Tatlıpati Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Eyüp Sultan Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Tatlıpati Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Yeşilpınar, Girne Cd No:51A, 34885 Eyüpsultan/İstanbul

Telefon : 05536177014

Hizmet Saatleri : 10.00 – 22.00

Tatlıpati Veteriner Kliniği Yol Haritası

Tatlıpati Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Seda Kul – 2 ay Önce

Mükemmel bir hekim, mükemmel bir yer.Bu sabah muhabbet kuşu götürdüm muayene için insan okadar içten ve özenli mi olur .İyiki sizi buldum.istanbulda okadar hekim gezdim ,ama hepsi para ve pul için bizi defalarca kandırdı.Ama buradaki hekim hem çok dikkatli ilgilendi hem uygun hem güvenilir .Gidin pişman olmazsınız.

Nazlı Gündoğdu – 1 ay Önce

Şahsına münhasır nazından yanına yanasılmayan dostumu gozum kapalı emanet ettiğim bir yer. Yasadıgımız bir cok sorunda yol gosterıcılıgı ve tedavileriyle her zaman sonuc aldıgımız güler yüzlü ılgılı bir yer. Hijyenik ve her zaman düzenli bir klinik. Uğur hocamıza ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

işletme sahibinin yanıtı : Çok teşekkür ederiz güzel yorumunuz İçin Nazlı hanım. Her zaman minik dostlarımızın ve sizlerin yanınızdayız

Zeynep Avcı – 5 ay Önce

Gururla anıp evladım canlara Ümit oluyor diyor ise aileniz yazık bilmiyorlarki öyle değil .Yürüyüş yaparken bacağı incinen acısı olan kediyi getirdim çantam üzerimde olmadığı için ödemeyi sabah yapacağımı da söyledim alt tarafı bir ağrı kesici ya yapmadınız yazık….

işletme sahibinin yanıtı : Özel hastanelerde sizler muayene ücreti ödemeden doktor ile karşı karşıya bile gelemiyorsunuz..sokaktan bahçenize gelen sokak kedisinin muayenesini yapıp,röntgen çekilmesi gerektiğini,özel klinik olduğumuzu, masrafını, birkaç gün bakım yapabilirseniz en azından ağrı kesici ( sizin teşhis koyup alt tarafı ağrı kesici diye dediğiniz) yapıp takip etmenizi geçmezse mutlaka röntgen gerektiğini size bildirdim. Bu kadar çok sevdiğiniz canı tekrar sokağa salmak yerine belediyenin kurumlarından yardım alarak orada bunların ücretsiz yapılabileceğini ve de acil bi durum olmadığını da bildirdim. Bunları yaptırmasanız bile evinizde kısa bir süre misafir edebilir geçmezse yarına getirebileceğinizi de belirttim.siz buna rağmen bahçemde bulduğum diye belirttiğiniz ama burada yürüyüş yaparken diye belirtip vicdan rahatlattırdığınız kediyi keşke kısa bir süre sonrasında sürekli gelen hasta sahibimiz ile tekrardan geldiğini görmeyip az da olsa haklı kalsaydınız yorumunuzda.Neyse ki bizim içimiz de vicdanımız da rahat.Bakımı İçin güvenli bir yerde gözetleyeceğini ve bakacağını da belirten hasta sahibimizle gerekli müdaheleyi karşılıklı saygı çerçevesinde yaptık.Daha sonrasında da olumsuz bir dönüş geri almadık. Size daha anlayışlı,vicdanı rahat ve haklı yorumlarda bulunduğunuz günler dileriz.

By farude