Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Nerede,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Adresi,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi iletişim Bilgileri,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Muayane Ücreti,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Pcr Testi,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi iş ilanları,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Anlaşmalı Kurumlar,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Cildiye,Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Huzur, Dikmen Cd. No:390, 06460 Çankaya/Ankara

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 08:00

Telefon: (0312) 508 43 30

Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Çankaya Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

METİN AYDIN – 2 ay önce
Çankaya bölgesinde ikamet eden asker adayları covid19 testini burada yapabilir bilginize 🙂

İLKAY – 4 ay önce
Güzel bir sağlık merkezi biraz çubuklar test esnasın’da çok sokuluyor ama olsun 😄

Abdullah Tuğrul COŞKUN – 10 ay önce
Gülhane Diş Hekimliği Fakültesinden filyasyon için görevlendirildiğim sağlıklı yaşama merkezinde Dr. Neşe hanım,Dt. Evren hanım ve arkadaşım Uzm.Dt.Alper Akgürbüz tarafindan güleryüzle karşılandım. Görev yapan bütün personel, filyasyon ve aşı ekibi özveriyle ve üstün görev anlayışı ile çalışmaktadır. Değerli sağlık personeline şükranlarımı sunarım.

Fatih Taşkın – bir yıl önce
Sanarsın bize hizmet vermek için çalışan sağlık memuru değillerde biz köleyiz onlar kral falan. Askerlik için test yaptırmaya gittiğimizde görmediğimiz, yemediğimiz trip kalmadı arkadaş… Adamlar test yapıyor Türkiyenin başkentinin en …Devamı

Eray BENDER – bir yıl önce
Ben bu kadar seviyesiz ,sağlık çalışanını bir arada görmedim .Askerlik için PCR testine gittik insan gibi bilgi almak istiyoruz niye yapılmıyor diye , ne telefona bakılıyor ne yüz yüze gidince bir cevap veriliyor,böcek gibi bakıyorlar insanın suratına .Telefon çalıyor çalıyor kaldırıp kenara koyuyor meşgule atıyor.Ben böyle rezalet bir yer hayatımda görmedim .Sadece bugün test yapılacak mı diye soru soracağım.Bunların yüzünden sinir hastası olacağım.1 yıldız bile çok ASAL da suç bu salakları muhatap aldığı için .

Ali Baykal – 2 ay önce
Dikmen caddesi üzerinde yer alan covid merkezidir

ALİ BAYKAL – 4 ay önce
Dikmen caddesi üzerinde çalışanlar güleryüzlü insanlar

şeyda pank – 2 yıl önce
Telefonları açan kişiye biri kamu sektöründe çalıştığını ve insanlara yardım etmek için orada olduğunu hatırlatıp insan gibi cevap vermesi gerektiğini söyleyebilir mi, teşekkürler.

YILDIZ AKMAN – 2 yıl önce
Çocukları hiç düşünmeden dış problemlerinde götürebileceğiniz güleryüzlü doktorlara sahip

Mustafa Yildiz – 2 yıl önce
Bakımsız bir bina. Evlilik öncesi sağlık raporunu buradan alabilirsiniz.

nedime pazarci – bir yıl önce
insanları tanımadan yorum yapmak çok yanlış bir davranış

By farude

Bir yanıt yazın