Bayrampaşa Göz Vakfı Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Eki 19, 2021 #b.paşa göz hastanesi, #bayrampaşa da göz hastanesi, #bayrampaşa devlet göz hastanesi randevu, #bayrampaşa devlet hastanesi göz bölümü doktorları, #bayrampaşa dünya göz hastanesi telefon numarası, #bayrampaşa göz devlet hastanesi, #bayrampaşa göz doktoru, #bayrampaşa göz hastaneleri, #bayrampaşa göz hastanesi adres, #bayrampaşa göz hastanesi ali sipahier, #bayrampaşa göz hastanesi ameliyat fiyatları, #bayrampaşa göz hastanesi anlaşmalı kurumlar, #bayrampaşa göz hastanesi ara, #bayrampaşa göz hastanesi barış yeniad, #bayrampaşa göz hastanesi başhekimi, #bayrampaşa göz hastanesi çalışma saatleri, #bayrampaşa göz hastanesi cildiye, #bayrampaşa göz hastanesi cumartesi açık mı, #bayrampaşa göz hastanesi doktor tavsiyesi, #bayrampaşa göz hastanesi doktorları, #bayrampaşa göz hastanesi doktorların isimleri bayrampaşa göz hastanesi doktor listesi, #bayrampaşa göz hastanesi dr ercan sağlam, #bayrampaşa göz hastanesi iş başvurusu, #bayrampaşa göz hastanesi katarakt ameliyatı fiyatı, #bayrampaşa göz hastanesi muayene ücreti 2021, #bayrampaşa göz hastanesi özel mi, #bayrampaşa göz hastanesi randevu, #bayrampaşa göz hastanesi randevu alma, #bayrampaşa göz hastanesi randevu iptal, #bayrampaşa göz hastanesi randevu ücreti, #bayrampaşa göz hastanesi şaşılık, #bayrampaşa göz hastanesi sgk anlaşması var mı, #bayrampaşa göz hastanesi şikayet, #bayrampaşa göz hastanesi telefon, #bayrampaşa göz hastanesi telefon numarası, #bayrampaşa göz hastanesi yeni adres, #bayrampaşa göz hastanesi'nin telefon numarası, #istanbul bayrampaşa göz hastanesi telefon numarası

Bayrampaşa Göz Hastanesi Nerede,Bayrampaşa Göz Hastanesi Muayene Ücreti,Bayrampaşa Göz Hastanesi Doktorları,Bayrampaşa Göz Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Bayrampaşa Göz Hastanesi iş Başvurusu,Bayrampaşa Göz Hastanesi Nasıl Gidilir,Bayrampaşa Göz Hastanesi Adresi,Bayrampaşa Göz Hastanesi iletişim,Bayrampaşa Göz Hastanesi Sahibi Kim,Bayrampaşa Göz Hastanesi Tahlil Sonuçları,Bayrampaşa Göz Hastanesi ile ilgili Daha Detaylı Bilgileri Görmek için Yazımızın Devamını Kontrol Edebilirsiniz…

Adres: Yenidoğan, Abdi İpekçi Cd. No:89/1, 34030 Bayrampaşa/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Bursa ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 467 75 00

Bayrampaşa Göz Hastanesi Yol Tarifi

Bayrampaşa Göz Vakfı Hastanesi Doktorları

Bayrampaşa Göz Vakfı Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

ebru başaytaç – bir hafta önce YENİ
Merhaba,
Öncelikle yoğun ilgi ve alaka ile karşılandığım bir kurum. Randevu saatimde muayeneye alınarak, kısa sürede ve yeterli bilgilendirme ile tüm işlemlerim hızlıca halledildi. Ben bu iletişimden çok etkilendim. Ekip olarak hastayı mağdur etmeden, her türlü desteği sağlayan bir kurum.

Furkan K. – 3 hafta önce YENİ
Dr. Şeref bey ve Dr. Sevgi hanım çok ilgilendiler ayrıca çalışanlarda çok ilgiliydi hepsine teşekkür ederim.
Babam burada yeni katarakt ameliyatı oldu 3 ameliyat daha olması gerekiyor fakat hastane yönetimi fiyat konusunda hiç yardımcı olmuyor.

fahriye Mankır – 2 ay önce
Çok memnun kaldım özellikle danışmada ki kayıt alan benimle ilgilenen kartından ismini gördüğüm İlker beyin özverili çalışması ve her şeyi harfi harfine anlatması gerçekten bir vatandaş olarak çok memnun oldum kendisinden. Göz vakfı hastanesine, doktorlarına ve ilgili personellerine çok teşekkür ediyorum 10 üzerinden 10 puanı hak ediyor gerçekten.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba, memnuniyetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Beray Zorba – 2 ay önce
Sonsuz teşekkürker Göz Vakfı ailesi. Geçirmiş olduğum akıllı mercek ameliyatı sonrası hayatın güzelliklerini daha net görmemi ve yeniden gençlik yıllarıma dönmemi sağlayan doktorum sayın Ali Sipahier’e, rahat ve güvende hissetmemi sağlayan tüm servis ve ameliyathane ekibine, ameliyatımın rahat geçmesini sağlayan anestezi hekimi Bora Yoldemir ve ekibine, hasta danışmanlarından vezne elemanlarına teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca Hastanenin temizlik ve düzenine de hayran kaldığımı belirtmek isterim. Yolum bu hastaneyle kesiştiği için mutluyum. Gelecek muayenelerde görüşmek dileğiyle.
ÇETİN ZORBA

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba, memnuniyetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Elçin Aydoğan – bir hafta önce YENİ
Bence İstanbul’un en iyi göz hastanesidir.

Cemil ARSLAN – 4 ay önce
Herkese saygılarımla ben iki gözümden katarakt ameliyatı oldum öncelıkle beni ameliyat yapan Dr, Nigar hocama teşekür ederim hiç bır olumsuzluk yaşanmadım tüm çalışanlar,, çok nazık, yardım sever herkese minetarım, olumsuzluk olsa bile hasta haklarına müracaat etığinizde yardımcı olmaktadırlar, sağlık, huzur ,dolu,hayat diliyorum

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Merhaba, memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Huseyin Mehdipur – 4 ay önce
Son modern teknoloji cihazların kullanıldığı mükemmel bir hastane, katarakt ameliyatımı başarıyla yapan opt.dr. Ebru Ceyda Bostan’a Teşekkür ederim.

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Merhaba, memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Feyza M. – 4 ay önce
Dr Ali Sipahier’e muayene olduk. Hastane güvenliği, balesi, personeli ve doktor bey ve sekreteri Tülay hanım başta olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz.

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Merhaba, memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Emre Çınar – bir ay önce
Çok ilgili,detaylı muayene,teşekkürler.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba, memnuniyetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Arzu çolak – 6 ay önce
Bu covid zamanı bu kadar sık ve yoğun bir kalabalığı içeriye yigmayi anlamıyorum. Muayene ücretleri çok yüksek buna rağmen çok büyük bir kalabalık

İşletme sahibinin yanıtı 5 ay önce
Merhaba, bilgilerinize erişemediğimizden dolayı hasta hakları birimimizin konu ile ilgili şikayetinizi çözüme oluşturulabilmesi için iletişim bilgilerinizi hastahakları@gozvakfi.com.tr adresine iletmenizi rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın