Cat Dog Veteriner Kliniği Fatih civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Cat Dog Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Seyitömer Mah, Kızılelma Cd. No:38/A D:4, 34098 Fatih/İstanbul

Telefon : +905312517874

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Cat Dog Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Cat Dog Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Bedirhan Büyükduman – 5 ay Önce

Veteriner Çiğdem Hanım ilgisi, alakası ve bizlere verdiği değer ile bizi gerçekten mutlu ediyor. Gerek kendimizin kısırlaştırma ameliyatı gerek ufak kazalarıyla ilgilenmesiyle olsun her daim yanımızdaydı, telefonla sürekli kontrolünü sağladı. Kocamustafapaşa civarında en yetkin veteriner olduğunu düşünüyorum. Aklınızda en ufak bir soru işareti olmadan kapısını çalabileceğiniz nâdir veterinerlerden.

Nida Halefoğlu – 10 ay Önce

Başarılı ve bilgili bir hekim olmasının yanında gerçek bir hayvansever. Daha önce ameliyat olmuş iki gözü de görmeyen engelli bir kediyi,kulağı için Çiğdem Hanıma götürdüğümüzde belirtmememe rağmen gözüyle de ilgilendi ve mucizevi bir şey oldu sayesinde kedimiz artık görüyor. Hem bilgisine hem de merhametine güven tam. Teşekkürler hocam🙏🏻

Serenay Ulaşan – 2 yıl Önce

Çiğdem Hoca çok iyi veteriner olmasının yanında harika bir hayvansever. Can dostlarınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz. Ve oğlum Damien’a gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederim.

N P – 2 yıl Önce

Geçici olarak bıraktığım barınakta yaralanan ve psikolojik travma yaşayan tavşanımı götürdüğüm bu klinik sayesinde tavşanım bugün hayatta ve çok sağlıklı. Çiğdem Hoca yalnızca iyi bir veteriner hekim değil aynı zamanda çok iyi bir hayvansever. Kendisine çok çok teşekkür ederim ve bu kliniği tüm evcil hayvan sahiplerine tavsiye ederim.

Nurayer – yıl Önce

Veteriner hanimdan cok memnun kaldik. Kedimizle de bizimle de cok ilgilendi yardimci oldu. Bilgilendirmeler yapti. Kedimiz biraz korkak. Onu gayet guzel sakinlestirdi. Aşısını yapti. Kesinlikle hic tereddüt etmeden gidebileceginiz bir yer.

Yağmur Es – 1 yıl Önce

Gördügüm en sevkatli veteriner. Eger kedinizi ya da köpeginizi tutamıyorsanız önceden arayıp yardımcısı olup olmadıgını sorun ve zorluk yasamayın.

Berkay Tamokur – 3 yıl Önce

Çiğdem hanım çok ilgili, teşekkürler:)

By farude