Özel Ata Sağlık Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Mar 14, 2022 #ata sağlık hastanesi bayraklı, #ata sağlık hastanesi bornova, #ata sağlık hastanesi bornova telefon, #ata sağlık hastanesi doktorları, #izmir özel ata sağlık hastanesi doktorları, #izmir özel ata sağlık hastanesi iş başvurusu, #izmir özel ata sağlık hastanesi telefon numarası, #ozel ata saglik hastanesi adres, #özel ata sağlık doktorları, #özel ata sağlık hastanesi alsancak, #özel ata sağlık hastanesi anlaşmalı kurumlar, #özel ata sağlık hastanesi bölümleri, #özel ata sağlık hastanesi bornova/izmir, #özel ata sağlık hastanesi çalışma saatleri, #özel ata sağlık hastanesi cildiye, #özel ata sağlık hastanesi dahiliye, #özel ata sağlık hastanesi dermatoloji, #özel ata sağlık hastanesi doğum fiyatları, #özel ata sağlık hastanesi doğum ücretleri, #özel ata sağlık hastanesi doktorları, #özel ata sağlık hastanesi genel cerrahi doktorları, #özel ata sağlık hastanesi göz doktorları, #özel ata sağlık hastanesi iletişim, #özel ata sağlık hastanesi iş başvurusu, #özel ata sağlık hastanesi izmir, #özel ata sağlık hastanesi kadın doğum doktorları, #özel ata sağlık hastanesi kardiyoloji doktorları, #özel ata sağlık hastanesi kimin, #özel ata sağlık hastanesi muayene ücreti, #özel ata sağlık hastanesi nerede, #özel ata sağlık hastanesi ortopedi doktorları, #özel ata sağlık hastanesi psikiyatri, #özel ata sağlık hastanesi randevu alma, #özel ata sağlık hastanesi tahlil sonuçları, #özel ata sağlık hastanesi telefon numarası

Modern tıbbın tüm gerekliliklerini yerine getirmek ve hastalarımıza teknolojinin tüm faydalarını yansıtmak üzere tasarladığımız hizmet politikamızı Özel Ata Sağlık Hastanesi olarak sürdürmeye devam ediyoruz.Hasta – doktor diyalogunun güçlendirilmesi, hastalıkların teşhisinin hızlanması ve tedavilerinin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi adına hastanemizin teknolojik donanımlarını maksimum verimlilikle kullanıyoruz.

Adres: Kazımdirik, 297. Sk. No:1, 35100 Bornova/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: İzmir

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 459 59 59

Özel Ata Sağlık Hastanesi Yol Tarifi

Özel Ata Sağlık Hastanesi Doktorları

Özel Ata Sağlık Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

mustafa maden – bir ay önce
Üroloji uzmanı Opt Dr. Tarık ZENGİN beyefendi böbrek taşı düşürme konusunda çok iyi bir doktor. 1 aylık serüvenimde ilk önce kendiliğinden düşmesi için beklemesi düşmeyince böbrekte sıkıntı oluyor diye lazer ameliyatı ile böbrek taşını düşürmesi ve iki hafta sonra kateterin alınması konusunda çok iyi doktor olduğunu gösterdi bize. Hem Tarık beye hem de ekibinin ellerine sağlık, canı gönülden tebrik ederim.

İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
Güzel yorumlarınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz

Ercan Sağlar – bir ay önce
1 Aralıkta hastanenizdeki başarılı ve sorunsuz geçen omuz ameliyat sürecimde güler yüz ve samimi ilgiden o kadar memnun kaldımki, fizik tedavi sürecimede gönül rahatlığıyla burada başladım.
Gerek kayıt ve yönlendirmedeki Çağlar beyin motive eden sıcak yaklaşımı olsun gerekse fizyoterapistim Ezgi hanımın güleryüzlü ve bilinçli tedavi yöntemi olsun beni her geçen gün sağlıklı günlerime doğru adım adım yaklaştırıyor.
Doktorundan hemşiresine, hastabakıcısından temizlik personeline kadar herkese takdir ve teşekkürlerimi sunarım.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Güzel yorumlarınız için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz

Jeyan Aslan – 2 ay önce
Bugün ata hastanesi ekibi ile tanışmış olduk…tlf.nu açan operatöründen, danışmada ki personel ve doktorlarından herkesin ilgi alâkasından dolayı tebrik ve teşekkürler ediyorum….üniversite öğrencisi kızımız 3 gündür halsizlik ve ishalden yemek yiyememekten şikâyet ederek devlet hastanesine gidiyor…ama ne bir tahlil yapılıyor ne de serum takılıyor…corona sebebiyle ortam pek hijyenik değilmiş…şikayete göre ilaçlar verilip eve gönderiliyor…tavsiye üzerine gittiğimiz ata sağlık hastanesine binlerce teşekkürler …yapılması gereken herşeyi yaptıkları için….Arkadaşlar inanın devlet hastanelerinde o kadar randevu almak için beklemeye değmez. .tabi hayatınız kiymetliyse..tekrar teşekkür ederim ata sağlık hastanesi

