Selenay Tıp Merkezi Randevu alma

Byfarude

Nis 18, 2022 #bursa inegöl selenay tıp merkezi, #bursa inegöl selenay tıp merkezi numarası, #bursa inegöl selenay tıp merkezi randevu, #bursa inegöl selenay tıp merkezi telefon numarası, #bursa selenay tıp merkezi, #inegöl selenay tıp merkezi bölümleri, #inegöl selenay tıp merkezi çalışma saatleri, #inegöl selenay tıp merkezi cildiye, #inegöl selenay tıp merkezi doktorları, #inegöl selenay tıp merkezi iş başvurusu, #inegöl selenay tıp merkezi kadın doğum doktorları, #özel selenay tıp merkezi, #selenay tıp merkezi çalışma saatleri, #selenay tıp merkezi cildiye, #selenay tıp merkezi covid 19, #selenay tıp merkezi diş, #selenay tıp merkezi diyetisyen, #selenay tıp merkezi doktorları, #selenay tıp merkezi genel cerrahi, #selenay tıp merkezi hakkında, #selenay tıp merkezi ibrahim yaşa, #selenay tıp merkezi iletişim, #selenay tıp merkezi inegöl, #selenay tıp merkezi inegöl diyetisyen, #selenay tıp merkezi inegöl doktorları, #selenay tıp merkezi inegöl iletişim, #selenay tıp merkezi inegöl randevu, #selenay tıp merkezi inegöl tel, #selenay tıp merkezi inegöl telefon, #selenay tıp merkezi irtibat, #selenay tıp merkezi kadın doğum, #selenay tıp merkezi kulak burun boğaz, #selenay tıp merkezi laboratuvar sonuçları, #selenay tıp merkezi muayene ücreti, #selenay tıp merkezi numarası, #selenay tıp merkezi randevu, #selenay tıp merkezi randevu alma, #selenay tıp merkezi telefon, #selenay tıp merkezi telefon numarası

Bursa İnegöl İlçesinde Ve Çok Özel Bir Tıp Merkezi Olan Selenay Tıp Merkezi Hakkında Sizleri Aydınlatmak Ve Tıp Merkezi Hakkında Sizleri Bilgilendirmek Adına Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Selenay Tıp Merkezi Nerede,Selenay Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Selenay Tıp Merkezi Telefon Numarası,Selenay Tıp Merkezi Adresi,Selenay Tıp Merkezi Yol tarifi,Selenay Tıp Merkezi Yorumlar,Selenay Tıp Merkezi Şikayetler,Selenay Tıp Merkezi Doktorları,Selenay Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,Selenay Tıp Merkezi Pcr Testi Gibi Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Kemalpaşa, Adnan Menderes Blv. No:32, 16400 İnegöl/Bursa

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 6 019

E: [email protected]

Selenay Tıp Merkezi Yol Tarifi

Selenay Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

EMRE SARIKAYA – 4 ay önce
İşinin ehli diş hekimi serpil hanıma teşekkür ederim. Bi iki lafladik çapa mezunuymuş kalitesinden ödün vermiyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Cengiz Albay – 5 ay önce
İki keredir gidiyoruz. Selim BİLGE (dahiliye) deneyimli, sıcak kanlı bir doktor. Sağolsun hastasını güzelce dinleyip muayene ediyor. Gördüğüm kadarıyla işinin ehli bir doktor ve güven veriyor. Tekrar teşekkür ederim kendisine.

Gökhan Çakır – 4 ay önce
Kadın doğum doktoru İbrâhim Yaşa’ ya muayene oldum odanın içinde üç dört tane kadın vardı sekreter doktor beyin eşi var dedi şeyapmayın dedi yani rahatsız olmayın demek istedi kısacası özel hastaneyle alakası yok hasta mahremiyeti denen bir şey yok doktora soru sorarsanız ancak bilgi alabilirsiniz yoksa sessiz sedasız bir muayene ve çıkış sonra bir düşünce paramızla surat çekiyoruz .

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Hasta yakınına hak vermekle birlikte hastamızın karşılaştığı durum istisnai bir zamana denk gelmiştir.Doktor beyin ailesi olan 3 kişi muayene sırasında ofis bölümünden dışarı çıkmayı düşünemediği için bu sıkıntı yaşanmıştır.Bu konum süreklilik arz eden bir hal değildir.Kurumumuz adına Gökhan beyden ve eşinden özür dileriz.

N. Gökçe – 7 ay önce
Bir yıldızı bile hak etmiyor. Paranızla rezil olmak istiyorsanız gidin. Begenilmeyen devlet hastanelerinde bile böyle kötü hizmet verilemez. Çocuk doktoru murat kaçar doktor olmus ama nasıl davranacagini ogrenememis. Bağırarak azarlanmak, küçük gorulmek isteniyorsaniz gidebilirsiniz. Ustelik sikayet icin onunuze engel koyuyorlar ne sekreterler kayit alip ilgileniyor üstüne bashekime erisiminiz engelleniyor. Bashekime ulasip konuştuğunuzda da ilk siz degilsiniz doktorla bunun gibi daha oncede olaylar olduya benzer yatıştırıcı bir konusma sekliyle çözüm sunmayan bir cevap aliyorsunuz. Giderken yorumlara bakmamistim ama cok pisman oldum belki bakanlar icin bir faydam dokunur diye yazıyorum. Sikayetvarda da benim sikayetlerime benzer cok şikayet var ve sonradan yaşadıklarımı anlatinca da etrafimdan kotu olaylari duydum.Bunlar hizmet pesinde degil tuccarlik pesinde.

Mesut Yılmaz – 6 ay önce
135 lira muayene ücreti aldı göz kontrolu için ama mantıklı bir açıklaması olmadı damla verdi onu 1 hafta kullan iyi hissetmezsen bursaya özel yada devlet hastanesine git orda bakarlar onlar bakacaksa neden oturdun o koltuğa kesinlikle tavsiye etmiyorum…..!

İnan kise – 8 ay önce
Rezillik diz boyu. Özellikle cocuk doktoru olan Dr murat kaçar, randevulu hastası olmasına rağmen 2 saat geç hasta almaya başlıyor. Yetmiyor randevusuz hasta da alıyorlar 2 3 saat sıra bekletiyor.. paran ile rezil olmak isterseniz gidin….

Ömer furkan Oral – 2 hafta önce YENİ
İlgi yok tek derdi nasıl daha çok para alabilirim olmuş

El Vito – 7 ay önce
Onlarin sayesinde dişti korkümü yendim ama en cok burcu hoca’nin sayesinde yendim ve onün sayesine’de gulümsiye biliyorum ona çok çok tesekür ederim 10 senedir fransada korku’dan yapamiyodüm burda rahatça korkmadan yaptim size çok tesekurler en iyi yer dişleri yapmak için hepsi çok iyi her gitim de beraber guluyoz negatif yorumlari sizde kalsin hepsi yalan

By farude