Beylikdüzü Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Beylikdüzü Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Beyoğlu Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Adnan Kahveci, Esentepe Cd. mimoza apt D:No:9/2, 34528 Beylikdüzü/İstanbul

Telefon : 02129241917

Hizmet Saatleri : 10.00 – 23.00

Beylikdüzü Hermes Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Beylikdüzü Hermes Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Fehime Akıllı – 3 ay Önce

Ortağı olan Arkadaşınız Pepshoptan bir kedi almıştım. Aldıktan sonra petshopun sahibi ile gizem hanıma geldik yaşını sorduğumuzda petshop 2 aylık dedi, ve gizem hnm da çıt çıkarmadı geçen günlerde kedimin 4 aylık olduğunu sanıyordum. Gizem hanım kısırlaştırma için konuşmak için çağırmıştı. Ama gittiğimizde bizimle birlikte aynı saate randevu verilmiş 2 kedi vardı. Bizde başka bir veterinere gittik (güvenilir) bize 5 aylıkken çıkan dişlerinin büyüdüğünü ve en az 6 aylık olduğunu söyledi. Ve sonrasında birdaha gizem hnm ile irtibata geçmedik.

Elif Okur – 9 ay Önce

Hamile kedimizin ilk suyu geldiğinde Gizem hanımı aradık. Kendisi merak etmeyin doğumu halleder, aksi bi durum olursa beni istediğiniz saatte arayabilirsiniz dedi. Kendisine doğumun oldugu bütün gece ulaşmaya çalıştık. Telefonlarını açmadı. 3 tane bebeğimiz olduğunu sandığımız kedimiz 4 ölü yavru doğurdu. Kanaması artınca 24 saat açık olan başka bir veterinere götürmeye karar verdik. Film çekildi ve 2 bebek daha olduğu ortaya çıktı. Sabah saatleriydi. Gizem hanıma ulaştık ve veterinerimiz o olduğu için ne yapalım dedik. Kendisini aradığımızda saat 8di ve bize “9:30 gibi getirin muayene edeyim” dedi. 6 bebişi kaldıramamış kedimizin iç karnı yırtılmış, tüm bebekleri ölmüş ve kanamadan bedeninde kan kalmamıştı. Sevgili Gizem hanımın bu cümlesi sonrasında telefonu kapatıp bir daha oraya gitmeme kararı aldık. Gece beni arayabilirsniz demesine rağmen telefonlarımızı açmadı. Ve sabah kedimiz o haldeyken yatağından kalkıp kliniği erken açmaya tenezzül bile etmedi. Sonrasında da whatsapp üzerinden sadece bebekler kurtuldu mu? Diye sordu. Aramadı, mesajına cevap vermememize rağmen aramadı. 6 tane yavrumuzdan olduk. Hepsi elimize ölü doğdu. Neredeyse kedimizide kaybediyorduk. Hiç memnun kalmadık. İstedğiniz kadar hayvansever diye burda kendisini övün. Hayvansever bir insan (veteriner hekim olmasını boşverin) kendi hatasını bir şekilde kabul eder ve kedimizi arayıp sorabilirdi. Şimdi o gece gittiğimiz kliniğe gitmeye devam ediyoruz. Sizlere asla gitmeyin diyemem. Ama Gizem hanıma güvenmeyin diyebilirim. Biz güvendik birsürü candan olduk. Umarım bir daha böyle bir duruma sebep olmazsınız Gizem hanım.

Sinan Akbaş – 9 ay Önce

Gerçek bir hayvansever.İki kedimle de oldukça güzel ilgilendi.Bundan sonra asla başka bir yere gitmem.Can dostlarınızı gönül rahatlığıyla götürebilirsiniz.

Nihal Kargacıoğlu – 2 yıl Önce

Evcil hayvan edinmek konusunda çok çekincelerim vardı. Sağ olsun Gizem Hanım bu konuda çok destek oldu; sıkılmadan, bunalmadan tüm sorularıma sabırla yanıt verdi. Şimdi evimizin minik üyesi kedimiz Sofya’mız ile birlikte uğramaktan çok keyif aldığımız bir nokta haline geldi. Gizem Hanım çok güler yüzlü ve ilgili. Minik dostlarımızı güvenle teslim edebileceğimiz bir klinik.

By farude