Countryvet Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Eyüp Sultan Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Countryvet Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Göktürk Merkez, Corner Apartments, Cumhuriyet Cd. No:14/a D:ükkan:1, 34077 Eyüpsultan/İstanbul

Telefon : 02123224888

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Countryvet Veteriner Kliniği Yol Haritası

Country Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Zübeyde Çınar – 1 ay Önce

İç dış parazit.Enfeksiyon tedavilerinden memnunum.Pakize kızımı sürekli tedavi amaçlı götürürüm.

Negar T. – 2 yıl Önce

En kötü. Kedime her hafta tırnak kestirmek için vete götürüyorum Hiç zaman problem çıkmadı ama bu hafta şu vete getirmek zorunda kaldım, çok kötü hayvana davrandı, kedi çok korktu, dünyada her vet biliyor kedilere adapte için biraz zaman ihtiyacı var, üç kişi bir anda ona tuttu. Kedi de daha faLa korktu. Kendım kedini tutmak istiyordum izin vermediler, çok sert onu tutuyordular. Sonunda istemiyorum söyledim. Onlar devam ettiler sankı duymuyorlar. HİÇ MEMNUN KALMADIM!

Dilek İlginoğlu – 1 yıl Önce

Sevimli dostlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz ilgili, alakalı ve profesyonel hizmet alabileceğiniz mükemmel klinik..

Abdullah Meydanoğlu – 1 yıl Önce

Süper insan Cengiz hoca. Hekimliği dahiliye iç hastalıkları, uzmanlığı deri hastalıkları.

Can Gökten – 1 yıl Önce

Veteriner Hekim Nihal hanım çok ilgili

By farude