Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Kas 2, 2021 #ataşehir florence nightingale doktorları, #ataşehir florence nightingale hastaneleri pcr testi, #ataşehir florence nightingale hastanesi adres, #ataşehir florence nightingale hastanesi anlaşmalı kurumlar, #ataşehir florence nightingale hastanesi başhekimi, #ataşehir florence nightingale hastanesi dermatoloji doktorları, #ataşehir florence nightingale hastanesi diş, #ataşehir florence nightingale hastanesi doğum, #ataşehir florence nightingale hastanesi doğum ücretleri, #ataşehir florence nightingale hastanesi doktorları, #ataşehir florence nightingale hastanesi fizik tedavi, #ataşehir florence nightingale hastanesi fotoğraflar, #ataşehir florence nightingale hastanesi göz doktorları, #ataşehir florence nightingale hastanesi iletişim, #ataşehir florence nightingale hastanesi insan kaynakları, #ataşehir florence nightingale hastanesi iş başvurusu, #ataşehir florence nightingale hastanesi kadın doğum, #ataşehir florence nightingale hastanesi kadın doğum doktorları, #ataşehir florence nightingale hastanesi laboratuvar sonuçları, #ataşehir florence nightingale hastanesi muayene ücretleri, #ataşehir florence nightingale hastanesi nasıl gidilir, #ataşehir florence nightingale hastanesi nerede, #ataşehir florence nightingale hastanesi online randevu, #ataşehir florence nightingale hastanesi ortopedi doktorları, #ataşehir florence nightingale hastanesi otopark, #ataşehir florence nightingale hastanesi randevu, #ataşehir florence nightingale hastanesi saç ekimi, #ataşehir florence nightingale hastanesi sgk anlaşması var mı, #ataşehir florence nightingale hastanesi şikayet, #ataşehir florence nightingale hastanesi telefon, #ataşehir florence nightingale hastanesi telefon numarası, #ataşehir florence nightingale hastanesi telefonu, #ataşehir florence nightingale hastanesi ulaşım, #ataşehir florence nightingale hastanesi üroloji, #ataşehir florence nightingale hastanesi yol tarifi, #ataşehir florence nightingale hastanesi yorumlar, #ataşehir florence nightingale kadın doğum doktorları, #florence nightingale hastanesi ataşehir, #florence nightingale hastanesi ataşehir doktorları, #florence nightingale hastanesi ataşehir iletişim, #florence nightingale hastanesi ataşehir telefon, #grup florence nightingale hastanesi ataşehir, #küçükbakkalköy ataşehir florence nightingale hastanesi işıklar caddesi ataşehir/istanbul, #özel ataşehir florence nightingale hastanesi, #özel ataşehir florence nightingale hastanesi covid testi, #özel ataşehir florence nightingale hastanesi iş başvurusu, #özel ataşehir florence nightingale hastanesi tesis kodu, #özel florence nightingale hastanesi kadıköy

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Nerede,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Nasıl Gidilir,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Telefon Numarası,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Yol Tarifi,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Adresi,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Yorumları,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Şikayetler,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Doktorları,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Pcr Testi,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Muayene Ücreti,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi iş Başvurusu,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Tahlil Sonuçları,Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle

Adres: Küçükbakkalköy, Işıklar Cd. No:35/A, 34750 Ataşehir/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 0 436

Ataşehir Florence Nightingale Yol Tarifi

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Doktorları

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

rıdvan avşar – bir hafta önce YENİ
Doğum konusunda bilgi almak için hastaneye davet edildik gittiğimizde ilgilerin olmadığını sonra ugramamizi söylediler.Covid sürecinde bukadar amator davranmak telefondan her aradığimizda farkli fiyat belirten bir hastane olarak tanımış bulunuyorum.Ayrica kapiya aracımı biraktim toplam 1 dk sürmedi girişim çıkışım vale hazretleride hem davet edildiğim hemde kimseyi bulamadığım hastanede 1 dk lık magduriyetimin ücretini almaktan geri durmayan hastane olarak bu konularda ciddi gelişim göstermesi gerekiyor.( En azindan park ücreti için bir süre sinirlamasi olmasi gerekmektedir.)

İşletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Merhaba, yaşanan durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Durumu incelememiz adına sizlere ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi özel mesaj aracılığıyla iletmenizi rica ederiz.

y c – bir hafta önce YENİ
Florence hastanelerinin içerisinde en kötüsü, yakın olduğu için acil durumlarda gitmek zorunda kalıyorum doktorumun takibinde kalmak için, ama nasıl pişman oluyorum her defasında anlatamam….

İşletme sahibinin yanıtı 6 gün önce
Merhaba, durumun tespiti için sizlere ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi bizlerle özel mesaj aracılığıyla paylaşmanızı rica ederiz.

Zorlu Çavuş – 3 ay önce
Hastaneye yatışa geldik odamıza çıkartıldık . Odada bir koltuk bir sandalye var ve sandalyenin üzeri kanlı sümük tarzı bir leke . Görünen bir yüzey de!!!, şimdi soruyorum bu kadar göz önünde yerin bile temizlenmediği özel oda ne kadar hijyen olabilir ? Hastane yönetiminin çok daha dikkat etmesini öneririm .

İşletme sahibinin yanıtı 3 ay önce
Merhaba, yaşanan durum sebebiyle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Durumun incelenmesi adına iletişim bilgilerinizi bizimle özel mesaj aracılığıyla paylaşmanızı rica ederiz.

Ensar Kiraz – bir ay önce
Arkadaşlar kusura bakmayın ama saç ekim için bir covid test için 45 dakika beklenirmi veznedeki ..karşılamacı arkadaş tam 4 kere seslenmesine rağmen hastane boş niye bekletirsiniz anlamam yani yemek yeseler tamam hasta olsa tamam ama boşu boşuna beklemek sıkıcı anlamı yok hasta geldimi hemen işi bitir yolla kalabalık olmasın sizde rahat edin bizlerde kolay gelsin ne diyeyim

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba, yaşanan durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Durumu incelememiz adına sizlere ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi özel mesaj aracılığıyla iletmenizi rica ederiz.

Ozan Bekiroğlu – bir ay önce
Eşim bu hastanenin onkoloji hastası. Gözündeki bir problemden cumartesi günü saat 11:30 a randevu aldık. Şuan (hastaneden yazıyorum) 13:10 ve hala bekliyoruz. Devlet hastaneleri burdan 1000 kat iyidir. En azından kanser hastasını kapıda 2 saat bekletmezler. Boşuna gelip sinir hastası olmayın. Berbat bir yapısı var. Adı sizi aldatmasın.

Edit: Saat 13:23 hala bekliyoruz.

İşletme sahibinin yanıtı 4 hafta önce
Merhaba, yaşanan durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Durumu incelememiz adına sizlere ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi özel mesaj aracılığıyla iletmenizi rica ederiz.

Hanifi Öztürk – bir ay önce
Tüm sağlık hizmetlerinde,tıbbın ulaştığı en üst düzeyde,güvenilir,hasta
odaklı ve kaliteli hizmet veren,hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan,hasta haklarına
saygılı,çevreye duyarlı,nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren,yenilikçi ve sürekli kendini
geliştiren öncü bir kuruluş;

Teşekkür Ederiz Eksik Olmayın Hep Varolun 😊

By farude

Bir yanıt yazın