İstanbul büyükşehir Topkapı Hayvan Hastanesi Fatih civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. İstanbul büyükşehir Topkapı Hayvan Hastanesi Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : No:168Topkapı Mahallesi, Turgut Özal Millet Cd, 34093 Fatih/İstanbul

Telefon : +902125213400

Hizmet Saatleri : 24 Saat Açık

İstanbul büyükşehir Topkapı Hayvan Hastanesi YOL TARİFİ

İstanbul büyükşehir Topkapı Hayvan Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Selin Yüksel – 2 hafta Önce

Dün Sokakta Köpek Saldırısına Maruz Kalan Sokak Kedisini Götürdüm Alllah Hepsinden Razı Olsun Bütün Personel İlgilendi Maddi Manevi Herseyin Para Olmadığını Canlının Önemini Bize Yaşattıkları Içın Başta Genç Fatih Ve Bütün Çalışanlarına Minnettarım

Akif gökçenoğlu -6 ay Önce

İBB nin yeri değil, fatih veteriner diye çok kalabalık ve yalan ile başlayan hiç bir iş iyi değil. Telefonda İBB nin yeri diyor muayene ve her türlü ameliyat ücretsiz dediler. Biz tabi durumumuzu söyledik kedimiz düştü 5.kattan gece boyu başka klinikteyiz ameliyat lazım dediler ücret çok fazla size gelelim dedik, gelin biz belediye olarak ücret talep etmiyoruz dediler gittik ve özel bir klinik. Neyse yalan olan hiç bir şey canlıya fayda vermez.

işletme sahibinin yanıtı : İBB nin yeri değil, fatih veteriner diye çok kalabalık ve yalan ile başlayan hiç bir iş iyi değil. Telefonda İBB nin yeri diyor muayene ve her türlü ameliyat ücretsiz dediler. Biz tabi durumumuzu söyledik kedimiz düştü 5.kattan gece boyu başka klinikteyiz ameliyat lazım dediler ücret çok fazla size gelelim dedik, gelin biz belediye olarak ücret talep etmiyoruz dediler gittik ve özel bir klinik. Neyse yalan olan hiç bir şey canlıya fayda vermez.

Ayşe Nur Balın – 5 ay Önce

Tesadüf eseri bulduğum ve çok memnunum kaldığım bir yer, asla para odaklı değiller, canlıların hayatı odakları olmuş, ayrıca çalışanlarda bilgili ve çok güler yüzlü. Başarılarınız daim olsun inşallah 💐💐

Murat Arslan – 7 ay Önce

Köpeğim ölümcül olan kanlı isal olmuştu hayata dönmesine vesile oldular maddikonudada yardım cı oldular her aklıma geldiklerinde Dua ediyorum onlara Allahü teala razı olsun hepsinden.

Onur Erkan – 11 ay Önce

Terrier cinsi bir köpeğim var dişi, son zamanlarda sürekli kuyruğunu çiğnemeye tüylerini kopartmaya başladı. Sanıyorum bir çeşit mantar. Tedavi ve ücretleri konusundan nasıl bilgi alabilirim. Okuduğum yorumlar köpeğimi size getirmem konusunda beni ikna etti

RAHMETSİZ GEBERİK FESLİ – 1 yıl Önce

Merhabalar, lütfen yardım güzel yorumlarınıza istinaden yazıyorum. 🙏Bir prensesim var yorkshire cinsi .10 yaşında olan güzeller güzeli prensesim. Sıklıkla kanlı ishal oluyor .Mide problemi mi var diye düşündüm araştırdıktan sonra bağırsak problemi çok daha yakın .Biktim sürekli serum ve iğne yapılmasından düzeldi diye düşünürken tekrar görülüyor.. Acaba bağırsaklarında bir problem olup olmadığı konusunda ultrason mu yapılıyor?Yada başka birşey mi ? Bunu siz yapıyor musunuz ? Çoğunlukla veterinerlerde olmuyormuş cihaz. Fakülteye gidiyor diye veterinerim bilgi vermişti .

işletme sahibinin yanıtı : getirin endoskopi yapalim ,kolonoskopi ile yardimcı oluruz

Merve Basar – 6 ay Önce

Merhaba az once ki evdeki televizyon hesabinda yapilan yorumu ben yapmistim fiyat bilgisi almak icin numaranizdan aradim ama hat mesgul dedi buradan cevap verirseniz sevinirim

işletme sahibinin yanıtı : merve hanım 02126232321 02126214606. 02125213400 nolu tlflardan 7 24 bilgi alabilirsiniz

İdil Zentür – 1 yıl Önce

Onüç yaşındaki kedimi size getirdiğimde, yaşlı diye anestezi yapamayız kaldıramaz diye dişi çekilmedi! Şimdi hiç bir şey yiyemiyor.Allah aşkına bu dişleri çekmenin bir başka yolu yok mu! KIZIM AÇLIKTAN ÖLECEK:( Acil yardımmmmm.

işletme sahibinin yanıtı : efendim hiç bir şey yemiyorsa getirin aksi halde yemedigi için durumu kötüye gider geldiginizde sizinle ilgilenecek hekimimiz tuğrul beye bilgi verecegim geçmiş olsun.

By farude