Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Nerede,Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Randevu alma,Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Nasıl Gidilir,Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Telefon Numarası,Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Randevu alma,Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Adres,Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği iletişim,Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Tahlil Sonuçları,Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği ile ilgili Daha Detaylı Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle.

Adres: Maltepe, Gümüşsuyu Cd. No:62, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 17:00

Telefon: (0212) 567 67 04

Alo Randevu : 182

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Yol tarifi

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Maltepe Semt Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

nejat kelebekoglu – bir yıl önce
Kucuk bir polikinlik. Her branj yok

Ahmet Vardı – 2 yıl önce
Şikayet ve dilek kağıdı bulamadığım için buraya yazıyorum. Acil bölümünün hasta kayıt birimini acilin girişine koymuşlar İnsanlar sıra mı olacak, içeri mi girecek, ne yapacağını şaşırıyor. Yaşlılar, çocuklar ve normal hasta kayıt birimi aynı yerde. Salgın olduğu için hasta sayısı 700 leri bulmuş durumda. İlçe nüfusunu kaldırmayan personel sayısı var. Yorumu okuyan birileri varsa bir önlem alsınlar litfen .

ercan bulat – 3 yıl önce
19.02.2018 pazartesi bayrampaşa maltepe semt polikliniği diş kliniğinden dt. zekiye AKALINOĞLU’dan 8 yaşındaki oğlumun dişini çektirmek için yanına gittik, oğlum zaten dişçi korkusu varken koltuğa oturduğunda ağzını açmak istemediği için doktor hanım kaba ve agresif bir şekilde oğluma bağırmaya başladı, doktor bağırdıkça oğlumun korkusu dahada artarak ağlamaya başladı. doktor hanımda çıkın dışarıya sizinle uğraşamam diyerek eşime ve oğluma sert bir şekilde bağıra bağıra odadan dişarıya kovdu.
DT. ZEKİYE AKALINOĞLU hanımı hastane başhekimine şikayete çıktım durumu anlattım baş hekimin yanıtı maalesef yapabileceğim birşey yok ağaşıda şikayet kutusu var, şikayetinizi yazın kutuya atın. iletişim eksikliğimizden dolayı bu tür olaylar oluyor dedi. düşünün bir kere bunu bana söyleyen bir BAŞHEKİM

Yusufcan ÖZDEMİR – bir yıl önce
Torpille dönüyor

MURAD BAYRAKTAR – 4 yıl önce
ARKADAŞLAR BEN ÖMRÜMDE BÖYLE SAÇMA HASTANE GÖRMEDİM BU GUNE KADAR 5 DEFA GİTİM HER GİTİĞİMDE ZAMANIM ÇALIB BAŞKA HASTANEYE GÖNDERDİLER EN SON GİTİĞİMDE KAN TAHLİLİ İÇİN GİTİM BANA CERAHPAŞADAN SÖYLEDİLER YAP TİYE YAKIN DİYE GİTİM 60 KİŞİ SIRAYA GİRDİM GEREKSİZ YERE SADECE YÖNLENDİRECEK DİYE SONRA DOKTOR BANA BEN BU TAHLİLİ BİLMİYORUM BU NE SEN LABARATVARA SOR GİTİM SORDUM ORDADA 3 KİŞİ VAR HİÇ BİRİ BİLMİYOR VAR YADA YOK DİYEMEDİLER BİLMİYORUZ DİYOLAR SAÇMA HASTANE

Ben YOLCU – 3 yıl önce
İlgi diye birşey yok (istisnalara hariç) ama 000.1 denk gelirse.. Güvenlikcilerden sağlık personeline kadar hemen hemen hepsi kendini. Başhekim zannediyor..

Asim Ferman – 6 yıl önce
Ben azı dişi çektirmek için gittim. O dişi çekecek sistem bizde yok deyip başka hastaneye yönlendirdiler . Koca hastane diş bile çekemiyorsa niye var ki?
Ama illa gitmek isteyen varsa bayrampaşa-maltepe metro durağında inip maltepe caddesinde 10 dk yürüyerek gidebilir. ( sağmalcılar durağında inmek yanlış olur. Çünkü orası merkez hastanedir. Ama burası maltepe semt polikliniği.)

serdar kıvanç – 7 yıl önce
Bir boka yaramaz özellikle diş bölümü sakın gitmeyin muane ücretini keserler başka hastanelere yönlendirirler dikişi bile alamıyolar….

ozan nazım avsar – 4 yıl önce
Çok dandik doktorları var özellikle göz bölümünde yaşlı bi bayan doktor var tam dayaklık öldüren kişi sevap işler
😎

Mustafa “Fatih” Özkan – 3 yıl önce
Insan için çaliştğinizi unutmayin insanlar Yoksa size işte yok insan a kıymetimiz verinki işinize digeri artsın

Yasin YILDIRIM – 5 yıl önce
Şuanda inşaat var yenileniyor…

Erkan Özyürekli – 3 yıl önce
, Gezdik gezdik tozduk tozduk gezdik tozduk

Ali Can Çekmez – 3 yıl önce
Üst kattaki kısa saçlı sarısın doktor hanım i love you 💕

By farude

Bir yanıt yazın