İzmir Gaziemir İlçesinde Hizmet Veren Araç Muayene İstasyonu Hakkında Sizleri Bilgilendirmek Adına Sosyal Medya aracılığı ile Bir Çok Bilgileri Telefon Ve Konum Gibi Sizlerin İşine yarayacak Olan Bilgileri Bir Araya Getirip Tek Sayfa’da Sizlere Paylaşmak için buradayız.Gaziemir Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Hakkında Daha Detaylı bilgileri Aşşağıda Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Lütfen Gaziemir Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Hakkında Sizler’de Düşüncelerinizi aşşağıda Yorumlar kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Bir Çok Ziyaretçi’nin Daha Detaylı Bilgi sahibi Olup Gitmesine Vesile Olursunuz.Şimdiden Teşekkürler…

Çalışma Saatleri: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Çar 08:30

Telefon: 0850 222 8888

Adresi: Fatih Mah. 1203. Sok. No:11, 35410 Gaziemir/İzmir

Email: [email protected]

Gaziemir Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Gaziemir Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

ali Özdemir – 8 ay önce
Kayıt işlemlerini yapan hanımefendi ve beyefendi oldukça ilgiliydi. Muayene için aracımı teslim ettiğim görevli de aynı şekilde Efendi ve görevini iyi şekilde yapıyor. Bu 3 yıldız aracımla ilgilenen 3 personel içindi. Olumsuz yönlerine bakarsak
1: Dışarıda bekleme alanı çok küçük ve sıcaktan korumasız
2: saat 17:00 da olan randevum saat 18:25 te sıra geldi.
3: Çok yoğun kalabalık
4: Kantinde görevliler de maske yok. Aklıma gelen bunlar. Muayene şart.

Esat Küçük – 8 ay önce
personel güleryüzlü fedakarca sabırla hizmet veriyor sıcakta iki saat bekledim gölge bir yer var oradaki akan 15 metrekare ve kalabalık tuvaletler pis kafede insanlar içiçe lütfen hizmet kalitenizi müşterileriniz ve çalışanlarınız için arttırın vergi dairesi zihniyetiyle hizmet vermeyin

Hūseyin Börekçi – bir ay önce
Evet sistem hızlı. Devletin insanları kazıklattığıen iyi yerlerden birisi.
Araç muayene ücreti peşin alınıyormus fakat post cihazı da geçiyor lakin komüsyon ücret farkı da ödersen. Lanet olsun diyorum başka birşey demiyorum.
O kadar ücret ödeyip wc dahi kullandırmamaları ise ayrı bir garip durum.

gokhan Cevre – 2 hafta önce YENİ
Nefret geldi …
Kendilerini birşey zanneden insanlarla dolu ego dan havadan geçirmeyen bı yer veznesi ayrı bela güvenlikleri ayrı bakım personeli ayrı rezaletten başka bişey değil kantinde hiç birşey cüzi değil saatlerce bekletiyorlar siramiz var saatler uymuyor Allah herkesin yardımcısı olsun bana kalırsa gezici vize istasyonlarına sıra almak daha iyi …..

AYLİN KAHRAMAN – bir ay önce
Çok hızlı çalışıyorlar, 30 dakika gibi kısa bir sürede sıraya girip işimi bitirip çıktım.
ücret yapılan işe göre çok yüksek ama bu çalışanlar ile ilgili değil tabii ki.

UĞUR ERÇELİK – 2 ay önce
Sabah randevu saatim 10 30 idi. Tam saatinde içeri aldılar. 15 20 dakika içeride bekledikten sonra muayeneye alındı. 20 dk sürdü. Yoğunluk yoktu.

Cengiz Şen – bir ay önce
Bekleme salonu ters yonde kaliyor burdan sıra takibi yapılamiyor. Tüm itiraz ve yargı kararlarina ragmen kredi kartindan komisyon almaya.devam ediyorlar. Bunlarin tamamı sicak para seviyor resmi soygun.

Güneş GÜLLER – 3 hafta önce YENİ
Tam bir karmaşa. Para tahsilatı 10 dk sürüyor ama muayene için randevu saati anlam taşımıyor saatlerce bekliyorsunuz. Park yerleri düzensiz. Tuvaletler muayene istasyonu kapanmadan çok önce kapanıyor

EMRE AKDAG – 7 ay önce
Sabahtan randevum vardı ilk defa hızlı çıktı araç tam sevindim derken kaldık bakalım eksiği giderip gittiğim.sira çok vardı sabahki hız yoktu daha ağırdan alarak çalışıyorlardı.isini layığıyla yapanlar hariç.sonuc araç vizeden geçti 5uzerinden 4 puan verilir.

Murat Bademoğlu – bir ay önce
Çalışan arkadaşlar gayet ilgili ve alakalı, muayene süresi toplam 30 dakika sürdü. Fakat fiyatlar yapılan işleme göre biraz fazla.

By farude