İzmir Bornova İlçesinde Araç Muayene İstosyonu Hakkında Sizleri Bilgilendirmek Adına yapılmış bir Paylaşımdır.Bornava İlçesinde Bulunan TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonunun Resmi Web Sayfası değildir.Sadece Sizlerin Ulaşım Ve iletişim Konusunda Zorluk Çekmemeniz Adına Yapılmış Olan Bir Paylaşım Olmaktadır.Lütfen Bornova TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Hakkında Sizlerde Görüşlerinizi aşşağıda bulunan Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız.Bir Çok İnsan’ın Bu Konum Hakkında Fikirlerini Geliştirmiş Olursunuz.Şimdiden Kolay gelsin iyi Günler Dileriz…

Adres: Evka 3, 129/23. Sk. No:7, 35050 Bornova/İzmir

Çalışma Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Çar 08:30

Telefon: 0850 222 8888

Bornova TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Bornova TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

Murat Serhan Gülhan – 3 ay önce
Kapıdaki güvenlik arkadaşlar biraz daha sakin konuşsalar herşey daha güzel olacak. Onun dışında tıkır tıkır işleyen bir muayene istasyonu. Eğer sıra numarası almak istiyorsanız TÜVTÜRK play store uygulamasını indirip aracınızdan çıkmadan gişe ve muayene sıranızı alabilirsiniz. Toplam 6 kanal mevcut, hızlı ilerliyor muayeneler. Çalışanlar titizler.

Aydin Tasdogen – 5 ay önce
Kalabalik, randevu almaniza ragmen sira bekliyorsunuz, devletin yapmasi gerekeni ozel sirkete vermesi, isleri kolaylastirmiyor…

Eren Bilen – 3 ay önce
Personel yoğunluğu yönetmek için elinden geleni yapıyor. Yine de, yeniden muayeneye gelenlerin ne zaman alınacağı anlaşılmıyor. Daha sistematik bir düzene ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

Turgay Toprak – 2 ay önce
Randevu 17.00 ye aldım 3 dk iş bitti sabah erken saate randevu alıp karmaşanın içine girip saatlerce beklemeyin arkadaşlar

“North Life” can bayrakta – 8 ay önce
Çok kötü bir yer. Saat 13:30 randevum var evrak işlemlerini halletmeme rağmen önümde 300 kişi olduğunu öğrendim saka gibiler. Üstelik kartla ödeme yaparsam 9 tele ek ücret istiyorlar . Bununla da kalmayıp aylık geçirmeyi bir gün geçse bile bir aylık gecikme ücreti aldılar .Resmen soygunculuk. Hiç memnun kalmadım.

Halit ŞENTÜRK – 3 ay önce
Pandemi nedeni ile aracları iceri almıyorlar ve park alanıda yok. Nereye park edersen et. Sıra gelince içeri alıyorlar işlemler hızlanıyor. İçeri almayıp park yeri olmaması cok kötü. Insanın parası ile rezil olması bu olsa gerek.

Ismail Hakki Simsek – 2 ay önce
Bekleme salonu yok. Girişte çalışan görevli hiç kibar değil. İçeride de yönlendirme yapan görevli azarlar gibi konuşuyordu. Müthiş bir koşturmaca var. Kontrol beş dakika bile sürmüyor. Bence biz sürücülerin hoşuna gitmese bile daha detaylı kontrol yapılmalı.

Jack Dawson – 8 ay önce
13-08-2021 itibari ile binek araç egzoz dahil 471 TL. Randevulu gidiniz. Ayrıca sıra numarası alınıyor o esnada araç km si soruluyor bakıp öyle gidin. 10:30 randevusuna 10:10 da gittim isim 12 de bitti.

fazlı Sağlam – 3 hafta önce YENİ
Sıkıcı ve ilgisizler ve randevu almama rahmen tekrar bekletilmek sıkıcı bir durum oluyor .

By farude