Çapa Veteriner Kliniği Randevu alma,Çapa Veteriner Kliniği Doktorları,Çapa Veteriner Kliniği Muayene Ücreti,Çapa Veteriner Kliniği Nerede,Çapa Veteriner Kliniği Nasıl Giderim,Çapa Veteriner Kliniği Telefon Numarası,Çapa Veteriner Kliniği Sahibi Kim,Çapa Veteriner Kliniği Nasıl randevu alırım,Çapa Veteriner Kliniği Hangi Hayvanlara Bakıyorlar,Çapa Veteriner Kliniği ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Topkapı, Bezmialem Vakıf Ünv. Cd. No:52, 34093 Fatih/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Sağlık ve güvenlik: Maske takılması gerekiyor · Personel maske takıyor · Personelin müşteri ziyaretleri arasında yüzeyleri dezenfekte etmesi gerekiyor · Diğer ayrıntılar

Telefon: (0212) 621 04 05

Email : [email protected]

Çapa Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Çapa Veteriner Kliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Özge UQUS – 2 ay önce
Kedime kısırlaştırma operasyonu yapıldı. Veteriner açıklayıcıydı. Ortam temizdi. Rahatsız olduğum noktalara gelince, operasyon öncesi imzalanması gereken kağıda tedavi ücretleri vs yazılmadan boş şekilde imzalanam istendi. Bu şekilde imzalamak istemediğimi söyleyince hasta bilgilerini girin daha sonra imzalayın dedi veteriner hekim. Fakat ikinci kez önüme geldiğinde yine bilgiler girilmemişti.Bir şey demedim daha imzaladım güven duyduğum için ama profesyonel bir yaklaşım değil. Diğer konu, operasyon sonrası kedimi görmek istedim biz getirelim dediler belli ki hospitalizasyon yerini görmemi istemediler. Çantasına koyup yukarı getirdiler. Aşağıda nasıl bir ortamdaydı bilemiyorum günah almak istemem. Belki de çantasındaydı. Diğer konu da görevli hanıma serum takıldı mı dedim evet dedi ama kedi de damar yolu açılmamıştı. Operasyon sonrası yarım saat içinde gittim serum falan yoktu. Saatlerce aç susuz operasyon geçirdi serum ile desteklenmesi gerekirdi. Operasyon öncesi kan tahlillerini yaptırdım. Şu an beşinci günü çok fazla uyuyor normal mi bilmiyorum. Kontrole ne zaman geleceğim dediğimde erkek kedide kontrol yok denildi. İçime sinmeyen noktaları belirtmek istedim ama tanıdığım bir çok sığır veterinere göre daha iyi bir yer.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
İmzaladığınız kağıt tahmini ücret talep formu ve kayıt formu yani bizim güvencemiz ve evcil dostunuza yapılan herşeyin yazıldığı İstanbul veteriner hekimler odasının istediği bir form. Operasyon sonrası kedinizi getirmemizin sebebi tamamen pandemi kliniğin belli bölümlerine pandemi sebebiyle hasta sahiplerini almıyoruz ancak 3 bölümlü hospitalizasyon kafeslerimiz var görmek istediğiniz bir vakitte kaldığı bölümü gösterebiliriz. Kan tahlilleriniz gayet normal çıktı kaldı ki buna rağmen biz anestezi protokolünü yaparken en az sıkıntı oluşturmayı düşünerek anestezikleri seçiyoruz. Serum operasyon sonrasında ayılana kadar verilip sonrasında çıkarılıyor bu süre erkek kedi için 15 dk bile değil. Onun dışında Erkek kedide ekstra kontrole gerek yok dememizin sebebi de herşey güzel giderken tekrar gelmemize gerek yok ki zaten buna gerek görsek siz söylemeden biz çağırmış oluruz. Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz kısırlaştırma operasyonu öncesi ve sonrası boyunca size sağladığımız 7/24 hizmete devam eder sağlıklı günler dileriz.

