2015 yılında Manisa soma ilçesinde hasta kabul etmeye başlayıp, Hastanemizde bulunan dahili ve cerrahi branşlarımızın yanı sıra, dahili ve cerrahi yoğun bakım, koroner yoğun bakım ve yeni doğan yoğun bakım servisleri ile Manisa ve ilçelerine yoğun bakım hizmeti sunmaktadır.Hastanemiz 10 Yeni doğan yoğun bakım, 19 Erişkin yoğun olmak üzere toplam 29 yoğun bakım toplamda da 102 yatak kapasitelidir.

Adres : Zafer Mahallesi 623 Sokak

Çalışma Saatleri : 09:00 – 19:00

Telefon : 0232 632 20 00

Email: [email protected]

Bergama Özel Medigün Tıp Merkezi Yol Tarifi

Bergama Özel Medigün Tıp Merkezi Doktorları

Medigün Tıp Merkezi
Anıl GÜVENÇ ÖLÇER

Medigün Tıp Merkezi
Zeynep Meltem CANITEZ

Medigün Tıp Merkezi
Adem DAYAN

Medigün Tıp Merkezi
Mehmet Akif EKİNCİ

Medigün Tıp Merkezi
Sami GÜMÜŞ

Medigün Tıp Merkezi
Celal YURTSEVEN

Medigün Tıp Merkezi
Süleyman AKSOY

Medigün Tıp Merkezi
İdris YAVUZYILMAZ

Medigün Tıp Merkezi
Cafer AY

Bergama Özel Medigün Tıp Merkezi Tıbbi Bölümler

. Radyoloji
. Kadın Hastalıkları ve Doğum
. Psikoloji
. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
. Genel Cerrahi
. Psikiyatri
. Göz Hastalıkları
. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
. Gastroenteroloji
. Beyin ve Sinir Cerrahisi
. Beslenme ve Diyet
. Sağlık Raporu
. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
. Dahiliye (İç Hastalıklar)
. Kardiyoloji
. Üroloji
. Ortopedi ve Travmatoloji
. Nöroloji
. Ağız ve Diş Sağlığı (Ortodonti)
. Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları
. Dermatoloji
. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Bergama Özel Medigün Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Muzaffer Cevik – 4 ay önce
bergama özel medigün hastahanesinde 15 gün fizik tedavisi aldim bu tedavide emegi gecen basta fizik tedavisi doktoru anıl hanıma. ayrica fizik tedavi teknikleri harun karakusa hüseyine elaman ve ayrica setviste hizmet soföru ibrahim beye samimi hizmetlerinden dolayi memnuniyetimizi bildirir ćok tesekkur ederim .bu arada nemnun olmadigim bir durumuda yapmak zorundayim erkek tuvaletinin kücuk pisuvari sürekli arzali olarak hizmet vermektedir

Hasan Uslu – 5 ay önce
Fizik Tedavi birimi Fizyoterapistleri bir harika 3 yıldır devam ediyorum. Samimi, sıcak bilinçli bir terapi uygulanıyor. Bir sürü kuruluş dolaştım bu kadar iyisine denk gelmedim. Teşekkürler.

Sezin Sezin – 2 hafta Önce
Defalarca aramama rağmen telefonları hiç açılmıyor. Başka numara da yok. Neden bilgi alma hakkımız yok anlayamıyorum gerçekten.

A D – 7 ay önce
Kalabalık yüzünden muayene sırası beklemeden çocuğumu hemen oradan uzaklaştırdım. Kocaman ilçede doğru dürüst muayene olabileceğiniz hiç bir sağlık kuruluşu yok. Devlet hastanesinden bahsetmiyorum bile…

Suleyman Sarisakal – 6 ay önce
Fizik tedavi teknikeri harun karakuş tan çok memnun kaldım 20. Seans sonunda ağrıların çoğu geçti bütün hastane çalışanlarına ve harun beye ilgilelerinden dolayı teşekkür ederim

İsil Kaya – 11 ay önce
Safra kesesi kanalında taş tıkaması sonucu kusma ve ağrı ile gittim Adem Dayan doktorum ilk bakışta Sarılık olduğumu saniye içinde anladı ve kandaki bilurubin seviyem çok tehlikeli boyutta olduğu için beni uyardı Dr Adem Dayan olmasaydı organ kaybı yaşayacaktım. Bazı kahramanların pelerini olmaz. Ben geç kaldım o anında kurtardı nefes aldığım her saniye kendisine de acilden bana koşan yetişen ismimsiz bayan kahramanıma ve hastaneye böyle bir doktoru aldıkları için sonsuz minnettarim

Elif Srkn – bir yıl önce
Berbat bir tıp merkezi. Paranla rezil olmak tam anlamıyla. Kayıt için sıra bekliyoruz tam sıra gelecek sistem kendini sıfırladı deyip tekrar numara aldırdılar. Kargaşa olunca tekrar sil baştan bekledik. Çok kalabalık ve danışma yeterli değil. Kendinizi zaten özel bir tıp merkezinde hissetmeniz ne görsel açıdan ne de profesyonellik anlamında imkansız. Çağrı merkezi deseniz keza öyle. Bir tek laboratuvar bölümünde derya hanım çok çok ilgili ve kibar. O sebeple tek yıldız vermedim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Berrin – bir yıl önce
Bergama egede ilkel kalmış nadir bir yer malesef. Medeniyetin doğduğu yerin bu kadar ilkel kalmasına kimler sebep oldu acaba. Bir özel hastane olması bile mucize. Herkes ehlikeyif. Geçim derdi olmayan rahat ahbap cavus ilişkileri her yerde. Belli ailelerin tekelinde gelişme savaşı veren bir ilçe. Bu hastane ve doktorlar ne yapsın çoğu dışarıdan geliyor, buraya uymaya çalışıyorlar. Işleri zor gerçekten.

deniz canpolat – 2 yıl önce
Kulak Burun Boğaz doktoru Aytekin Yaz. Böyle iyi bir doktor hayatımda görmedim. İlgisi, alakası, seni dinleyip yönlendirmesi, tedavisi gerçekten çok iyi. Gidenler kesinlikle çok memnun kalacaktır.

fırat öztürk – bir yıl önce
Sıra beklemeden tüm tahlillerimi yaptırdım. Personel tüm sorularıma erinmeden yanıt verdi. Kardiyoloji doktoru Mehmet Akif Bey, çok ilgiliydi. Değer gördüğümü hissettim.

caner kara – bir yıl önce
Ilk defa bir hastanenin acilinin gece kapali oldugunu goruyorum. Saglik kurumu dedigin 24 saat hizmet verir. Koskoca bina dikmekle hastane olunmuyor.

By farude