Vetcorner Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Beylikdüzü Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Vetcorner Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Cumhuriyet, Beycity Çarşı, Atatürk Blv., 34520 Beylikdüzü

Telefon : 02128710554

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Vetcorner Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Vetcorner Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Mehmet Satana – 1 hafta Önce

Köpeğimin deri sorunu yüzünden birçok veterinere gittim ama hep maddi kayıplara uğradım fakat füsun hnm ilgisi alakası tecrübesi sayesinde minik lidam bu sorundan kurtuldu ve ordaki kuaför esin hnm sonsuz tesskk resmen lidami dokunuşlar ve tras ile bambaşka hale getirdi

Maide Adaçağlar – 4 ay Önce

3 yıl önce kedimin derisinde birkaç defa tekrarlayan bir yaradan dolayı destek almıştım. İyileşmeyince Okan Bey derisinden kazıyarak örnek almıştı, canı ne kadar yanmıştı söze gerek yok. İki gün sonuçlarla ilgili dönüş alamayınca gittiğimde Fusün Hanım alınan örneğin yanlışlıkla çöpe atıldığını belirtti, özür diledi. Yaptıkları hatayı hemen arayıp haberdar etmeleri ve yeni bir tedavi planı oluşturmaları gerekirken amatörce kaçınarak saklamaya çalıştılar ben arayıncaya dek. Kedimi de acı içinde beklettiler. Ardından gittiğimiz Tom ve Jerry Veteriner Kliniği’nde Özden Bey bir kere muayene etmesiyle gerekli tedaviyi uyguladı ve kedimi iyileştirdi.

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle; şunu belirtmek isteriz ki “Deri kazıntısı” veteriner hekimlikte sıklıkla başvurulan, derinin en üst tabakasından ince bir sıyrık alınması esasına dayalı, bir enjeksiyondan bile çok daha acısız bir yöntemdir. Üzerinden 3 yıl geçtiğinden; konuyu malesef hatırlayamadık. Ancak; uğraş alanımız hayvanlar olduğundan, bazen malesef olağanüstü kaotik durumlarla karşılaşabiliyoruz. Elbette bu bir mazeret olamaz; bu nedenle özrümüzü samimiyetle dile getirmişiz.

Serkan Çağman – 1 ay Önce

Her konuda olduğunca size yardımcı oluyorlar. 15 km uzakta oturmama rağmen artık her zaman gideceğim ilk veteriner burası olacak

işletme sahibinin yanıtı : Güzel yorumunuza teşekkür ederiz 😉

Naz – 1 yıl Önce

Çok kaliteli insanlar Füsun hanım da Okan Bey de. Hayvanlara karşı duyarlılar, özellikle Okan Bey mükemmel bir insan, hekim. Asla kâr amaçlı yapılması uygun olmayan bir işlemi yapmaz mesela. Bir keresinde papağan sırf uçup kaçmasın diye kanadının ucunu kestirmeye getiren insanları öyle azarladı ki, kendisinin ne kadar duyarlı, vicdanlı, gerçek hayvansever bir insan olduğunu anladım. Yani yavrunuzu gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Bende ilk kedimi veterinere götürecekken Google yorumlarına bakmıştım öyle gelmiştim buraya ve pişman olmadım hiç. Yine yaklaşık 1 yil önce Okan Bey’in yaptığı kısırlaştırma işleminden sonra hiç bir sıkıntı yaşamadık. Bir sıkıntımız olsa yine ilk buraya geliriz güvenle. Fiyatları da standart, abartılı bir fiyat görmezsiniz.

işletme sahibinin yanıtı : Teşekkür ederiz;)

Serdar Karataş – 1 yıl Önce

kedimi sırf yakın olduğu için başka veterinere götürmeme rağmen buraya da getirelim dedik. operasyon için anlaşmamıza rağmen ön muayene için ücret talep eden sanırım tek veteriner kliniği. işinin ehli insanlar olduğu yorumlardan belli oluyor fakat burası züccaciyeci gibi işletilirse bir yere varılmaz. her işlemin fatura edilebileceği bir yer olduğunu düşündüren ve bunu bilerek ziyaret edilmesi gereken bir yer.

işletme sahibinin yanıtı : Kliniğimizde kanunen zorunlu olduğumuz İstanbul Veteriner Hekimler Odası asgari ücret tarifesi uygulanmaktadır. Tıpta ön muayene diye bir kavram yoktur. Petinizin problemleri nedeniyle bizi ziyaret ettiniz, petinizin muayenesi yapıldı, uzuuun bir anemnez alınıp, tedaviye yönelik kısırlaştırma işlemi öncelikle önerildi.

By farude