Büyükçekmece Diyaliz Merkezi Nerede,Büyükçekmece Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir,Büyükçekmece Diyaliz Merkezi Randevu alma,Büyükçekmece Diyaliz Merkezi Randevu alma,Büyükçekmece Diyaliz Merkezi Başvurusu,Büyükçekmece Diyaliz Merkezi Doktorları,Büyükçekmece Diyaliz Merkezi Adresi,Büyükçekmece Diyaliz Merkezi iletişim,Büyükçekmece Diyaliz Merkezi ile ilgili Daha Detaylı Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Harekete Geçmenizdir.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Ekinoba, 34535 Büyükçekmece/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 16:00

Telefon: (0212) 882 42 53

Büyükçekmece Diyaliz Merkezi Yol Haritası

Büyükçekmece Diyaliz Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Sadiye Uzuncu – 2 ay önce
1.5 yıldır bu şubede diyalize girdim Başta Kıymetli Doktorum Ziya bey ,Rıza bey ve başhemşire Hacer hanım , ve tüm hemşire , destek personeli , servis personeli , hangi birini söylesem hepsi birbirinden ilgili güler yüzlü , tek tek isimlerinizi yazamadım , adres degisikliginden dolayı ayrılmak zorunda kaldim hepinize çok çok teşekkkür ederim,Allah razı olsun sizi hiç unutmuycam
Sevgiler

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Sayın Üzüncü, övgü dolu değerlendirmeleriniz için bizde Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi çalışanları olarak size çok teşekkür eder, sağlık ve esenlik dolu günler dileriz. Adresimizi biliyorsunuz, sizi her zaman merkezimizde misafir etmekten onur ve mutluluk duyarız. Saygı ve sevgilerimizle.

Ertan Tuncali – 7 ay önce
Hizmet davranış anlayış zorluğu toplanmış insan topluluğu hemşire kadrosu nasıl işine geliyorsa o şekil talimat veriyor tavsiye etmiyorum ayrıca yatak pikeleri diken gibi insanı rahatsız ediyor bir Seans bile dayanamazsiniz farkında olana…

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Sayın Tuncali, yorumunuzu görüp cevaplandıramadığımız için özür diliyorum. Tamamen teknik sebeplerden dolayı kıymetli değerlendirmeniz cevapsız kalmıştır. Öncelikle geri bildirimleriniz kurumumuz için önemli ve kendimizi geliştirmemiz için de yol göstericidir, bunun için size teşekkür ediyoruz. Merkezimizin iç işleyişi hakkında ki geri bildirimleriniz için Mesul Müdürümüz ve Başhemşiremizle değerli yorumlarınızı iletmeniz halinde size memnuniyetle yardımcı olunacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

sony mezodermal.estetikguzellik – bir yıl önce
Hastayı evden alma hizmetleri çok başarılı. Babaannemi götürmek için araç bulamadığımda yararlanıyorum. Insan geçekten değer veren bir diyaliz merkezi.

İşletme sahibinin yanıtı bir yıl önce
Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi olarak, değerli yorumunuz için teşekkür ediyoruz Murat Bey.

pegapen TV – bir yıl önce
Herşeyiyle mükemmel güler yüzlü personel temiz ve güvenli tedavi teşekkürler

İşletme sahibinin yanıtı bir yıl önce
Sayın Pegapen tv
Güzel dilekleriniz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz 🙋‍♀️🙋‍♀️

By farude

Bir yanıt yazın