VetGurkan Veteriner Protez & Ortez Atölyesi Randevu Alma Gaziosmanpaşa civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Gaziosmanpaşa VetGurkan Veteriner Protez & Ortez Atölyesi  Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Karayolları, Abdi İpekçi Cd. No:15 D:B, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Telefon : +905335512247

Hizmet Saatleri : 11.00 – 19.00

VetGurkan Veteriner Protez & Ortez Atölyesi YOL TARİFİ

VetGurkan Veteriner Protez & Ortez Atölyesi

Yorumları – Şikayetleri

Sertaç Bal – 11 ay Önce

Çok iyi bir veteriner hekimi ve hayvanseverdir. Mesleğimize bu şekilde de katkı vermesi gerçekten saygıdeğer ve paha biçilemez. İyi ki var.

işletme sahibinin yanıtı : 🙏🥰

Modir Modirat – 11 ay Önce

Onun sayesinde kedimi nasıl sağlıklı kılacağını bilen çok profesyonel ve saygın bir veteriner hekim Çok teşekkür ederim. (Orijinal) یک دامپزشک خیلی حرفه ای و محترم و کار بلد که به لطف ایشون گربه ام تونست سلامنی اش رو بدست بیاره واقعا از شون ممنونم

işletme sahibinin yanıtı : 🙏🥰

Selin Sari – 11 ay Önce

Arıyorum TLF devamlı kapalı!!!

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba biz veteriner kliniği değil veteriner protez atölyesiyiz. Acil hattımız bu yüzden bulunmamaktadır. Protez gerektiren hastanızla ilgili whatsapp veya mail adresimiz ile bize ulaşabilirsiniz.

Aidin Mahdavi – 11 ay Önce

(Google tarafından çevrildi) Ona her zaman minnettarım ve minnettarım çünkü onun yardımıyla köpeğim tekrar yürüyebilir ve her zamankinden daha mutlu olabilir 😍🙏 (Orijinal) I’m always grateful and appreciate him because with his help my dog can walk again and be happier than ever 😍🙏

işletme sahibinin yanıtı : 🥰🙏

By farude