Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu alma,Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Muayene Ücreti,Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede,Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Nasıl Gidilir,Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası,Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları,Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil Sonuçları,Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği iş Başvurusu,Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Anlaşmalı Kurumlar,Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi,Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim,Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: No: Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi O-3, 34488 Başakşehir

Hizmet verilen bölgeler: İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Cum 09:30

Telefon: 0850 711 1100

Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Uzman Doktor
ADNAN ÖZDOLAP
İç Hastalıkları (Dahiliye)

Uzman Doktor
AHMET BERK
Dermatoloji (Cildiye)

Operatör Doktor (Yönetim Kurulu Başkanı)
ALİ AKSU
Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Operatör Doktor
AYFER ULÇAY
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Uzman Doktor (Başhekim Yardımcısı)
AYLİN SEMA AKSU
Dermatoloji (Cildiye)

Öğretim Görevlisi
AYŞE ÖZER
Vertigo, Odyoloji ve Sinirbilimi

Uzman Klinik Psikolog
AYTEN SOYSAL
Klinik Psikoloji

Uzman Doktor
BASRİ KÖYLÜ
Psikiyatri

Operatör Doktor
CELALEDDİN NAYMAN
Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Diyetisyen
ÇİĞDEM TAŞKENT
Beslenme ve Diyet

Uzman Doktor
DURSUN ERYILMAZ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Operatör Doktor
DUYGU MUTLU
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Başhekim Operatör Doktor
GÖKHAN GÖZİŞ
Genel Cerrahi

Uzman Doktor
GÜLCAN GÜNDÜZ
Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz

Öğretim Görevlisi Doktor
H.HİLAL ERKAN
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Operatör Doktor
HALİL ÖZCAN ÇELİK
Ortopedi ve Travmatoloji

Profesör Doktor
HASAN MİRZAİ
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Operatör Doktor
HATİCE YALÇINKAYA ŞENEL
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Uzman Doktor
IŞKIN NAMDAR UZEKEN
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzman Doktor
İSMAİL DÜŞÜNCELİ
İç Hastalıkları (Dahiliye)

Operatör Doktor
KENAN YÜCE
Genel Cerrahi

Doktor Öğretim Üyesi
M. ÜNER KARACAOĞLU
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Operatör Doktor
MEHMET DEMİR
Üroloji

Operatör Doktor
MESUT KARAKUŞ
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Uzman Doktor
MÜNTEHA KARAAĞAÇLI
Anestezi ve Reanimasyon

Uzman Doktor
MUSTAFA TENGİRŞEK
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doçent Doktor
ÖZGÜR AKGÜL
Kardiyoloji

Doktor
SAYİT YAVUZ KENİ
Acil

Uzman Doktor
ŞEREF KARABIYIKOĞLU
Radyoloji

Birincidiş Bahçeşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Mustafa Özhan – 2 hafta önce YENİ
Özellikle Reyhan Ülgen Hanıma hergün Teşekkür ediyorum. 11 adet implant yaptırdım çok ama çok memnunum.

Merve Suna – 2 hafta önce YENİ
Diş konusunda gerek ekibi gerekse kullanılan teknikler ve teknoloji bakımından profesyonel bir klinik. Dr.Ebru Güner Başçı tedavimle yakından ilgilendi. Alanında son derece yeterli ve donanımlı bir hekim. Hastasıyla iletişimi de çok iyi. Diş problemlerinize akılcı ve hızlı çözümler bulabileceğiniz bir hekim. Adil bir ücret politikası da var. Tavsiye ederim.

sacide erden – bir ay önce
Merhaba Dr Ebru Güner Başcı hanım efendiye öncelikle çok teşekkür ediyorum işini en güzel bir şekilde yapıyor Impılat diş çekimi dolgu yaptırdım ve tüm işlemler sırasında hiç bir ağrı hissetmedim ve en güzel şekilde ağırlandım Aradan 3 yıl geçti hiç bir sorun yok dişlerimde Güveneceğim tek adres 🌺Güler yüzlü işini en güzel şekilde yapmasının yanı sıra fevkalade güzel bir insan mutlaka gönül rahatlığıyla tavsiye ederim
Klinik olarak ta temiz hijyen bir yer
Mersade Sacide Erden sevgiler saygılar

Onur Tuğkan PEKER – bir ay önce
Merhaba,
Dt.Mehmet Sadık ALTINAYAR beyefendiye çok ama çok teşekkür ederim. 20 lik diş çekimim ve kanal tedavim için Mehmet bey’den randevu almıştım. Kendilerini yine burada bulunan güzel yorumlardan yola çıkarak buldum. Demekki birileri işini gerçekten iyi yapıyorsa bu gizlenemez.
Sıcakkanlı ve güleryüzlü birisi. Tabikide bir okadar profesyonal.
Tedavimden oldukça memnunun. Dişlerimde bulunan diğer problemlerim için kendileriyle yoluma devam edicem.
Tekrardan Mehmet hocama ve kıymetli ekibine,merkezde bulunan tüm güleryüzlü çalışanlara teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim.

