Bursa Mudanya İlçesinde Hizmet veren Özel Sağlık Kurumlarından Biri Olan Burtom Mudanya Biyofiz Tıp Merkezi Bir Çok Dalda Bölge’de Sevilen Ve Uzman Kadrosu ile Hizmet Vermektedir.Burtom Mudanya Biyofiz Tıp Merkezi Belirli anlaşmalı Kurumlar ile Çalışmakta Olup Hizmetine devam etmektedir.Burtom Mudanya Biyofiz Tıp Merkezi Hakkında Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Sizler için Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlerle Olmaktadır.Lütfen Burtom Mudanya Biyofiz Tıp Merkezi İle ilgili Görüşlerinizi Aşşağıda Yorumlar kısmında Bizlere Paylaşabilirsiniz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Güzelyalı Siteler, Ulutaş Park Sit 160 BA/BB, Bursa Asfaltı Cd., 16940 Mudanya/Bursa

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 09:00

Telefon: 444 4 224

Fax :0224 333 0 556

E mail: :[email protected]

Burtom Mudanya Biyofiz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Burtom Mudanya Biyofiz Tıp Merkezi Doktorları

Burtom Mudanya Biyofiz Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

GOKTUG KARAHAN – bir ay önce
10 gündür fizik tedavi görüyorum. Ağrılarım hissedilir derecede azaldı. Personel işini sabırla yapıyor. Benimle ilgilenen Gözde hanım, tedavi süresince işini bilinçli ve hassasiyetle yaptı. Hijyen konusunda hassas yaklaşımı takdire şayan. Kendisine teşekkür ederim.

Hülya Atak – 3 ay önce
Hastane personelini çok iyi ama çocuk doktoru Sinan bey kızımı 3 aydır her ay iğne verdi çocuğumun iyilestiremedi asla tavsiye etmiyorum çocuğuma tanlis tedavi uyguladı başka hstaneye gitdigimde öğrendim geniz eti varmış okdr iğne hap boşuna kullandık 3 aydırgereken yerlere sikayetimide ypcam yorumları okun insnlar gitmkde bı daha düşünsün

Esma Demir – bir ay önce
Kızımı çocuk doktoru Sinan beye götürdüm.Geçmeyen öksürük vardı.Çok ilgilendi sağ olsun.Gerekli tetkik ve muayenelerden sonra,bizi çocuk alerji polikliniğine yönlendirdi.Verdiği reçete ile iyi oldu ama tabii ki yine götüreceğim alerjiye.Sinan bey alanında çok iyi ve mütevazi harika bi doktor,bundan sonra kızımın dotoru buradan teşekkür etmek istedim.Sag olsun, teşekkür ederim.

Nazlı Nazlı – 6 ay önce
1.5 aydır fizik tedaviye gidiyorum. İnanılmaz memnunum hepsi güleryüzlü. İlgilerinden de çok memnunum. Ama özellikle fizyoterapist Merve hanım çok başka. Ondan alıyorum terapiyi. Benim gibi kötümser bir hastaya bile çok güzel duygular aşıladı, moral verdi, hep güzel şeylerden bahsetti ve en önemlisi benden çok bana inandı. Çok fazla yol katettik. Çok faydasını gördüm.❤️ Ağrılarıma rağmen her seansım çok güzel geçiyor onun sayesinde. Hakkını nasıl öderim bilmiyorum. Fizik tedaviye gidecek olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. 10 yıldız olsa onu da verirdim.

Başar Yıldırım – bir yıl önce
Merhaba ben helin… öncelikle ben burdan fizik tedavide bana yardımcı olan Hatice hanıma, güler yüzlü sevecen ve yardım sever yaklaşımından dolayı kendisine çok tesekur ediyorum .. fizik tedavi diyince hatice hanım olmalı…

Alev Gulec – 6 ay önce
Dahiliye Dr Hayati Kutlu beye teşekkür ederim eşimin şekerini düzene soktu, böbreklerini kurtardı yeniden hayata bağladı bizi. Tutarlı bilinçli çok sayğılı. Tekrar teşekkür ederim.

Sezai Karakuş – 2 yıl önce
Eşim gönül karakuş un tedavileri mudanya özel biyofiz tıp merkezinde yapılmıştır. Tedavilerden çok menmun kalmıştır.Gerek doktorlar gerekse diğer tüm personel çok ilgili alakalı ve güler
Yüzlerinden çok menmun kaldık çok teşekkürler ediyoruz.

İsmail Tolga Durmaz – 2 yıl önce
Bel rahatsızlığımdan dolayı tedavi sürecini geçirdiğim özel biyofiz mudanya tıp merkezinde, öncelikle Uzm. Dr. Kerime Savaş’a ve tedavi sürecimde her zaman hoşgörülü davranan hemde tedavi sürecimde doğru yönlendirmeler yaparak ağrılarımın azalmasına çok yardımcı olan FTR uzmanı ekibinde bulunan Hatice, Gözde ve Nesrin hanıma çok teşekkür ederim.

burtom biyofiz mudanya
burtom biyofiz tıp merkezi
burtom mudanya telefon
burtom mudanya
biyofiz tıp merkezi mudanya
bursa mudanya biyofiz doktorları
burtom mudanya yolu
bursa mudanya biyofiz
bursa mudanya biyofiz telefon
biyofiz mudanya tıp merkezi
burtom biyofiz bursa
mudanya biyofiz tıp merkezi
mudanya burtom
mudanya biyofiz
burtom biyofiz nilüfer tip merkezi
burtom biyofiz nilüfer
özel biyofiz mudanya tıp merkezi
özel burtom biyofiz tip merkezi bursa
burtom biyofiz randevu
bursa burtom mudanya yolu

By farude