Damasko Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Damasko Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Ekinoba, Sahilyolu Sk., 34535 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon : 0535 278 14 77

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Damasko Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Damasko Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Yasemin Şenoğlu – 3 hafta Önce

Yıllardır tüm evcil canlarıma şefkat ve özenle bakan, paradan ziyade canları düşünen bir yaklaşımı olduğundan çok teşekkürler Meltem hanıma.

Uğur Mert – 1 yıl Önce

Klasik veteriner karakteri sadece para odaklı

Solmaz Pullurbey – 5 gün Önce

Telefonuma bugün gelen mesajla 31.03.2022 tarihinde 25 yıllık veterinerlik mesleğinden emekli olacağını belirten dünya tatlısı veterinerimiz. 10 yıldır Cumhur ve Bahar’ı güler yüzle karşılayan veteriner. Yolunuz açık olsun.

By farude