İstanbul üsküdar’da bulunan beylerbeyi veteriner kliniği uzman hekim kadrosu ile tüm hizmetlerini minik patili dostlarımıza sefer ber eden bir kurum. İstanbul’un anadolu yakasında bulunan beylerbeyi veteriner kliniği uzman hekim kadrosuyla tam teşeküllü hizmet veren bir veteriner kliniği. Beylerbeyi Veteriner kliniği için sizlere bu makalemizde adresi bilgilerini telefon bilgilerini ve randevu bilgilerini derleyeceğiz. Beylerbeyi Veteriner Kliniği ile ilgili yorumlarınızı ve şikayetlerinizi aşşağıdaki yorum yaz kısmına yazarak gerçekleştirebilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder sahip edindiğiniz minik patili canlar içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

adres : Beylerbeyi Mahallesi Beylerbeyi Beyler 4/9 34676 Üsküdar Stambul TR, Abdullahağa Cd., Üsküdar/İstanbul

telefon : +902163185802

hizmet saatleri : 08.00 – 18.00

BEYLERBEYİ VETERİNER KLİNİĞİ YOL TARİFİ

BEYLERBEYİ VETERİNER KLİNİĞİ

YORUMLAR – ŞİKAYETLER

Asuman Şengör – 1 ay Önce

Harika bir klinik can dostlarınızı güvenle götürebilirsiniz. İçtenlikleri, samimiyetlikleri, davranışları çok güzel. Mehmet Bey harika veteriner kızımızla çok güzel ilgilendi. Mutlu ayrıldık kızımızda bizde. Herkese çok teşekkürler. Kızımızın ikinci adresi artık.

Esra Eroğlu – 1 hafta Önce

Gayet ilgili sorulari yanitlayici bir tutumlari vardi aldigimiz hizmetten memnunuz emekleri icinde tesekkur ederiz 🙂

Ayşe Eryılmaz – 6 ay Önce

Birkere kendisi ameliyatları yapamıyor başka bir veteriner arkadaşını çağırıyor ona yaptırıp paraları yarı yarıya paylaşıyor. Üstüne başına dikkatli bakarsanız ne kadar bilgili uzman olduğunu anlarsınız. Türkçesi bile düzgün değil. Adam ayakkabı yerine önü açık plastik terlik giyiyor. Ben bir hayvan sever olarak sizi uyarayım gerisini siz bilirsiniz…

Cansu Toraman – 2 yıl Önce

Pansiyon hizmetleri olduğunu söylediler ve kedimi evimi ilaçlattığım için sadece 8 saatliğine kendilerine sapasağlam teslim ettim. işlerim erken bitti ve yaklaşık 6 saat sonra gittiğimde kedim kafesinde değildi, yere veteriner pisliğinin içine bırakılmış gözünün altı ve yanı şişmiş iç eti gözünü kapatmıştı, kafasına göz tarafından darbe aldığı çok açıktı. Korkudan yerde lavabonun altında pusmuş halde buldum. Ne olduğunu bilmiyoruz diye saçmaladılar, bi süre sonra umut denilen veteriner olduğunu iddia eden seviyesiz adam çok ağlıyordu o yüzden kafesinden çıkarttık dedi, yanında çalışan diğer veteriner hekim de tuvaleti gelmişti o yüzden çıkarttık dedi kim çıkarttı diye sorduğumda ise çok alakasız veterinerlikle yakından uzaktan alakası olmayan umut beyin arkadaşı olma vasfıyla orada bulunan başka bir adamın çıkarttığını öğrendim. Ve sonradan aslında pansiyon hizmeti bile vermediklerini itiraf ettiler, günlük 50 lira diyerek kedimi sapasağlam alıp kafası şiş gözü görmez bi şekilde geri teslim ettiler. Kedim şu anda başka bir Veteriner hekim tarafından tedavi görüyor. Bu adamların elinden veteriner hekimlik belgesinin kesinlikle alınması lazım, hayvanların yanına kesinlikle yaklaştırılmamalı!

işletme sahibinin yanıtı : Bizim pansiyon hizmetimiz yok, ricacı olduğu için yardımcı elemanım kabul etmek zorunda kalmış. Yavru 2 aylık olduğu için ve kafesi küçük olduğu için çok ağlıyordu. Biz de sakinleşmesi ve muayene odasında rahat dolaşması için ( kaçmaması için kapıyı kapatarak) bırakmıştık. Yavrunun sahibi geldiğinde kedi niye yerde dolaşıyor diye bize sordu. Biz de olduğu gibi izah ettik. Buna rağmen burada asılsız suçlamalarda bulunmuş. Bir ay sonra da bizden tekrar mama siparişi verdi. Bilgilerinize sunuyorum.

Burak Ballı – 1 ay Önce

İlgili hayvan dostu güzel veteriner Mehmet bey e çok teşekkür ederim

Flexx – 3 ay Önce

Kedimi kısırlaştırdım. Öyle bir ameliyat yapmışlar ki gerçekten ameliyat edilmiş mi şüphe duyuyorum. Son 3 haftadır çekmediğim çile kalmadı. Sizin yüzünüzden hayvanlara çok hassas olan ben hayvanın suçu olmamasına rağmen nefret ettim. Gerçekten yazııklar olsun. Buraya hayvanını getiren insanın vicdanı yoktur. 1 yıldızı bile haketmiyorsunuz.

Esin Köksal Memiş – 7 ay Önce

Umut beyi kaybetmişiz, biz veteriner ve insan olarak kendisinden çok memnunduk, öğrenince çok üzüldük . Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah…

By farude

Bir yanıt yazın