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Güzel yorumlarınız için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz

Buse Beysülün – 3 hafta önce YENİ
10-15 şubat tarihleri arasında eşimin mide ameliyatı sebebi ile hastaneye yatışı yapıldı. Hastaneye ilk adımımızdan itibaren bütün personelin ilgisi bizi hayran bıraktı. Özellikle Taylan Özgür Sezer doktorumuz için soylenecek o kadar çok şey var ki öncelikle bize bir hasta gibi değilde hep abi kardeş hissiyatı verdi kendisine minnettarız. Ayrıca 4.kat hemsirelerimiz sena, simge, duygu, senem, Buse, çiğdem, ve melis hanımlara tek tek teşekkür ediyoruz. Hep gözleriyle gülen ilgileriyle bizi hayran bırakan bütün personele şükranlarımızı sunarım. İyi ki varsınız.

İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
Güzel yorumlarınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz

emrah yilmaz – 3 ay önce
09.12.2021 Perşembe günü doğum sebebiyle 1 gece 2 gün hastanede kaldık. Giriş anımızdan çıkışımıza kadar çok iyi karşılandık ve uğurlandık. Başta başarılı bir doğum gerçekleştiren doktorumuz Kemal Bey ile doğumdan sonra bebeğimizle çok iyi ilgilenen doktor Sinan Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca bir dediğimizi iki etmeyen katta görevli tüm hemşire ve personel ekibine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten ne istediysek fazlasını gördük. Bir kere bile hayır demediler veya tavır vs asla yapmadılar. Bu da bizim için çok önemliydi. Tüm personel güleryüzlü, ilgili ve alakalıydı.

Kaldı ki memnun kalmadığım zamanlarda da eleştirilerimi sosyal mecralardan yapan birisiyim.

Bu sebeple bu kadroyu oluşturan işe alımdan sorumlu insan kaynakları yöneticisi kimse tebrik ederim.

İsim isim teşekkür ettiğim kişilerle ilgili memnuniyetimi hastaneye yazarak bıraktım.

Bundan sonrası için hastane veya doktor arayışında bulunan tüm çevreme Özel Ata Sağlık Hastanesini rahatça tavsiye edeceğimi bildirmek isterim.
Saygılarımla
Nefes’in babası Emrah Yılmaz

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Güzel yorumlarınız için teşekkür eder, Sağlıklı günler dileriz

özel ata sağlık hastanesi diyetisyen
ata sağlık doktorları
özel ata sağlık hastanesi e sonuç
özel ata sağlık hastanesi endokrinoloji
özel ata sağlık hastanesi ekşi
özel ata sağlık hastanesi lazer epilasyon
özel ata sağlık hastanesi pınar erkan
özel ata sağlık hastanesi fiyatları
özel ata sağlık hastanesi fotoğraflar
ata sağlık özel hastanesi
özel ata sağlık hastanesi göz muayene ücreti
özel ata sağlık hastanesi nasıl gidilir
ata sağlık hastanesi yorumlar
özel ata sağlık hastanesi psikiyatri doktorları
izmir özel ata sağlık hastanesi iletişim
ata sağlık hastanesi şikayet
özel ata sağlık hastanesi yorumlar
özel ata sağlık hastanesi izmir nerede
özel ata sağlık hastanesi iş ilanları
özel ata sağlık kadın doğum doktorları
özel ata sağlık hastanesi kan sonuçları
özel ata sağlık hastanesi insan kaynakları
izmir özel ata sağlık hastanesi kadın doğum doktorları
kazımdirik özel ata sağlık hastanesi 297. sokak bornova/izmir
özel ata sağlık hastanesi laboratuvar sonuçları
özel ata sağlık hastanesi sonuç
özel ata sağlık izmir
özel ata sağlık hastanesi telefon
ozel ata saglik hastanesi otopark
özel ata sağlık hastanesi pcr testi
özel ata sağlık hastanesi randevu
özel ata sağlık hastanesi şikayet
özel ata sağlık hastanesi yol tarifi
özel ata sağlık hastanesi üroloji
ata özel hastanesi izmir
ata sağlık hastanesi nerede
ata sağlık bayraklı
ata sağlık hastanesi laboratuvar sonuçları

By farude