Herkesin Böbrek Taşı ile ilgili Sıkıntısının Dermanı Avrasya Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezinde Sona Eriyor Siz Ziyaretçilerimize Bu Hastane ile ilgili Ulaşmak istediğiniz Bazı Bilgileri Sizler için Sayfamızda Paylaşıyoruz.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.

Adres: Cevizli, Toros Cd. No:86, 34846 Maltepe/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: 0555 623 03 03

Avrasya Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi Yol Haritası

Avrasya Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Orhan AYAZ – 3 hafta önceYENİ
Taş kirma deyince akla gelen ilk isim Hasan Alkan bey e sonsuz teşekkürler.

Resul Bolukbas – 4 ay önce
Bobreklerimde 8 minim taş vardi. Ağrılarim okadar siddetliydiki gitmediğim hastane kalmadı en son onkoloji hastanesinde OKTAY KOÇ beyle tanışana kadar. Tereddütlerim olmasına rağmen 2 seansta ne ağrı ne sızı duymadan kırdılar. Taş kırdırma seanslarında ne korku nede bi tereddütüm kaldı. Bukadar sıcak kanlı ilgili güler yüzlü insanlarla çalıştığınız için çok şanslısınız. OKTAY KOÇ işinin hakkını veren bir çalışanınız. Bence böyle ilgili inşallari daha güzel yerlerde goruruz insallah.

Berfin Mavzer – 5 ay önce
Çok rahat ve ilgili bi hastahane,ilk defa bi hastanede güvenli tedavi oldum..

Z. çk – 7 ay önce
11 ml taşım vardı 3 seansta kırıldı.Jülide hanım çok iyi ilgilendi.Bütün personeller çok güler yüzlü çok ilgililer.Hepsine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

Selin Çinal – 9 ay önce
6mm ve 5mmlik böbrek taşım vardı. Bu ızdıraptan kısa sürede kurtuldum. Jülide Erkanın ilgisine ayrıca teşekkür ederim. Bu zorlu süreci sayesinde daha rahat atlattım🙏🏻

Kubra Mavzer – 5 ay önce
Güler yüzlü ve ilgili personeller sayesinde çok memnun ayrıldık hastaneden..teşekkürler

afmbayram tavacı – 2 yıl önce
Tedavilerim esnasında tavsiye uzerine iyiki gittiğim konusunda uzman iş ahlaki ve guleryuzlu profesyonel ve tedavide kesin çözüm bulan ekip arkadaşlarına tedavim sırasında gosermiş olduguklari ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Bütün servisler sizin

Avrasya Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi Randevu alma

By farude

Bir yanıt yazın