Elif Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Beylikdüzü Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Elif Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi İmamoğlu 1 Sitesi No:20/O, A Blok, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Telefon : 02128711217

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Elif Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Elif Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Savaş Pala – 1 ay Önce

Kanatlılara bakan veteriner bulmak çok zor. Benim şansıma benim muhabbet kuşlarımı götürebileceğim bir veteriner kliniği buldum. Hekim Serdar Bey ve yardımcıları gerçekten uzmanlar. Uyguladıkları tedaviler kısa sürede fayda sağlıyor, koydukları tanı veya teşhislerin hiç yanlış çıktığını görmedim. Insallah Serdar Hoca aynı yerde daha uzun yıllar hizmet verir. Can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

Cem Sinan Öztürk – 2 hafta Önce

Ben tedavi için değil de kedime özel mama almak için gittim buraya. 490 liraya buradan aldığım mamanın birçok yerde 370 lira olduğunu öğrendim. Haram olsun ne diyim.

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba Cem bey. Bir yanlışlık olmalı. Mama bana aldığım firmadan 410. 60 TL ye gelmiş. Size kredi kartı ile satış yaptığımız için mamanın bana gelişi satış vergileri ve pos komisyonuyla 451.44 TL 490 TL ye satış yapılmış. 38.56 TL para kazanılmış olayın şeffaf hali bu. Sizin dediğiniz Aralık ayı fiyat listesinde 370 TL idi mama ama ben bu mamayı ocakta almışım zam geldi ocakta. Yeni listenin sizinle olan ilgili kısmını işletme fotoğrafında paylaştım. KDV hariç 348 TL ye gelmiş %18 kdv ekleyince 410.64 TL olduğunu hesaplayabilirsiniz. Satış fiyatı firmanın belirttiği şekildedir. Şikayetinizi Anadolu pet mamanın distribütörü iletin. Başka kliniklerin yaptığı yanlıştan ötürü bizi suçlamaniz doğru değil. Teşekkür ederim.

Yasemin Ak – 1 yıl Önce

Sokakta bulduğumuz güvercine gerçekten çok güzel müdahale ettiler. Kedinin ağzından aldığımız güvercini bu ölür ya da bakmaya gerek yok diyebilirlerdi. Ancak her iki kanadının altını diktiler ve 5 gün boyunca her gün antibiyotiğini verdiler. Herhangi bir ücrette talep etmediler. Kendilerine ilgileri için çok teşekkür ederim.

By farude