Çapa Veteriner Kliniği Fatih civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Fatih Çapa Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Topkapı Mahallesi, Bezmialem Vakıf Ünv. Cd. No:52, 34093 Fatih/İstanbul

Telefon : +902126210405

Hizmet Saatleri : 24 saat Açık

Çapa Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Çapa veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Cüneyt Vulas – 1 hafta Önce

İlk izlenim pozitif yönde Gelen kişiyi dinliyorlar, gayet güzel ve açıklayıcı bilgiler ve cevaplar veriyorlar Temiz ve hijyen..

işletme sahibinin yanıtı : Yorum ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda dostlarımız için 7/24 hizmetinizdeyiz

Ümit aydın – 2 hafta Önce

Saat gecenin 2 si ve Mehmet beye çok teşekkür ederiz gecenin bi vaktinde gerçekten bizimle ilgilendi olumsuz yorumlara katılmıyorum

işletme sahibinin yanıtı : Yorum ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda dostlarımız için 7/24 hizmetinizdeyiz

Özge OQUS – 6 ay Önce

Kedime kısırlaştırma operasyonu yapıldı. Veteriner açıklayıcıydı. Ortam temizdi. Rahatsız olduğum noktalara gelince, operasyon öncesi imzalanması gereken kağıda tedavi ücretleri vs yazılmadan boş şekilde imzalanam istendi. Bu şekilde imzalamak istemediğimi söyleyince hasta bilgilerini girin daha sonra imzalayın dedi veteriner hekim. Fakat ikinci kez önüme geldiğinde yine bilgiler girilmemişti.Bir şey demedim daha imzaladım güven duyduğum için ama profesyonel bir yaklaşım değil. Diğer konu, operasyon sonrası kedimi görmek istedim biz getirelim dediler belli ki hospitalizasyon yerini görmemi istemediler. Çantasına koyup yukarı getirdiler. Aşağıda nasıl bir ortamdaydı bilemiyorum günah almak istemem. Belki de çantasındaydı. Diğer konu da görevli hanıma serum takıldı mı dedim evet dedi ama kedi de damar yolu açılmamıştı. Operasyon sonrası yarım saat içinde gittim serum falan yoktu. Saatlerce aç susuz operasyon geçirdi serum ile desteklenmesi gerekirdi. Operasyon öncesi kan tahlillerini yaptırdım. Şu an beşinci günü çok fazla uyuyor normal mi bilmiyorum. Kontrole ne zaman geleceğim dediğimde erkek kedide kontrol yok denildi. İçime sinmeyen noktaları belirtmek istedim ama tanıdığım bir çok sığır veterinere göre daha iyi bir yer.

işletme sahibinin yanıtı : İmzaladığınız kağıt tahmini ücret talep formu ve kayıt formu yani bizim güvencemiz ve evcil dostunuza yapılan herşeyin yazıldığı İstanbul veteriner hekimler odasının istediği bir form. Operasyon sonrası kedinizi getirmemizin sebebi tamamen pandemi kliniğin belli bölümlerine pandemi sebebiyle hasta sahiplerini almıyoruz ancak 3 bölümlü hospitalizasyon kafeslerimiz var görmek istediğiniz bir vakitte kaldığı bölümü gösterebiliriz. Kan tahlilleriniz gayet normal çıktı kaldı ki buna rağmen biz anestezi protokolünü yaparken en az sıkıntı oluşturmayı düşünerek anestezikleri seçiyoruz. Serum operasyon sonrasında ayılana kadar verilip sonrasında çıkarılıyor bu süre erkek kedi için 15 dk bile değil. Onun dışında Erkek kedide ekstra kontrole gerek yok dememizin sebebi de herşey güzel giderken tekrar gelmemize gerek yok ki zaten buna gerek görsek siz söylemeden biz çağırmış oluruz. Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz kısırlaştırma operasyonu öncesi ve sonrası boyunca size sağladığımız 7/24 hizmete devam eder sağlıklı günler dileriz.

Birkan Hekim – 3 ay Önce

Buraya kesinlikle gitmeyiniz hayvan sevgisi zaten yok da iş tamamen ticarete dönmüş gece 3 de kanlı ishal olan köpeğimi acil götürdüğümde sadece test ve muayene için 620 TL aldılar artı sadece bir serum tadevisi için de 600 TL istendi ertesi gün kendi semtimin veterineri aynı tedaviyi serumları testleri muayenesi dahil 580 liraya yapti 24 saat açık olduklarına bakmayın başka yerlere ulaşın ..

işletme sahibinin yanıtı : Merhabalar köpeğinizde parvo virus ile birlikte giardia tespit edildi. Bunun tedavisini 580 TL’ye yapanı bulduysanız hiç düşünmeden gidin zaten. Bunu yapabilen veteriner kliniğine de helal olsun deriz hatta bize de adresini verin sizin gibi hayvan sağlığını ucuza kapatmaya çalışan herkesi oraya gönderelim biz de. Gece 3 te açık ve her hizmeti verebilen kliniğe gelmişsiniz, size birçok test yapılıp 600 TL alınmasına teşekkür etmelisiniz. Neden teşekkür edeceğinizi anlamak için de ivho( İstanbul veteriner hekimler odası ) fiyat tarifesine bakabilirsiniz

Diriliş Akademi – 5 ay Önce

Çapa Veteriner Kliniği yetkilileri oldukça naif insanlar. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Daha önce diğerlerine gidiyordum, esnaf değiller, müşteriyle polemiğe giriyorlar. Hatta ayağı kırılan kediyi polemik oldu diye ameliyat yapmadan gönderen müptezeller.

işletme sahibinin yanıtı : Yorum ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda dostlarımız için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Hasan Tahsin – 5 ay Önce

Slm herkese. Para para para demiş herkes. Ben size anlatayım. Güzel kızımız maltese cinsi gece iki yerden bacağını kırdı. Kendi veterinerimize ulaşamadık. Ağlamaları çığlıkları gözümden gitmiyor. Çapa kliniğe götürdük. Güzel kızımıza derhal müdehale edildi. Tahliller röntgenler hemen operasyona hazırlandı ve sabah operasyonu yapıldı. 4 gün kızımızı misafir ettiler ve kızımızın yürümesini sağladılar. Yaptığımız ödeme devede kulak. Tüm yavrularımız sağlıklı olsun ama başına bişey geldiğinde böyle kuruluşların kıymetini anlıyorsunuz. Bundan sonra kızımız size emanet. Dünyanın tüm güzellikleri sizin olsun.

işletme sahibinin yanıtı : Bu güzel yorum ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda dostlarımız için 7-24 hizmet vermekteyiz. Güzel kızınız ile sağlıklı bir yaşam dileriz.

Zeynep Agoglu – 6 ay Önce

Korkunç Hizmet! Doktorlar basit şeyleri bilmezler! Ayrıca fiyatları da aldatıyorlar! Kliniğin tek artısı, günün her saatinde çalışıyor olmaları.

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle merhabalar Hizmetin korkunç olmasının sebebini açıklarsanız varsa bir eksiklik bunu düzeltmek isteriz. Basit olarak bilmediğimiz şey nedir onu da merak ettik doğrusu. Herşeyi siz hasta sahipleri olarak nasıl biliyorsunuz anlamış değiliz ancak her şeyde olduğu gibi ülkece her konuda fikrimiz olmasın rica ediyorum. Bırakın hekim hekimliğini öğretmen öğretmenliğini, yönetici yöneticiliğini ya da bunun gibi işi bilen bildiği işi yapsın, LÜTFEN ! Sağlıklı günler.

By farude