Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. ANİMAL GARDEN Veteriner Kliniği Kartal civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.ANİMAL GARDEN Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Kordonboyu, Hamam Sk. No:26, 34860 Kartal/İstanbul

Telefon : +905324259726

Hizmet Saatleri : Çalışma Saatleri Belirtilmemiş.

Animal Garden Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Animal Garden Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Selin Mzayek – 1 ay Önce

Çok dürüst ve hayvan sever bir veteriner. Başka veterinerlerin yorumlarını gördükten sonra böyle bir veteriner bulabilmek beni çok şaşırttı. Son yapılacak tedaviyi ilk yapan veterinerler yüzünden kedim sağlığını kaybetmek üzereydi. Çocuğunuzu kobaya çevirmek istemiyorsanız Cemil Bey’e emanet edin. Çevredeki veterinerler o kadar kötü ki sahte yorumlar almışlar. Bu veteriner dışında herkesin düşük puanlı yorumlarına bakın ne demek istediğimi anlarsınız. İçiniz rahat olsun.

Serdar Ak – 1 ay Önce

Aile bireyi kedimiz pıtırcığın 15 senelik doktoru her türlü yardımı esirgemeyen çok bilinçli insancıl kibar mükemmel bir veteriner hekimdir kedimin sorunları telefonla dahil gideren ilaçlar ve mamaları kapımıza kadar getiren asla para canlısı olmayan bir dost.şimdiye kadar yaptığı tüm hizmetlerine sonsuz teşekkürler.🙏🙏🙏

Sema Çetin – 7 ay Önce

Öneriyle cemil beye gitmeme ragmen klinikte hep şevket bey var kendisinden zerre memnun değilim hasta kediye teşhiş koymayı bilmeyen biri, siz her gördüğünüz yaraya alerji diyip mama verip eve müşteriyi yolluyorsunuz sonra o yara gecmeyince müşteriye baska bir yalan uyduruyorsunuz bu kadarda olmaz ya bir sabit veterinerim olsun diye size sık sık gelmeye calıstım sizde kandırdınız ve benim 300 lira boşa gitti siz zor kazanıyorsunuzda biz kolay kazanmıyoruz bilmiyorsanız rahtsızlıgı test yapın öyle yalandan bana biz masrafa sokmamak için test yapmıyoruz demeyin zaten basta zarara sokup sonra onu katlıyorsunuz, bir daha hiç gelmem herkes cemil beyden memnun ben kendisiyle 1 kere cok uzun zaman once görüştüm daha görmedim klinikte duran şevket beydende memnun değilim.

Kayahan – 1 yıl Önce

Para için losemi aşısı yapıyorlar hayvanı zor kurtadık. Zeytinburnunda buldugumuz veterinerde tedavi ediliyor.

By farude