Bağcılar Hükümet Konağı Para Yardım Başvurusu,Bağcılar Hükümet Konağı Sosyal Yardım Vakfı,Bağcılar Hükümet Konağı Erzak Yardım Başvurusu,Bağcılar Hükümet Konağı Gıda Yardım Başvurusu,Bağcılar Hükümet Konağı Çocuk Parası Yardım Başvurusu,Bağcılar Hükümet Konağı Para Yardımı Nasıl Alırım,Bağcılar Hükümet Konağı Tablet Başvurusu,Bağcılar Hükümet Konağı Kira Yardımı Başvurusu,Bağcılar Hükümet Konağı Adresi,Bağcılar Hükümet Konağı Telefon Numarası,Bağcılar Hükümet Konağı Nerede,Bağcılar Hükümet Konağı ile ilgili Daha Bir Çok Bilgiye Sayfamızın Devamından ulaşabilirsiniz….

Adres: Yavuz Selim, 1000. Sk No:10 D:12, 34203 Bağcılar/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 17:00

Telefon: (0212) 433 41 76

BAĞCILAR İLÇE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYABNIŞMA VAKFI

Adres: İnönü Mh. Mehmet Akif Bul. 354. Sok. No: 1-3 Bağcılar / İSTANBUL

Telefon: (0212) 434 81 71

Bağcılar Hükümet Konağı Yol Tarifi

Bağcılar Hükümet Konağı Hakkında Yapılan Yorumlar

AYSEN Coban – 4 ay önce
Çok hızlı sıra geldi. Şefi çok kaba birisi ama şef dışında çalışanlar özellikle benim işlemlerinde ilgilenen hanım efendi çok iyiydi sabirliydi ve güler yuzluylu anlayisliydi tüm işlemlerimi hemen yaptı tekrar tekrar ugratirmadan. O yüzden çok menumdum.

Bülent Kurşun – 9 ay önce
bağcılar hükümet konağında hes kodu uygulamayı yeni yapılan merkez hizmet binasında iki aşamalı olarak hayata geçirdi. HES kodu sorgulaması yapılan ve risk taşımadığı tespit edilen kişiler, x-ray cihazından geçtikten sonra işlem yapacakları birime gidiyor. HES kodu olmayanlara ise görevli personel tarafından yardımcı olunarak HES kodu alması sağlanıyor.

Vatandaşlara HES kodu uygulaması konusunda hassasiyet göstermeleri ricasında bulunan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Salgınla mücadele konusunda önemli bir adım olduğunu düşünüyorum. Artık HES kodu sayesinde riskli durumlar ortadan kalkıyor. Hemşerilerimiz güvenli bir şekilde işlemlerini yapabilecekler” dedi.

arzu tly – 2 ay önce
telefon numarasını süs olsun diye koymuşlar galiba… günlerce uğraştım sosyal hizmetlere ve operatöre ulaşmak ne mümkün! çalan telefona bile tenezzül edip cevap vermiyorsunuz.

Ayşenur ÇAKMAK – 3 ay önce
Çok hızlı randevu ile çalışıyor .Kimlik kartı değiştirmek 30 TL bankaya yatırmanız lazım para elden alınmıyor.Sürücü belgesi kimliğe ücretsiz ekleniyor.

Ömer Akkurt – 5 ay önce
İs bitirici değil yolda sokakta kalmışız burda beklemeyin diye soyleme yapacak birini bırakmışlar sizin işiniz asıl oraya sizi halka yardımcı olun diye bıraktılar oradan hayvanlık yaparak insanları kovun diye koymadilar

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Hükümet Konağımızda tüm işlemler vatandaş odaklı yapılmaktadır. Seyahat izinleri için 199’u arayarak veya edevlet sisteminden başvurabilirsiniz. Kaymakamlığımızda genelge gereği elden izin verilmemektedir.

Rojhat Sagat – 2 ay önce
Gercketen 5 yildızı hakediyorr cok yardimci oliyorlaarr özelikle özel ögretimm bölümü

Mehmet Kuru – 5 ay önce
Geç de olsa güzel bir hizmet binası oldu, emeği geçenlerden Allah razı olsun

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz.

peri karakaş – 5 ay önce
Aylardir ariyorum sosyal hizmetler nede oparator cvp vermiyor yaziklar olsun boyle is yapanlara

By farude

Bir yanıt yazın