Altıntepe Bio Veteriner Kliniği; Onların mutluluğu ve sağlığı için varız.  Altıntepe Bio Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin değişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.  Altıntepe Bio Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Altıntepe, Hüsniye Cd. No:11, 34840 Maltepe/İstanbul

Telefon : 05325991116

Hizmet Saatleri : 08.00 – 21.00

Altıntepe Bio Vet Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Altıntepe Bio Vet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Zehra Cavanog – 3 ay Önce

Bal kızım böbrek taşı düşürüyordu ve biz hiçbir şekilde sorununu anlamadık. Tuvaletini yapmadığını keşfedince tavsiye üzerine buraya geldik. Veteriner sorunu hemen anladı ve gerekli tedaviyi uyguladı. Yeterince bilgilendirdi evde yapmamız gerekenleri aktardı ve diyet önerdi. İşinin ehli çok uzun zamandır bu işi yapan gereksiz işlemlerden kaçınan gerçek bir hekim keşfettik. Şimdi keyfimiz yerinde, her şey için teşekkür ederiz.

Necla Uçar – 6 ay Önce

Kliniğin karşısında ağzında yara ve salya olan, hekimin yaşlı olduğunu söyledigi bir kedi gördüm. En yakin klinik orasi olduğu için iceri girdim ve ne yapılabileceğini sordum. Kedinin birkac kez tedavi edildiğini, bölgedekilerin ilgilendiğini aktardı. Durumun tekrarladigini ve tedaviden bıktıklarını belirtti. Evde bakılması gerekiyormuş. “Evde bakmayacaksan uğraştırma beni” demese de iması o yöndeydi. Müthis rahat ve kayıtsız haline bakıp ne yapacağımı şaşırdım resmen. Islak mama almak istedim, satın alırken ücretsiz talep etmişim gibi gönülsüz verdi. “Bıkmak” ne demek? Hekim olarak teşhis ve tedavisini bilmiyorum ama tavır olarak hayır.. Bu gibi durumlarda kendi veterinerimden ya da bölgedeki baska bir veterinerden destek alacağım o kesin.

Gulnius Özkay – 1 yıl Önce

Potansiyel olarak andropoza girmiş bir veteriner olabilir.2 kedim var ve buraya yeni taşındım, virüs sebebi ile internetten kedilerin aşılarını yapacak veteriner arastiriyorum.bu zati da biraz önce aradım,ense damlası ve iç parazit aşısının fiyatını sordum.fiyat soruyosam ucuzcu veteriner aradığımı ilk cevap olarak söyledi, veterinerlik kalitesini bilemem ama insanlık ve esnaflik kalitesi şüpheli.

Atilla Akçealan – 3 yıl Önce

Bio Veteriner kliniği Veterineri’nin bölgedeki en iyi veteriner olduğunu söylememiz abartı olmaz .Gelen hastalar ile ilgisi,insancıl yaklaşımı ve en önemlisi bize karşı dürüst tavrı ile hem hayvanlarımızın sağlığını korurken .Hemde bunu etik çerçevesinde yapmaktadır . Rahatlıkla söyleyebilirim ki bir çok veterinerin yaptığı gereksiz tedavi ,aşı , ilaç veya vitamin takviyeleri satmaya çalışmayan .Az sayıda kalmış veterinerler den biri.Gönül rahatlığı ile gidiniz ve tavsiye ediniz .

Nur Issı – 2 yıl Önce

Son zamanlarda gittiğim veterinerlerin en iyisi.Kesinlikle hayvan dostu, fazla ücret almak için gereksiz müdahalelerde asla bulunmuyor.İyi ki yolum buraya düştü.

By farude

Bir yanıt yazın