Hasan Tahsin – bir ay önce
Olumlu: Değer, Güvenilirlik, Kalite, Profesyonellik, Yanıt verme
Slm herkese. Para para para demiş herkes. Ben size anlatayım. Güzel kızımız maltese cinsi gece iki yerden bacağını kırdı. Kendi veterinerimize ulaşamadık. Ağlamaları çığlıkları gözümden gitmiyor. Çapa kliniğe götürdük. Güzel kızımıza derhal müdehale edildi. Tahliller röntgenler hemen operasyona hazırlandı ve sabah operasyonu yapıldı. 4 gün kızımızı misafir ettiler ve kızımızın yürümesini sağladılar. Yaptığımız ödeme devede kulak. Tüm yavrularımız sağlıklı olsun ama başına bişey geldiğinde böyle kuruluşların kıymetini anlıyorsunuz. Bundan sonra kızımız size emanet. Dünyanın tüm güzellikleri sizin olsun.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Bu güzel yorum ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda dostlarımız için 7-24 hizmet vermekteyiz. Güzel kızınız ile sağlıklı bir yaşam dileriz.

Diriliş AKADEMİ – bir ay önce
Çapa Veteriner Kliniği yetkilileri oldukça naif insanlar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Daha önce diğerlerine gidiyordum, esnaf değiller, müşteriyle polemiğe giriyorlar.

Hatta ayağı kırılan kediyi polemik oldu diye ameliyat yapmadan gönderen müptezeller.

İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
Yorum ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. İhtiyaç duyduğunuz her konuda dostlarımız için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Musemma Ak – bir ay önce
ACİL olarak balkonumda baktığım sokak kedimi götürdüm ve fahiş bir fiyat aldılar ve hiç bir şey yapmadan kötü durumda param yok diye beni eve gönderdiler vijdan yok sevgi iş ahlakı yok merhamet desen yok herşeyleri PARA olmuş Allah ellerine düşürmesin insanlığı olmayan kişiler çalışmakta yazıklar olsun

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Öncelikle kediniz için üzgünüz çünkü balkonda bakılan bir kedinin çokta iyi bakıldığını düşünmüyoruz . Onun dışında fahiş fiyat aldığımızı siz nasıl belirliyorsunuz onu anlatmanızı isteriz. Fiyat politikamızı belirleyen kurum siz misiniz ya da biz başı boş çalışan meslek grubuyuz da keyfi mi fiyat belirliyoruz. Öncelikle herşeyi ben bilirim yerine araştırın da fiyat politikamızı neye göre belirliyoruz öğrenin. Derseniz eğer benim ona da vaktim yok gelin kliniğe tek tek açıklayalım. Biz bu işi mesleğimiz olduğu kadar hayatımızı geçirmek için para kazanmak için de yapıyoruz ve unutmayın vicdanımız sizden daha fazla, balkona kediyi tıkmayız mesela. Konuyu uzatmadan vicdan sadece kliniğe kedi getirerek olmuyor vicdan getirdiğin kediye elinden geleni yapmakla oluyor. Siz elinizden geleni yapın biz yardımcı oluruz zaten eğerki durumunuz buna yetmiyorsa o konuda da sizi birçok yere yönlendirebiliriz. Umarım kediniz iyi olur ve siz evcil dostunuza olması gerektiği gibi bakmayı günün birinde öğrenirsiniz. Sağlıklı günler.

Can Keceligil – 2 hafta önce YENİ
Temiz emin güvenilir temizlik güzel günler yüzle karşılama

Zeynep Agoglu – bir ay önce
Korkunç Hizmet! Doktorlar basit şeyleri bilmezler! Ayrıca fiyatları da aldatıyorlar! Kliniğin tek artısı, günün her saatinde çalışıyor olmaları.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Öncelikle merhabalar Hizmetin korkunç olmasının sebebini açıklarsanız varsa bir eksiklik bunu düzeltmek isteriz. Basit olarak bilmediğimiz şey nedir onu da merak ettik doğrusu. Herşeyi siz hasta sahipleri olarak nasıl biliyorsunuz anlamış değiliz ancak her şeyde olduğu gibi ülkece her konuda fikrimiz olmasın rica ediyorum. Bırakın hekim hekimliğini öğretmen öğretmenliğini, yönetici yöneticiliğini ya da bunun gibi işi bilen bildiği işi yapsın, LÜTFEN ! Sağlıklı günler.

By farude

Bir yanıt yazın