Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Kordonboyu Veteriner Kliniği Kartal civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Kordonboyu Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Kordonboyu, 34860 Kartal/İstanbul

Telefon : +905322514631

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

Kordonboyu Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Kordonboyu Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Zeynep Şahin – 5 ay Önce

ilk başta yorumlara bakarak önyargıyla gelmiştim ama Ümit Bey ve profesyonel ekibinin aslında ne kadar tatlı insanlar olduğunu gördüm. kesinlikle hepinize öneriyorum. Uzun yoldan geldiğimizi söyleyince çay kahve ikramlarıyla ile bizleri çok güzel güzel karşıladılar. Böyle güler yüzlü işletmeleri arar olmuştuk. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Serhat Sözen – 3 ay Önce

Gerçekten çok ilgili ve güler yüzlüydü. Yavrumuz neredeyse ölüyordu ama harika bir şekilde tedavi edildi. Çok ilgilendiler sonrasında da ve klinik tertemizdi. Bayıldım.

Hazal Yıldız – 1 ay Önce

Ümit bey çok ilgili ve işinin ehli bir veteriner. Her türlü ihtiyacımızı karşılamamızda yardımcı oluyor. Çok temiz ve güzel bir klinik. Güvenerek tavsiye edebilirim.

Gökhan Aksoy – 1 ay Önce

İlgisiz saygısız

işletme sahibinin yanıtı : Merhabalar Gökhan Bey kliniğimizin kayıtlarına baktığımızda kaydınızı görememekteyiz. Gelmediğiniz bir veteriner kliniğe bu yorumu atmanız üzücü. Gerçek olmayan yorumunuz için yine de teşekkür ederiz. Bir şeyleri iyi yapıyoruz ki böyle yorumlarla karşılaşıyoruz demek ki teşekkürler.

Bahadır Kadıoğlu – 1 yıl Önce

6 Haftalık yavru kedimizi iç dış parazit aşıları için götürdük. Aşı günün akşamı kedimiz kusma ishal halsizlik aşırı yalpalama durumu olduğundan bahsettim, normaldir dedi bir sonraki günün sabahında kedimiz komaya girdi tekrar götürdük, serum ve antibiyotik verip geri gönderdi bizi. Kedi komada zar zor nefes alırken geri gönderdi, yoğun bakıma almasını beklerken sıcak tutun önerisi vererek(Fön Makinası ile) gönderdi öylece. Sıcak su torbası ve battaniyelerle sardık yavrucağı, 3-4 saat daha yaşayabildi zar zor. Tecrübesizliğimiz ve hekim sözüne güvenimizden canımızı kaybettik en azından biraz daha ilgili olmasını beklerdik. Hayvanın anatomisini bilip hayvana canlı değil elektronik parçaymışçasına ilgilenen bir hekim gibi gördüm daha çok. Süs niyetine evcil hayvan besleyenlerin çok seveceği bir hekim. Aman ölürse parasını verir yenisini alırız diyorsanız tam sizlik(!) Canımızdan can gitti, canlarınızı emanet ediyorsanız tekrar düşünün.

By farude