All Animal Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. All Animal Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Feneryolu, Mustafa Mazhar Bey Sokağı 63C, 34724 Kadıköy/İstanbul

Telefon : +902165674710

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

All animal Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

All Animal Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Birsen Tetik – 3 ay Önce

Hem evdeki kedilerimi hem de sokak canlarımı rahatlıkla emanet edebildiğim tek veteriner kliniği all animal.Hem çok hijyenik hem de ilgili ve bilgili Dr İbrahim bey ve Dr Ahmet beyler. Üst düzey bir veterinerlik hizmeti almak isteyen herkese tavsiye ederim. Bu klinikte canlarımı tedavi ettirdiğim ve böylesine güzel insanları tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi

Baran Güler – 5 ay Önce

Civarda tercih edebileceğiniz en dürüst, güvenilir ve tecrübeli hekimlerin bulunduğu modern klinik. Sokaktan sahiplendiğimiz kedimizi buraya götürüyoruz. Özellikle sokak hayvanlanı sahiplendiğinizde ayrıca yardımcı oluyorlar. Kendilerine ilgileri ve dürüstlüklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Ayfer Okay – 7 ay Önce

Benim dört ayaklı can dostum 7 yaşında, tüm klinik desteklerinden cok ćok memnunum. Takip konusunda olsun, saglık konusunda verilen kararlarda gözüm kapalı ve güven içinde veterenlerimize teslim ediyorum. Tüm personele ayrıca teşekkur ederim. İslerini sevrerek ve özenle yaptıklarını defalarca gözlemledim. Sonsuz teşekkürler. Kanatsız melekler🙏

Ali Olgun – 2 yıl Önce

Herşey para odaklı.Çok dikkatli olun..

Umut Şafak Kuş – 2 yıl Önce

Sadece ev hayvanlarına bakıyor.sokak hayvanlarına bakmıyor.pahali bir klinik.

Gülçin Kunt Özkan – 1 yıl Önce

Oğlumuz Barnie(Bernese dağ köpeğidir kendileri)yle ilgili her konuda güvenle danıştığımız, Veteriner hekim Ibrahim beye çok teşekkür ediyoruz.Temizligi ve guvenirligiyle büyük takdirimizi kazanan All Animal’i herkese tavsiye ederiz.

Ceren Naz Barlas – 1 yıl Önce

Başka bir yer aramayın. Iyi ki tanışmışız, dark için gittiğimiz 5. Veterinerdi, bir tek burada güvende olduğumuzu hissettik. Uzun uzun yazılacak çok detay var ve hepsi birbirinden güzel detaylar. Bizim için en önemlisi güvendi. Ve uzun araştırmalar sonucu bulduk. Iyi ki diyorum.

By farude