Özel Bergama Tıp Merkezi izmir Bergama ilçesinde En Çok Tercih Edilen Tıp Merkezlerinden Biri Olarak Sağlık Hizmetine Bölge’de Devam etmektedir.Özel Bergama Tıp Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.Özel Bergama Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Özel Bergama Tıp Merkezi Pcr Testi,Özel Bergama Tıp Merkezi Doktorları,Özel Bergama Tıp Merkezi Kadın Doğum,Özel Bergama Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,Özel Bergama Tıp Merkezi Hakkında Daha detaylı Bir Çok Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Yazımızın Devamında Paylaşmış Bulunmaktayız.

Adres: İslamsaray Mh. Adnan Menderes Blv. Pk:35700 Bergama/izmir

Çalışma Saati : 09:00 19:00

Telefon: (0232) 632 11 90

Özel Bergama Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Bergama Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Yuksel Gok – bir yıl önce
Randevu kurallarına uymada çok hassaslar. Bir tıp merkezinde olabilecek tüm imkanlar var. Engellilerle ilgili alınması gerekli tüm tedbirler alınmış. Çok temiz bir kurum. Pandemi konusunda duyarlılık yüksek seviyede. Muayene zamanı ile sonuçları değerlendirmede biraz daha dikkat etmeleri gerekir.

Huseyin Say – 4 yıl önce
Ev dostlarınızı gerek rutin kontrolleri için, gerekse küçük operasyonlar için gönül rahatlığıyla getirebileceğiniz şirin bir veteriner.

Arda Ciba – 8 ay önce
Böyle bir yer yok.

Hüseyin Girgin – 2 yıl önce
İlgi iyi

ORGANİK YAŞAM HB SOLUCAN GÜBRESİ – 3 yıl önce
Sağlık merkezi

By farude