Animal Life Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Eyüp Sultan Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Animal Life Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Göktürk Merkez, Belediye Cad./açelya Sok. No:4/D, 34077 Eyüpsultan/İstanbul

Telefon : Göktürk Merkez, Belediye Cad./açelya Sok. No:4/D, 34077 Eyüpsultan/İstanbul

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

Animal Life Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Animal Life Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Mehmet Sarıoğlu – 5 ay Önce

Konusunda uzman hekimleri olan bir işletme. Size evcil hayvanınız hakkında yapılan ve yapılması gereken işlemleri tüm detayları ile anlatıyorlar. Gerek Tanju Bey gerekse İlkay Hanım çok ilgililer. Gönül rahatlığı ile evcil hayvanınızı teslim edebileceğiniz bir yer.

Nurgül Temiz – 2 ay Önce

Çok memnunuz çok ilgili ve kafanızda soru kalmayana kadar açıklama yapıyor en önemlisi güven vermesi bı gidin anlıyorsunuz aslında anlatılmaz yaşanır dediklerinden🥰

İsmail Karagöz – 8 ay Önce

Tanju Bey ve ekibi gerçekten çok ilgili, bilgili, tecrübeli ve güler yüzlü. Ben yıllardır çocuklarımı Tanju Bey’e emanet ederim. Mesleki ahlakı ve insani değerleri çok yüksektir. Size para kaynağı gözüyle bakmaz, evcil hayvanınızla ve sizinle gerçekten ilgilenir. Ben Sarıyer’de oturmama rağmen, yolu hiç sorun etmeden Tanju Bey’in kapısını çalarım. Sizlere de tavsiye ederim.

Berkay Şimşek – 9 ay Önce

Göktürk belgesinde 4 farklı veterinere gittik. Bundan önce İstanbul içinde de 10+ veteriner tecrübem oldu. Açık ve net söyleyebilirim ki Tanju Bey ve ekibi bu zamana kadar gördüğüm en iyisi diyebilirim. Kedilerimize vermiş oldukları ilgi ve alaka oldukça yüksekti ve bunun ile beraber göstermiş oldukları efor sayesinde yavru kedimizin yoğun pire sorununu sıfıra indirmiş olduk. Kısırlaştırma işlemlerininde yine burada gerçekleştirdik. Operasyonu 2 saat içinde tamamlayıp kedimizi oldukça sağlıklı bir şekilde teslim ettiler. Ek olarak her zaman ulaşabilir olmaları ve sizleri cevapsız bırakmamaları da bu memnuniyet durumunu daha üst seviyelere çıkarıyor. Diğer veterinerler de yaşadığımız paranın ön planda tutulması ve fahiş fiyatların yansıltılması gibi durumları da bir an olsun yaşamadık. Sağlamış olduğunuz kaliteli ve aynı zamanda uygun hizmet için teşekkür ediyoruz.

Ece Çiftçi – 1 yıl Önce

Mantar teşhisi koydular kedime, aşı yaptılar, bir sprey verdiler, düzenli olarak kullanmamıza rağmen 2-3 hafta içinde tekrarladı, bir aşının etkisi 2-3 hafta olmamalı.

By farude