Asya Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Asya Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Asya Veteriner Kliniği Pendik civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Asya Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Batı, Erol Kaya Cd No : 73 D:B, 34890 Pendik/İstanbul

Telefon : +902163909317

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

Asya Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Asya Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Ayşe A. – 2 hafta Önce

Kuşlardan anlamayan bir klinik Muhabbet kuşumu götürdüm hic bir sey demediler vitamin verip gönderdiler hasta kuşu, başka veterinere goturdüm enfeksiyon var dedi antibiyotik verdi şükür şimdi kendini toparlamaya başladı yavrum..

Aydan Akkan – 1 ay Önce

Aşk kızımı her götürdüğüm de güler yüzlü ekip her şeyi ile ilgileniyorlar bazı sorunları için telefonda bile gerekli yardımı yapıyorlar zaten kizim başka hiç bir yeri sevmiyor eve birde simartildigini anlıyor tesekkurler

Zeynep Kavak – 1 ay Önce

İlgi alaka muhteşem sultan papağanımı götürdüm ellerinden geleni yaptılar benm tedavi için geç kalmama rağmen inşallah iyileşicek.. Herşey için çok teşekkür ederim..

Hasan Özveri – 2 ay Önce

Merhabalar, kusum ustune basma sonucu ölumcul derecede rahatsizlandi, isletme 8 7 de kapatiyormus ,ben 18.30 sularinda aradim. Beni 15. . – 20 dk beklermisiniz kusum ölümcul derecede risk tasiyor size getircem dedim. Malese bekleyemeyiz dediler. Neyse baska yere goturdum goturmesenide. Boyle karakter yoksunu isletmeler hayvanlara bakmasinlar,onursuz hassasiyetsiz insanlar. Bu meslegi secme amacininiz sadece paramidir.hicmi hayvan sevgisi yok sizde allah belanizi versin.

İrem Bilgin – 4 ay Önce

Kendileri hemen ameliyata girmesi gereken kedimizi sırf daha çok para kazanmak için 3 gün bekletip, beklettikleri her gün içinde 90 lira olan serum ücretine 250 den fiyat verdiler. Tam bir ticarethane. Bu zor durumdan bile yararlanmaya çalıştılar. Gitmeyin. Edit: ben bu yorumu yaptıktan sonra beni arayıp tehdit ettiler, dava açarlarmış, işletmelerini karalamaya çalışıyormuşum. Kimseyi karalamakla, işletmeleriyle hiç işim olmaz benim derdim evladımın ve diğer evlatların sağlığı.

işletme sahibinin yanıtı : Bu yorumumuz sadece yazdıklarınızı okuyan diğer hasta sahiplerimiz içindir. Pyometra “rahim iltihabı”dır. Bu hastalarda dikkat edilmesi gereken; operasyon öncesi ve sonrası durumdur. Bazı pyometra olguları acil müdahale ile hemen kısırlaştırma operasyonuna alınır. Bazen ise genel durumun toparlanması beklenir çünkü erken davranıp çocuğunuzu operasyonda kaybetmek istemeyiz ve önce antibiyotik ve vitamin takviyeleri gibi destekleyici tedavi uyguladıktan sonra daha sağlıklı halde kısırlaştırma operasyona almak en güzel çözümdür. Üstte bahsi geçirilen hasta ikinci gruptadır. Hastasını kaybetmek isteMEdiğimiz için özür dileriz. Burada meseleye asla para gözüyle bakılmamış aksine operasyon sonrası yaşam şansını arttırmak, genel durumunu desteklemek istenmiştir. Doğru yoldan şaşmayacağımıza ve onların sağlığı için çalıştığımıza emin olabilirsiniz. Yapılan destek tedaviler ivho tarifesine uygundur. Beyan edilen “serum” değil tedavi ücretidir. Yani yansıtmak istedikleri durum karalamadır. Kliniğimizde hastalık teşhisi tarafımızca koyulmuş ve izleyeceğimiz tedavi prosedürü açıklanmış; destek tedaviden sonra çocuk operasyona uygunsa yapılacağı açıklanmıştır. Ardından hasta sahibi başka kliniğe götüreceğini bildirmiştir. Yani beklememişlerdir. Hayvan sahibinin kararına saygı duyuyoruz. Fakat bu karalamayla karşılaşmak elbette şaşırtıcıdır. Sanırım acil operasyon lazım derken genel durum değerlendirmesine göre hastaların 2. bölümde anlattığım gibi genel durumu daha sağlıklı hale getirmek veya operasyondan çıkamama ihtimalleri anlatılmadı ya da anlamak istememişlerdir. Bizim derdimiz yaşatmak. Para değil. Umarız operasyondan çıkabilmiş, çıktıysa nekahat dönemini atlatabilmiş ve sağlığına kavuşacaktır. Söylenenler ise yalan ithamlardır ve yapılan karalamadır, suçtur. Suç işlerseniz davadan korkmuyorsunuz demektir. İnsanların emekleriyle oynanmaz. Herkese önce saygı dileriz.

Oktay Atlı – 6 ay Önce

Furkan atlı adina kayıtlı duman adinda russion blue ırkı kedimizi ic dıs parazit için göturduk.Bir hafta once göturdügümuzde 420 gr olan kedimiz 510 gr olmustu.Bobreklerinde buyume var dediler.Vitamin tadavisi yapacağız dediler üc dört tane igne vuruldu ve bes gün tedavi yapacağiz dediler iki adet yaş mamayla beraber 230 tl para verdik.Ertesi günü kedi kendiliginden yuruyemez halde can çekıserek can verdi.Allahta benim cocuklarıma bu acıyı yaşatanlarin cezasini versin vicdansizla.Aradim sizin kediniz hastalıklıydı zaten diyorlar.ilk götürdügumüzde sapasaglam dediniz.Sapasaglam kedim sizin para kazanma hirsiniz yüzünden öldu yaziklar olsun sizin gibi paragozlere haram zıkkim olsun size verilen paraya.

By farude

Bir yanıt yazın