Devlet Kurumu Olan Ve Bursa İnegöl İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Sağlık Kurumu Hakkında Sizleri Bilgilendirmek Adına Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Bir araya Toplayıp Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Bursa ili inegöl İlçemizde 19 Ağustos 2008 Yılında ve 31865 sayılı Bakanlık Onay’ı ile Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Yatak ve Kadro Standartları Yönetmeliğine uygun olarak 10 Standart Ünit kapasiteli müstakil bir başhekimlik olarak T.C. Sağlık Bakanlığı İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi unvanı ile kurulmasına karar verilmiştir. Kurucu Başhekim olarak 25.11.2008 tarihinde Dt. Tahsin Hasan HASANOĞLU atanmıştır.

Adres: İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yeni Mahalle Alanyurt Caddesi No: 132 İnegöl / BURSA

Telefon: +90 224 715 20 08

Çalışma Saatleri 24:00 Açık

Mobil Randevu al : 182

E-Posta: [email protected]

Bursa İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yol Tarifi

Bursa İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

yasar Beyhekim – 3 hafta önce YENİ
İnegöl ağız ve dış sağlığı Hastanesi,
Koca bina yapmışlar bir de diş Hastanesi yazmışlar koca yazıyla ama içi boş bir diş çektireyim diye gittim adam doktor mu belli değil dişimi çekemedi içinde kök bıraktı. Doktor sekreterle konuşmaktan benimle ilgilenmedi gidilecek en son hastane.

Fa Yu – 2 ay önce
Doktorları tamamen ilgisiz bilgisiz ve kaba insanlar, en azından benim dört defadır denk geldiğim bu. Yaşlılara saygı yok. Terbiyesizce bağırıp bi dövmedikleri kalıyor. Niye tedavi yapmıyorsun diyince ben bilmem ben anlamam yada zaten istifa edicem gibi absürt cevaplar alırsınız

Kamil Altaş – 2 ay önce
İnegöl’ümüze böyle güzel ve mükemmel bir hastane kazandıran tüm yetkililere teşekkür ediyorum. Çok temiz ve doktorları çok özverili çalışıyor. Osman Arslan doktoruma da tedavimiz için ayrıca teşekkür ediyorum. Tüm hastane personeli ve yöneticilerine kolaylıklar diliyorum.

Güngör Soydan – 2 hafta önce YENİ
Temizlik yapılırken aynı mop ile hem hasta odası hem WC ler temizleniyor toz alma temizlik sıfır yazık hastalarımıza çamaşır suyu kullanıyorlar güya ama yerler sapsarı lekelerle dolu ve hastalar mikrop kapabilir.

Beytullah ARMUT – bir yıl önce
Güzel temiz hastane özel hastaneler statüsünde çalışanlar güzel yüzlü hocalar elinden geldiği kadar ilgili ben memnun oldum

İşletme sahibinin yanıtı bir yıl önce
Sy. Beytullah ARMUT güzel dilekleriniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Gizem Meriç – bir hafta önce YENİ
İlgisiz doktor çok işlerine geldiği gibi davranıyolar.. 1 yıldız bile çok aslında

İsmail Hasanlar – 3 ay önce
27,12,2021 tarihinde Annem götürdüğümüz dış hastanesinde Mehmet ışık isimli şahıs üslup ve tavırlarıyla ve işinde özensiz soru soruyorsun cevap vermiyor konuşmaktan aciz kişilik doktor şiddet olaylarına üzülüyordum faka bu tarz adamlar dövülüyorsa iyi yapıyorlarmış bütün mecralarda şikayetimi iletiyorum

sevval sam – 4 ay önce
hekim ahmet isik’a tesekkurler korkmustum ama yaptigi igneyi bile hissetmedim herseyi anlatti ve guleryuzlu

Mehmet Ak – 11 ay önce
2 ay içinde buraya beşinci gelişim . Buraya gelmeden önce dişten çok korkuyordum.
Ama sağolsun Şeyma Kutluca hocam çok iyi ilgilendi.
Ve gerçekten işini layıkıyla yapan bir doktor .
Ellerinize sağlık hocam

İşletme sahibinin yanıtı 7 ay önce
Sayın Mehmet AK, güzel dilekleriniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kader Genç – bir yıl önce
İlk defa diş sıkıntısı yaşadığım için gittiğim, keşke gitmeseydim dedirten hastanedir . Tüm doktorlar olmasa da mesleğini düzgün icra edemeyen Ahmet Işık isimli doktordan randevu aldım. Bana kaba davranıp , sorduğum soruları yanıtlamadı. Rencide eder şekilde bağırdı. Öyle ki , beni koltuktan kaldırtacak raddeye getirmiştir . Ve üstüne üstlük odayı terkettigim esnada arkamdan bana “iyi edersin ” cümlesini kullanmıştır Sırf Iyi muamele görmek için özel doktorların yolunu tuttum mecburen. Bir kere de sasirt devlet hastanesi!!

İşletme sahibinin yanıtı bir yıl önce
Sy.Kader GENÇ bu tarz sıkıntılarınız için kurumumuzda Hasta Hakları birimimiz mevcuttur. Bizzat başvuruda bulunarak daha ayrıntılı bilgi ve yardım alabilirsiniz. Acil durumlar için kurumumuz 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Sağlıklı günler dileriz.

By farude