İstanbul İlçelerinde Bulunan Sağlık Ocakları Ve Yeni Tarifleri ile Aile Hekim Merkezleri İle ilgili Sizlerin Çok Kolay Bir Şekilde Randevu Alma Ve Ulaşım,İletişim,Telefon Gibi Bazı Gerekli Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Yazımızın Devamında Paylaşmaktayız.Üsküdar 11 Nolu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Sizler için Aşşağıda Yazımzın Devamında Sizlerle.Lütfen Üsküdar 11 Nolu Aile Sağlık Merkezi ile ilgili Görüşlerinizi Bizlerle Yazımızın Devamında Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz.

Birim Üsküdar 11 Nolu Aile Sağlık Merkezi

İlçe : ÜSKÜDAR

Telefon : 0216 291 28 99

Mobil Randevu alma: 182

Adres : ÜNALAN MAH.İSMETPAŞA CAD. FIRAT SK. NO: 24 ÜSKÜDAR

Üsküdar 11 Nolu Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Üsküdar 11 Nolu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

ozguarz – 3 ay önce
4 ocak 2022 tarihinde sağlık raporu almak için gittim.aynı gün diğer çalışma arkadaşlarım kendi bulundukları mahallelerin sağlık ocaklarından rapor almışken ben alamadım.bana vermediklerinde diğer arkadaşlara siz nasıl aldınız diye sordum ve bana sağlık ocağı dediler.hatta bir tanesi işteyken eşine aldırmış.alanlardan bir kaç tanesinin raporunu gördüm çünkü aynı anda aynı yere yani işverene teslim ettik.
Ben ise tıp merkezinden ücretli ve birçok işimin arasında uzak bir mesafeye gidip aldım.ben yeni bir işe başlamıyorum üstelik sadece işveren değişiyor.
Benim anladığım inisiyatif çok önemli.yani kanun falan denilsede doktordan doktora değişiyor.aynı ilçede bile bir sağlık ocağı verirken diğerinin vermemesi çok tuhaf.birileri korkuyorken birileri cesurda davranıyor olabilir.ya da gerçekten idare edemiyor ve işi bilmiyordur.anlaşmalı yerleri vardır yoktur muhabbetlerine bile girer olmuş insanlar.böyle konuşanlarada kızmayın çünkü böyle düşünülmesini mevcut sistem sağlıyor.bir yer verirken öteki yer vermezse üstelik yakın mesafelerdeki yerler insanlarda doğal olarak böyle düşünür ve doktorunu değiştirebilir.

Serengeti Aslanı – 2 yıl önce
İki kez gittim. Her gidişimde aferim yazıp gönderildim. Doktorlar aferin yazmak için bir dünya maaş alıyordur. Çıktıktan hemen sonra özel hastaneye gittim infulanza ve beta b hastasıymışım.

İşletme sahibinin yanıtı 5 ay önce
influenza tanısı koymak için genelde fizik muayene yeterli olur ama tabiki test ile tanı desteklenebilir fakat test bizde mevcut değil ayrıca influenzada semptomatik tedavi ( grip ilacı) verilir.

Buğlem meltem Canlı – 3 ay önce
Şu telefonları aç be sekreter orda boş boş oturarak kazanmak ne güzel illa bilgi almak için oraya mi gelmem lazım

By farude