Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Kendi Kulvarında En Çok Tercih Edilen Sağlık Kurumlarından Biri Olarak Bölgesinde Sağlık Kurumu Olarak Hizmet Vermektedir.Randevual.Org Ekibi Olarak Sizler için Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Hakkında Bazı Detaylı Bilgileri Bir Araya Toplayıp yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmaktayız.Lütfen Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Hakkında Görüşlerinizi aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz Çünkü Yapmış Olduğunuz Yorumlar Bir Çok Ziyaretçilerimizin Daha Çok Aydınlanmasına Vesile Olacaktır.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Bulunduğu yer: Çocuk Bakım Ve Doğum Evi

Adres: Atatürk, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No:27, 35390 Buca/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: Buca

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 16:00

Telefon: (0232) 454 01 01

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Yol Tarifi

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Sakhiba Ismailova – 3 hafta önce YENİ
2-Üroloji polikliniği üroloji uzmani Mehmet Erkin Dural hocadan çok memnun kaldım. Teşekkürler ederim. Doktor kendi isinin ustası, çok ilgilenen, her şeyi düzgün anlatan, tedavi planını usulca anlatan çok iyi bir uzanmış. Allah razi olsun.
Bunun dışında, hastanede MR ve ultrasyon sıraları çabuk geliyor, en fazla 5 gün beklemek varmış. Çok memnun kaldım.
Yaşasın doktorlar ve sağlık çalışanları.

Ahmet Akbaş – bir ay önce
Çocuk acil çok yoğun hekim sayısı yetersiz tek doktor görev yapıyor CİMER e yazdım depremi bahane ediyorlar ne alakası var hekim sayisi ile Zarar gören binanın onu da anlamış değilim.

Tanju Yakdemir – bir hafta önce YENİ
Kadın doğum acil doktoru garip kontrol edip herhangi birşey söylemiyor muayenesinin bittiğini bile söylemiyor. Bu yakın zaman da görmeye basladigim vasıfsız garip doktorlar…

Mustafa Top – 4 ay önce
Çalışan tüm personel her şeye rağmen çok sabırlı. Yalnız acil bölümü inanılmaz yoğun. Kocaman hastanede tüm acil hastalar toplamda bir – iki salonda toplanıyor. Özellikle çocuk klinikleri tıklım tıklım. Koskoca hastanede hastalar için birkaç salon daha açılamıyor mu? Aşısız çocuklar covid yayıyor olabilir.

Murat Serhan Gülhan (MeSeGe) – 3 ay önce
Genel olarak çalışanlarında hep bir surat, vatandaşa lanet eder gibi tavır, ilgisizlik ve kabalık var. Başhekimi evet düzgün bir insan ama çalışanlarına aynı oranda bunu yansıtamamış ve aktaramamış. Onun dışıda klasik devlethastanesi ve 5 dakikalık at yarışı şeklinde muayeneler.

Özlem 29 – 4 ay önce
Sadece cocuk doktorları ve kadın doğum doktorları çok efendi ve işini yapıyorlar. Haricinde birkaç hemşire hariç berbat insanlar çalışıyor. Oğlumun dogumuna solmaz ebe diye bir kasap girdi burdan kendisine sesleniyorum Allah sana iki cihanda da cehenemi yaşatsın. Sen beni doğumda ölümden beter hale getirdin o gün bugündür beddualarim seninledir. Senin gibi Vicdansız kansiz ebe çok orada ne yazikki doğum yapacaklar kesinlikle uzak dursun. Merhamet duygusu olmayan berbat insanlar çalışıyor asla ama asla hakkım helal değil.. hastane sağlam bir elden geçmeli merhamet yoksunu iş bilmeyenler temizlenmeli.. hastane adı üstünde hasta insanlar geliyor derdi olan derman aramaya geliyor ama daha beter hale geliyor elinizde vicdanınız körelmiş Allah vicdan versin ne diyelim.

Elif Matarak – 3 ay önce
20 yıldır ilk defa hastanede yatan babam(nöroloji) çalışanlar olsun hemsiresi doktoru olsun cok memnun kaldı bizim insanımız gerçek insandır lütfen bunları görelim saglikcilarimiza ona göre davranalım hepsine ayrı ayri cok teşekkür ederiz sagligimiza kavuşalim diye ellerinden geleni yaptılar sağolsun varolsunlar…

King Leo – 6 ay önce
Doktorum güzel bir doktordu hamileligimi orda takip ettiler hatta doğumu da orda yaptım. Kızımı götürdüm bugün normal muayene için vücudunda döküntüler sebebi ile. Fiş almak için hiç tertip yok ben kuyruktaki sıra ile geliyorum fiş almaya benden sonra gelenler gidip fiş alıyorlar kimse kontrol etmiyor. Sıra doldu diye fiş vermediler kimliği yüzüme attılar. Bu ne ya. Randevusuz almıyorlarmış. Randevu hiç yok kızım 6 aylık 6 aydır takip ediyorum hiç vermiyorlar randevuyu. Bu ne ya. Madem öyle randevu vermiyorsunuz fiş verenlere konuşmayı ogretin. Erkekleri de kadınları da konuşmayı bilmiyorlar. Geliyorsun çalışmaya insan gibi çalış senin evine gelen yok, senin iş yerine geliyoruz. Mecbur geliyoruz. Keyiften değil. Sırf benim doktorum orda çalışıyor diye böyle güzelce açıklama yaptım yoksa herşeyi kendi adıyla yazacaktim başka yerlerde şikayet edecektim.

MUSTAFA MUĞULBEYLİ – 4 ay önce
Eskiler bu hastaneye Buca SSK olarak bilirler.Bütün İzmir’in en önemli hastanelerinden biriydi.Simdi yine en önemli hastanesi ama,80’li yıllarda Buca SSK,Yeşilyurt hastanesi en bilindik hastanelerdi.Simdi Seyfi Demirsoy yeni hastane bina inşaatı ile daha da büyütülüyor…Yine de çok kalabalık,ultrason için üç ay sonrasına gün veriliyor.Başhekim olsam geceleri uyuyamam…

Ebru Duman – 2 ay önce
Doktor Zübeyde Çoban GÜNDÜZ hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.Hastane temiz ve bakımlı çalışan arkadaşlar guleryuzlu yönlendirmeler açık ve net.

By farude