Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü

Byfarude

Oca 4, 2022 #ankara gazi üniversitesi gölbaşı kampüsü, #ankara hacı bayram veli üniversitesi gölbaşı kampüsü, #ankara üni gölbaşı kampüsü, #ankara üniversitesi gölbaşı, #ankara üniversitesi gölbaşı bölümleri, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü adresi, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü bölümleri, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü dh, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü dolmuş, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü eksi, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü ekşi, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü ev, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü gıda mühendisliği, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü hangi bölümler var, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü hazırlık, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü hızlandırıcı teknolojileri enstitüsü, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü iletişim, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü ingilizce, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü jeoloji mühendisliği, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü kaç kişi, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü kütüphanesi, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü kyk yurtları, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü nasıl, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü nasıl gidilir, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü nerede, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü öğrenci işleri, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü öğrenci sayısı, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü otobüs, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü servis, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü servisleri, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü spor salonu, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü telefon, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü ulaşım, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü yabancı diller yüksekokulu, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü yemekhane, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü yorumlar, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsü yurt, #ankara üniversitesi gölbaşı kampüsüne nasıl gidilir, #ankara üniversitesi gölbaşı yerleşkesi adresi, #ankara üniversitesi gölbaşı yerleşkesi bölümleri, #ankara üniversitesi gölbaşı yerleşkesi otobüs, #ankara üniversitesi gölbaşı yerleşkesi otopark, #ankara üniversitesi gölbaşı yerleşkesi spor bilimleri fakültesi

Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü Nerede,Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü Nasıl Gidilir,Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü Telefon Numarası,Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü Adresi,Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü iletişim Bilgileri,Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü Yol Tarifi,Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü Yorumlar,Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü Şikayetler,Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü ile alakalı Daha detaylı Bir Çok Bilgiler Sizler için Aşşağıda Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Lütfen Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü ile ilgili Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmından Bizlere Bildirirseniz Çok Seviniriz.

Adres: Bahçelievler, 319. Sk., 06830 Gölbaşı/Ankara

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 08:30

Telefon: (0312) 600 01 00

Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü Yol Tarifi

Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü Hakkında Yapılan Yorumlar

Adem Kaya – 4 ay önce
Ankara üniversitesi cebeci kampusun de okurken, okul buraya taşınacak denirdi ve biz çok üzülürdük. 20 yıl geçmiş iletişim fakültesi hala buraya taşınmamış. 🙂 iyi ki de taşınmamış, kampüs büyük ama ağaçlandırma henüz yetersiz. Binalar soğuk ve düz, hiç bir mimari değeri yok. Siyasalın, hukuk fakültesinin, dil tarihin binaları 10 kat daha güzel. Kampuse kimlik verecek bir binaya ihtiyaç var. Sırf ilef de ki mükemmel yılların adına beş yıldız verdim.

Alparslan ASLANBAY – bir ay önce
Çok geniş bir kampüs, içeride bulunan çengel kafe fiyat olarak öğrencilere hitap etmiyor. Bir bardak kahve 15 TL.

Gokhan Edge – 2 ay önce
Çok daha gelişmesi gerek bir kampüs alanı. Ankara Üniversitesi çok geniş alana yayılmış bir Üniversite. Bir kısım bölümler ve yurtlar bu alanda.

Yusuf Ekinci – 5 ay önce
Çok iyi bir yurdu güvenlikler ve amirler çok kötü yönetiyor pandemi yurtdışı müsafirhanesi olarak kullanılıyor bende 7 gün kaldım pislik içinde güvenlikler ukala ve bilinçsiz dışarıdan yemek yasak diye kavga ediyorlar fakat anlaştıkları bir market kartını elimize tutuşturuyorlar ve burdan mecburen alış veriş yaptırıyorlar yani yazık ediliyor çok iyi ve kaliteli bir yerin adı çıkmak üzere yakında TV larda duyarız

Şenol Akkuş – 2 ay önce
Süper bir yer herkese tavsiye edilir

cüneyt Ak – bir ay önce
doğa için de bir kampüs ve okul hayatı

Emine Kocademir – 6 ay önce
Kampüs büyük. Ağaçlandırmaya ihtiyacı var

Memet Coşar – 2 yıl önce
Okul guzel buranın taşımasınıda biz gerçekleştirdik.

Hakan Gündoğdu – 6 ay önce
Kavga vardı amk 😀😀😀

Hasan Kurt – 10 ay önce
Ankara’nın en iyisi denile bilir

Gürkan Gümüş – 2 yıl önce
Aslında yıldız vermezdim ama kışın Ankara’da kar ve sis olmayınca Gölbaşında oluyor. Sadece o yönden iyi

Ahmet Aygen – bir yıl önce
2017/2018 Eğitim öğretim yılında kızım “Yabancı Diller Yüksekokulu” nda hazırlık sınıfına başladı, fakat sadece bir gün rahatsızlandı ve derse girmedi, daha sonra “Aile Hekimliğinden rapor aldı ama öğrenci işleri ve Yüksekokulu idaresi kızım gibi bir çok öğrencinin de raporunu kabul etmedi ve çocukların bir kur dönemi boşa gitti, yani anlayacağınız” Hazırlık Sınıfı ” öğrencisi hasta olamaz!..

Burak a – 3 yıl önce
Başka kampüs görmesek kampüs diyecez. Liseden hallice, zaten enstitu binasi diskapida, bir cok is icin tee oraya gitmeniz lazim. Bir cok bölüm da merkezi yerden ayrilmamak icin gelmemis buraya. Mantoga bak !

By farude

Bir yanıt yazın