Bergama Diyaliz Merkezi Doktorları,Bergama Diyaliz Merkezi Ücretleri,Bergama Diyaliz Merkezi Sıra alma,Bergama Diyaliz Merkezi Kayıt Olma,Bergama Diyaliz Merkezi Tahlil Sonuçları,Bergama Diyaliz Merkezi Nerede,Bergama Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir,Bergama Diyaliz Merkezi Telefon Numarası,Bergama Diyaliz Merkezi Adresi,Bergama Diyaliz Merkezi iletişim Bilgileri,Bergama Diyaliz Merkezi Yorumlar,Bergama Diyaliz Merkezi Şikayetler,Bergama Diyaliz Merkezi Yol Tarifi,Bergama Diyaliz Merkezi Sahibi Kim,Bergama Diyaliz Merkezi Hakkında Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Fatih Mahallesi İzmir Caddesi No:223 Eski, Bergama-İzmir Yolu, 35700 Bergama/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: İzmir

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 07:00

Telefon: (0232) 633 63 64

Bergama Diyaliz Merkezi Yol tarifi

Bergama Diyaliz Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Fevzi Yıldız – bir yıl önce
Diyaliz gibi hassas konuda çalışan , hizmet veren birimlerde her zaman aranan en önemli husus hijyen ve standart yüksek dereceli gözlemlerdir.
Bergamada ; ilgili , herbir an hasta başında dolaşan doktorları , teşkilatlı hastahane disiplini almış başhemşiresi ile hastalarla devamlı ilişkide olan , onlara moral veren emekçi diyaliz teknikerleri ile ulaştırmada , yiyecek sunan , temizlik işleri ile ilgili tüm personel övgüye , takdire şayandır.
Saygılarımla FEVZİ YILDIZ 14 – 8 – 2020

admin admin – bir yıl önce
Siz Bergama diyaliz merkezi nerden aldınız diplomalarınızı ? Başhemsire ve doktorlar ayakta uyuyorsunuz ! Bu nasıl bir ilgisizlik , sorumsuzluk ? Hastalara olan davranışlarınızı , sorumsuzluklarınızı biliyorum. Ve sizi bir hasta yakını olarak gerekli mercilere şikayet edicem..Sizi işinizin ciddiyetine davet ediyorum !!!

Please be aware of that dialysis centre they don’t work properly also they don’t have any responsibility for the patients! My dad received the treatment in that clinic and we had to much problems. They don’t even find a solution for their patients. So just want to warn everyone don’t even think to go this centre ! You will end up with huge problems with doctors and nurses. I don’t know where did they get their diplomas! They are really unbelievable!

Yasin Aksoy – 4 yıl önce
Süper diyaliz

İşletme sahibinin yanıtı 4 yıl önce
Merhaba Yasin bey,

Nazik yorumunuz için teşekkür ediyoruz.
Sağlıklı günler dileriz.

By farude