UMUT ARAS – bir ay önce
2 SEANS DİŞ TEMİZLİĞİ İÇİN 720 TL ÖDEME YAPTIM. 2.SEANSA NEDEN ÖDEME YAPIYORUZ DEYİNCE BİZ ALIYORUZ DEDİLER. SİGORTAMDAN ÜCRETSİZ YAPTIRABİLECEĞİM BİR HİZMET İÇİN SADECE DİŞ TEMİZLİĞİ İÇİN 720 TL ALINMASINI KINIYORUM. PARAYI O KADAR KOLAY KAZANMIYORUZ. SAYGILAR.

gul coskunses – 3 ay önce
Dr. Reyhan hanım’ın yakın ilgisi ve mesleğini icra ederken gösterdiği özen sayesinde yapılan her işlemden çok memnun kaldım. Temizliği ve hijyeniyle hem kliniği hem de bir hekim olarak sergilediği tavırla Dr Reyhan hanım’ı tavsiye ederim.

aslı meriç – 2 hafta önce YENİ
Hekim Ebru GünerBaşçı ya teşekkürler kendisine yıllardır ailecek gideriz herzaman tavsiye ederim

Yaprak Bekman – 6 ay önce
Karın İstanbulu b ahcesehır esir aldigi bir haftaydı ve annemin protezi kırılınca cok eski ve ondan baskası. Olmazdedıgımız dıs hekımımıze gitmemiz mumkun degildı boylece kendimizi birinci dıs klınlgınde sevgili doktorumuz Reyhan hanımım Karsısında bulduk. Odasının 2 duvarını kaplayan diplomalarını gozucuyla b aktıgında Ankara Yuksrlus Kolejınden okul arkadası oldugumuxu fark ettim ortak noktamız bununla jalmadı ne önceligi hastasının pdikojıdıne ve tercihine bırakan bir ıdt hekımdı ve ısının ehlıydı canım annem islerden cok memnun kaldı arasıra şikayet etti yeni ototrzlerınden ama cözğmğ hemen bulundu sohbet sonrası eve donmek gibiydi butun randevular cok tesekkyr edıyorum Reyhan hanıma guvenebılırız hem ilmine hem insanı durusunasevgıler kucak dolusı

İşletme sahibinin yanıtı 6 ay önce
Merhaba Yaprak Hanım,

İlginiz, doktor kadromuz ve personelimiz hakkındaki memnuniyet yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sağlığınız için çalışmaya ve sizlere hizmet vermeye Birinci Sağlık Grubu olarak 7 gün 24 saat devam ediyoruz. Geçmiş olsun dileklerimizle, Sağlıklı günler dileriz.

Sühendan Serin – 6 ay önce
1993 yılında başka bir klinikte kanal tedavi yaptırdığım dişim 2019 yılında iltihaplanarak yaz tatilimi kabusa döndürmüştü. Tatil yerinde gittiğim diş hekimi ile Birincidiş Kliniği’ nde tanıdığım Dt. Reyhan Ülgen irtibata geçtiler. Son yıllarda hizmet aldığım Birinci diş Kliniği kadrosundaki Dt. Reyhan Ülgen dişlerimin bakımını ve temizliğini periyodik olarak yaptığından, uzun vadede problem oluşturabilecek dişin durumunu gayet iyi bildiği için hasta kayıtlarındaki filmi diğer hekimle paylaştı. Birlikte tedavi şeklini belirlediler ve km lerce uzaktan bana desteğini esirgemedi. Döndüğümde tedaviyi tamamlayarak, yormadan acısız bir şekilde implantımı yaptı. Kendisi bir diş hekiminden öte, anlayışlı, hastasını dinleyen, çok titiz çalışan harika bir insan. Çok şanslıyım böyle bir hekimim olduğu için🙏❤️ Teşekkürler Birincidiş Kliniği💖🙏

İşletme sahibinin yanıtı 6 ay önce
Merhaba Sühendan Hanım

İlginiz, doktor kadromuz ve personelimiz hakkındaki memnuniyet yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sağlığınız için çalışmaya ve sizlere hizmet vermeye Birinci Sağlık Grubu olarak 7 gün 24 saat devam ediyoruz. Geçmiş olsun dileklerimizle, Sağlıklı günler dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın