikayet
alfa tıp merkezi şirinevler
alfa tıp merkezi telefon
alfa tıp merkezi tahlil sonuçları
alfa tıp merkezi yol tarifi
alfa tıp merkezi ulaşım
alfa tıp merkezi telefon numarası
alfa tıp merkezi üroloji
alfa tıp merkezi yeşilova
alfa tip.merkezi

By farude