Ankara Üniversitesi Teknokent Nerede,Ankara Üniversitesi Teknokent Nasıl Gidilir,Ankara Üniversitesi Teknokent Telefon Numarası,Ankara Üniversitesi Teknokent Adresi,Ankara Üniversitesi Teknokent iletişim Bilgileri,Ankara Üniversitesi Teknokent Yol tarifi,Ankara Üniversitesi Teknokent Yorumlar,Ankara Üniversitesi Teknokent Şikayetler,Ankara Üniversitesi Teknokent ile ilgili Sizlere Detaylı Bir Şekilde Lazım Olacak Bilgileri Yazımızın Devamında Görebilirsiniz.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Ankara Üniversitesi Teknokent ile ilgili Bilgiler Hakkında Düşüncelerinizi aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Bizleri Çok Memnun Edeceğinizi Unutmayınız.

Bulunduğu yer: Ankara Üniversitesi 50. Yıl Gölbaşı Yerleşkesi

Adres: Bahçelievler, Bahçelievler, Bahçelievler Mahallesi, Ankara Üniversitesi Teknokent, 319. Sk. No: 35, 06830 Gölbaşı/Ankara

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 08:30

Telefon: (0312) 485 37 18

Ankara Üniversitesi Teknokent Yol Tarifi

Ankara Üniversitesi Teknokent Cumhuriyetin ilk üniversitesinin Araştırma, Geliştirme ve Bilim Parkı olarak üniversitenin ilkelerinden ayrılmadan, Üniversitenin değerlerini kendi misyon ve değerleri ile daha ileriye taşımak için 2007 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Ankara’da sadece Ankara Üniversitesi bünyesinde bulunan; Ziraat ve Veterinerlik Fakülteleri ile Biyoteknoloji, Kök Hücre, Adli Bilimler Enstitüleri ile güçlü ArGe eko sistemi Ankara Üniversitesi Teknokent’de.

Ankara Üniversitesi Teknokent Hakkında Yapılan Yorumlar

Nazmiye Demir – 2 ay önce
Bahçe tadilatlari da bitince çok daha ferah bir dış görünüşe sahip olacak bir yer.

Hotanta Vahsisi – 7 ay önce
İçerisi şampiyonlar ligi gibi pırlantacılar galericiler, Ankara’nın en nezih insanları burda, az önce Ekrem abi geldi. Sen bunları düşünme dalgana bak.

Koray Ergin – bir yıl önce
Yıllardır düzelmeyen tuvaletleri ile çağ dışı yaşamaya devam ediyoruz.

İsmail Özer Yıkılmaz – 3 yıl önce
Zamanında keyifle inşa edilmiş, ancak şu an yetersiz yönetilen bir yer. Yönetim olarak oldukça yetersiz. Koskoca yapıda 3-4 görevli çalışıyor. Bu nedenle temizlik berbat. Danışmadaki güler yüzlü çalışan bayan ve güvenlik görevlileri hariç diğer çalışanların ne yaptığını belli değil. Asansörleri birkaç yıldır kırmızı etiketli..

İşletme sahibinin yanıtı 2 yıl önce
Merhabalar. Özellikle temizlik konusunda titiz davranılarak bahsedilen sorunlar giderilmiştir. Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Suleyman Serkan YILDIZ – bir yıl önce
Gerçekten güzel bir teknoket. asansör derdi yok kalabalık degil. araçla şehre 20dk mesafede. yönetimi firmalara yardımcı.

Hakan ŞENTÜRK – bir yıl önce
Payzaj sifır. Kapalı/korunaklı otopark yok. Fiziksel engelli park yerlerine zihinsel engelliler park ediyor 🤨 başı boş köpek barınağı gibi olması da cabası…

Yusuf Oztoprak – 8 ay önce
Bina iyi ama çevresi toprak, çakıl kötü…

Emre Volkan UÇAR – bir yıl önce
Dikey değil, yatay mimari ile yapılması çok güzel. Plazaları sevmeyenler için ideal.

Fakat ciddi anlamda her yere bakım yapılması gereken bir yer. Bazen terk edilmiş bir bina hissi veriyor.

Ilker uğurluer – bir yıl önce
İdari,yönetici ve yardımcı personel oldukça bilgili ve ilgili. Toplantı salonları, çalışma alanları yeterli. Sosyal imkanların ve catering hizmetlerinin geliştirilmesi gerekiyor.

İşletme sahibinin yanıtı bir yıl önce
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Sizlerle birlikte Teknokentimizin gelişmesi için çalışıyoruz. İyi çalışmalar dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın