izmir Bornova İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Yedigün Tıp Merkezi 19 Mayıs 2017 Tarihinde İzmir Bornova İlçesinde Hizmet Vermeye Başlamıştır.Özel Yedigün Tıp Merkezi Hakkında Bilmeniz Gereken Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmaktayız.Özel Yedigün Tıp Merkezi Doktorları,Özel Yedigün Tıp Merkezi Pcr Testi,Özel Yedigün Tıp Merkezi Kadın Doğum,Özel Yedigün Tıp Merkezi Dermotoloji,Özel Yedigün Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,Özel Yedigün Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Özel Yedigün Tıp Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bildirirseniz Seviniriz.

Adres: Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. 130/A-B-C-D, 35100 Bornova/İzmir

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 342 19 00

Email: [email protected]

Özel Yedigün Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Yedigün Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Aykut Kuzu – 2 hafta önceYENİ
Hastane inanılmaz pis. Pazar sabahi saat 08.00da acil bir durum için geldik hemşireyi uyandırdık kapıları açtı da girdik içeri. Doktor sanırım hala uyuyor şuan. Acil gözlem odasında dün covidli hasta aldık diye alçı odasında serum yapılıyor şuan. Sacma sapan bir sağlık kurumu. Bir de üstüne para verdik tabiki verelim gerçi burası batmış sanırım ekonomilerine can gelsin

Fata Morgana – bir ay önce
Yaklaşık 1 ay önce akşam da bizim oglan havale geciyordu,cocuk kasıldı, saniye le evden çıkıp en yakın hastane yedigun geldık, ordaki iki noabetcı kız hemşireler vardı hemen hocayi çagrıdılar mudale ettıllar sonra ege universiti acil servis çagırdılar. Valla sizin saniyezde cocuga kurtardık Allah razi olsun size, o iki hemşire bir de doktor siz olmazdı eger kim bilir ne olacaktı, size çok çok teşekur ederız 🙏🏼

Murat kılıçarı – bir hafta önce YENİ
Kardiyolog dr Veli Kala süper. Bilgili, ilgili, sevecen bir doktor. 10 numara 5 yıldız. Ancak hastane işletmesi rezalet. Daha kayıttan itibaren ilgisiz, suratsız personelle karşılaşıyorsunuz. Telefonlara asla cevap vermiyor, ya suratınıza kapatıyorlar ya da meşgule alıyorlar.

Arzu Uslu – bir ay önce
Kadın hastalıkları suna yurdsevere muayene için gözüktüm hiç bir şekilde ilgilenilmedi olan hastalığımın olmadığını iddia edip farklı bi bölüme gözükmem gerektiği söyledi hiç memnun kalmadım üstelik böyle bir rahatsızlığım var deme rağmen ters bi şekilde terslendim gitmeyin hiç iyi bir hizmet göremezsiniz

Ezgi K – 7 ay önce
1 ayı geçkin süredir öksürük ve kulak tıkanıklığı şikayetiyle başvurduğum Kbb doktoru Muhittin Keleş kesinlikle çok kötü bir doktor ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ne iş yapıyorsun diye sorup çalışmadığımı öğrenince takıntıların var senin evde durmaktan gidip çalış deyip rahatsızlık sebebi olarak bunu gösterdi. İlaç yazmaya başlayıp herhangi bir açıklama yapmayınca neden oluyor peki sizce bu rahatsızlık diye sordum. Kulağını kaşıyıp duruyorsun ya ondan oluyor işte dedi. Halbuki kaşıntı gibi bir şikayetim yok ve böyle bir beyanda bulunmadım. Yani kısacası ne şikayet dinliyor ne de düzgün bir açıklamada bulunuyor bu doktor bey. Kendi kafasında kurduğu şekliyle sizi yargılayıp alay eder gibi cevaplar veriyor. Özel bir sağlık kuruluşunda özel ilgi bekleyecekseniz gitmenizi tavsiye etmem.

Ceyda’dan Nameler – 4 ay önce
Tek yıldızı sıra beklemem e verdim. Kulak burun boğaz doktoru muhittin keleş duygusal açlık çekmiş ki insanları tepeden bakan insanlar la savaş halinde bir insan. Teşhis koymadığı halde ilaç yazan bir doktor.

E. T. – 6 ay önce
Hekimler izinli olabiliyorlar diye telefon ettim,hekim yoksa boşuna gitmemek için. Çok fazla aradım ama cevap vermediler. Mecburen gittim ve sıraya girdim,şüphe duymakta haklıymışım ki hekim
izinliydi. Tenezzül edip telefona baksanız boşuna gitmemiş olurdum,insanların vakitleri değersiz değil. Sırada beklerken de telefon sürekli çalıyor durumdaydı ama bakmadılar.

melek koç – 6 ay önce
0 yıldız olsa 0 yıldız verirdim… daha önceden tedavi olmak için geldiğim branşlardan( KBB, KADIN DOĞUM, GENEL CERRAHİ) hiçbir şekilde memnun olamadım, diğer hemşire ve danışmanların hasta ,hasta yakınlarıyla olan diyalogları zaten çok kötüydü… ama buraya girip de düşük dahi olsa puan verme zahmetinde bulunmak istemedim. Çok çok bir daha gitmem dedim ve gitmedim de….fakat öğrendiğim bir haberde, çatılarına sığınan bir kediyi aç susuz bırakıp ölümüne sebep olmalarından dolayı da BORNOVA YEDİGÜN TIP MERKEZİ çalışanlarını kınıyorum. Bundan sonra; Ne giderim ne tavsiye ederim . Size yıldızlı 0 (SIFIR)

Arzu Suakar – 4 ay önce
Ariyorum telefon mesgul devamli madem telefon bozuk siteden kaldirin niye tutuyorsunuz. 3 yildizi sadece cocuk dr.nuza veriyorum gercekten tecrubeli bir hanim yillardir guvenerek tek gttgm cocuk dr.umuz.

By farude