Cadde Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Cadde Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Caddebostan, Bağdat Cd. No:260, 34730 Kadıköy/İstanbul

Telefon : +902163630666

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Cadde Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Cadde Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Bilse Saylan – 1 yıl Önce

Gecenin bi vakti rahatsızlanan kedim jedi için çok endişelenmiştim fakat İstanbulda olmadığım için arayıp bir şekilde destek almak istedim hiç garipsemeden dakikalarca bana ne yapmam gerektiğini anlatan Mete beye teşekkürlerimi iletiyorum. Gecenin o saatinde İzmir den klinikleri arayıp bizzat kendisi görüşüp beni yönlendirdi sağolsun uzakta bile olsa desteklerini esirgemedi. Yönlendirdiği klinik dahi en az kendisi kadar yardımsever ve hayvan sever bir yerdi.Şuan iyileşme sürecinde her türlü soruma cevap almam harikaydı. Hiç görmeden nesi olduğunu söyledi tedavi sürecinin nasıl ilerleyeceğinden bahsetti ve harfiyen aynısı oldu. Maddi kaygı gütmeden, ilgi ve alakalarıyla kalbimi kazandı. Kesinlikle öneririm.

Gizem G. – 11 ay Önce

Sokakta bulmuş olduğum bir kediyi aşılarını yaptırmak amaçlı Cadde Veteriner Kliniğine götürdüm ve Yasin beyle tanıştık,tanıştığımız günden beri beni her durumda çok doğru yönlendirdi ve çok doğru tedaviler uyguladI.Kendisini aradığım zamanlarda bana telefondan uzun uzun yapmam gerekenleri anlattı ve kedim sokak kedisi olduğu için hiç teklif bile etmeden fiyat konusunda bana yardımcı oldu,pıt pıt ve ben kendilerini çoook sevdik,işini para için değil haycanlar için yapan güzel bir veteriner.Burdan bir teşekkürü borç bilirim,çok teşekkür ederim:)

Sevda Ersöz – 1 yıl Önce

Merhabalar oğlumuz Hugo gece başka bir köpek tarafından uğradığı saldırıdan dolayı yaralandı ,çok panik yaptık yakınlarda ki tek açık klinik burasıydı geldik,Oğuz bey vardı başta genç olduğu için biraz çekindik ama vakit geçtikçe güvenimizi kazandı, bir yandan bizi sakinleştirip süreci açıklarken diğer yandanda gayet profesyonel ve steril bir şekilde oğlumuzun yaraları ve tedavisiyle ilgilendi ve süreçte bize bir bir anlattığı şekilde fire vermeden ilerlerledi kendisine çok teşekkür ediyoruz oğlumuz şu an çok iyi yaraları kapandı. Bundan sonra ki süreçte Oğuz beyle devam edeceğiz kesinlikle tavsiye ederim…

Nesrin Şahin – 2 yıl Önce

Hem yanlış teşhiş yaptı, hasta kedinin ateşini ölçmedi, hem gereksiz iğneler yaptı, ve çok yüksek ücret aldı, iğnelere ilaveten muayene ücreti aldı 120tl. Oldukça yüksek. Tedavi işe yaramadı. Sabah başka veterinerine gittik, ateşini ölçtü. Ateş düşürücü verdi ve kedi hemen kendine geldi.üstelik uygulanan ve gayet uygun fiyatlı ilaca ilaveten ayrıca muayene ücreti de almadı diğer veteriner.kesinlikle tavsiye etmem.

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle geçmiş olsun, sizdeki gibi iştah problemi olmayıp keyifsizlik belirtileri gösteren hastalarımız için hasta sahibinden aldığımız bilgileri de muayenemizdeki kadar dikkate alırız. Tahlil yaptırmayı tercih etmemiş bir hasta sahibi olarak tedavi izin formunuzu eksik bıraktığınız ve imzalamadığınız , tekrar kontrol ve tedavinizin devamı için çağrıldığınız halde gelmediğiniz, sizi telkin ettiğimiz halde kedinizin durumu hakkında bizimle haberleşmediğiniz için üzgünüz. Aynı hastalık için kontrol ve muayene görüşmelerinde tekrar ödeme talep etmediğimizi sizinle paylaştık. Ekstra bir ihtiyaç görülmezse fiyatlandırma ilk günkinden çok çok daha düşük olacaktır. Kediniz hakkınızda, yakın zamanda sokaktan sahiplendiğiniz, başka bir klinikte iki gün önce karma aşı yaptırdığınız ve önceki gün kedinizin çamaşır suyuyla muhattap olduğu bilgisi var elimizde. İştahı yerinde olan , sokaktan sahiplenilmiş bir kedi için akla ilk gelen sorular bağışıklık mücadelesi ve ufak çaplı bir kimyasal reaksiyondur. Kedinizin ateşi kontrol edilmiş ve tahlil masrafları hakkında bilgilendirilmiştir. Fiyatlandırmalarımız , bağlı olduğumuz veteriner hekimler odasının bizden uygulamamızı istediği fiyatlardır, gece mesaisi için muayene ücreti (125 tl) almak en doğal hakkımızdır. Diğer uygulamaların fiyatlandırması kontrol edilmiş ve fiyatlardan bazıları uygun bile oyazılmıştır. Tabi ki hekim ve klinik seçmek de sizin en doğal haklarınızdandır. Geçmiş olsun, sağlıklı günler.

