Beylikdüzü Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Beylikdüzü Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Beylikdüzü Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Güzelyurt Mah., Yıldırım Beyazıt Cad. Mor Menekşe Sitesi No: 4 D:A1 Blok, 34515 Esenyurt/İstanbul

Telefon : 05528537278

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Beylikdüzü Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Beylikdüzü Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Murat Gelir – 1 hafta Önce

Kedimiz Dobby için aşı yaptırmak için gittiğimizde tanıştık ve çok memnunuz.Kedimizin alerjisi içinde Alican Bey çok yardımcı oldu mama değişimi sayesinde artık daha rahatız. Kısırlaştırma operasyonu öncesi Alican Bey her konuda bilgilendirip yardımcı oldu ve operasyon sonrası kızımız hemen toparladı. Güvenebileceğiniz veteriner bulmak gerçekten zor ve Beylikdüzü Esenyurt civarinda güvenebileceğiniz, bilgili bir veteriner arıyorsanız memnun kalırsınız.

Can Erdem Satma – 1 hafta Önce

15 yaşındaki kedimiz İpek başarılı bir ameliyat atlattı. Alican beye ve ekibine çok teşekkür ederiz. Keşke daha önce Beylikdüzü Veteriner Kliniği ile tanışmış olsaydık. Mutluluğumuzu iletmek istedim. Teşekkürler.

Beyza Irmak – 5 ay Önce

Oğlum Oscar’ın nefes alıp vermesinde sorun yaşıyorken bulduğum bir klinik. İyi ki bulmuşum ❤️ oğlumda kalp sorunu varmış 2 günde teşhisi konulup tedaviye başlandı ve şu an oğlum daha iyi durumda.Her şeyi ayrıntılı anlatarak aklımda soru işareti bırakmadılar Alican beye ilgi ve alakasından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

Aslı Alkan – 5 ay Önce

Öncelikle kendisine çok teşekkür ederim kedimin hayatını kurtardığı için doğuştan karaciğer yetmezliği varmış. Kedimi götürmediğim yer kalmadı kimse teşhis koyamadı. Fakat Alican bey o kadar güzel ilgilendi ki hastalığını buldu. Çok ilgili çok anlayışlı ve ara ara durumunu bile soruyor. Zeytinburnu’ndan kalkıp Beylikdüzü’ne gidiyorum. Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederiz.

By farude