İhsan Tarakçı – 2 yıl Önce

meslek ettiğinden uzak bir ticarethane.. …. İsletme sahibi Gökhan bey’in verdiği yanıta karşılık cevabımdır. Bakmakla yükümlü olduğum Fındık hanımı kaşıntı sebebiyle kliniginize getirdiğimde sorumlu hekim tarafından yapılan ilk teklif pahalı bir şampuan önerisi olmuştu. Ve siz(gökhan bey) o an klinikte olmadığınız için telefonla görüşebildik ve bu hoşnutsuz durumu size söyledim. İkinci teklif ise mamasını değistirme önerisiydi. Bu mudur? Bir hekim olarak tahlil istemeniz ve daha makul önerilerde bulunmanız daha etik olmaz mı diye sitem etmistim. Eczanelerde 3 kuruşa satılan ketorelle yıkayıp dış gıda takviyesini kesince findigin kaşıntısi kesildi. Gelelim parmak sallayıp tehdit hususuna… Hele sor niye salladım? Caddede findikla yaptigim gunluk rutin yürüyüşlerimi gerçekleştirirken sizin klinikte olduğunuzu gördüm. Sanirim bu olaydan bir hafta gibi kısa bir süre sonraydi. Sizi telefonla arayıp merhaba demek istemistimtim ama siz cebinizden telefonu çıkardınız. Benim adımı görür görmez bilinçaltınızdaki dışa vurumu ispatlarcasina telefonu masaya fırlaydınız ve ben de bunu dışarıdan gördüm. Yuzyuze olduğumuz anlardaki gulec ve sevecen bir hekimin yerinde yeller esiyor gibiydi. Bu sefer isminizi haykırdım ve camdan dışarı baktığınızda beni gördüğünüz şaşırdınız renginiz atti. Ben de size bu yaptığınız adamlık degil dedim ve sizinle işim olmaz. Seni sildim dedim. Hepsi bu.

işletme sahibinin yanıtı : İhsan Bey, söylediğimiz hicbir tedaviyi yerine getirmiyorsunuz. Size geçenlerde telefonda 40 dakikaya yakın anlattım. Derideki kaşıntı için köpeğinizin z/d mama yemesi gerektiği ayrıca vedanin dermatolojik şampuanla yıkanmasınin gerektiği ve bunlara ilaveten dermoscent damla kullanılması gerektiğini anlattık. Hiç bir tahlil isteyip gereksiz bir fiyat çıkarmadık. Tedavimizle ilgili hiç bir tavsiyeye uymadınız. Ticarethane olmadığımızı Caddebostan bölgesindeki bütün klinik ve hayvansever çevreler bilir. Ayrıca 2-3 ay önce klinigimizin önünden geçerken doğrudan şahsıma yönelttiğiniz o tehditkâr parmak hareketinin, dışa vurumunu bugün burda görüyorum. Saygilarimla Veteriner Hekimi Gökhan Yılmaz Sayın Tarakçiya cevabımdır. Pes doğrusu.Tavsiye ettiğimiz basit bir mama veya şampuanı bile almıyorsunuz. Sonra kalkmış bir tahlil bile yapmadiniz diyorsunuz. Tahlil istesek heralde bizi tefe koyar, engizisyon mahkemesine verirdiniz. Ve hala bize ticarethane diyorsunuz. Bunlarla da kalmayıp, beni bir BBG (biri bizi gözetliyor) evi gibi izliyorsunuz. Arti hiç doğru olmıyan bir bicimde telefonumu fırlattığını soluyorsunuz.(Ben o telefonu 4000 tlye aldim, fırlatirmiyim hiç) Kaldı ki size kaç sefer ev yemeği vermeme konusunda defalarca uyardık.Bizden memnun kalmak zorunda değilsiniz ama bizleri de hiç kimse yapmadığımız yalan yanlış bilgilerle hem veteriner hekimlik bilgilerimizi hemde ticari itibarımızı zedeliyemez. Bundan sonraki yazacağınız yanlış ve yalan bir bilgide her türlü hukuki haklarımızı savunucagimizi şahsınıza bildiririz. Saygılarımla Veteriner Hekimi Gökhan Yılmaz

Metin Ergin – 3 yıl Önce

Kopeginizi banyo ve pet kuafor icin sakin birakmayin hayvan agresif davrandiginda fena halde dayak yiyor . Kendim sahit oldum . Acele kapiyi kapattilar.ama ses hala geliyordu.uzun zaman kendime gelemedim. Lanet olsun .sahibinin haberi olmayacak ne yazikki.

By farude