İstanbul’un Avrupa yakasında kalan zeytinburnu bölgesinde hizmet veren Cidago Veteriner Kliniği Zeytinburnundaki Vatandaşa baytar hizmeti veren sağlık kuruluşudur. Cidago Veterinet Kliniğine hususi araçlarınızla gidebilmek için aşşağıdaki navigasyon rotasını takip ederek cidago Veteriner kliniğine en kısa sürede varış sağlayabilirsiniz. Cidago Veteriner kliniğinde verilen hizmetler ise şöyledir, Cerrahi Operasyonlar,Dahiliye,Koruyucu Hekimlik,Dermatoloji,Yoğun bakım,Aşı Takvimi,Check-up,Mikroçip uygulama,Diş bakım,Pet kuaför,Pet mama hizmetleri vermektedir. Cidago Veteriner kliniği zeytinburnu bölgesindeki en iyi hizmetleri veren kuruluşlardan birisidir. Veteriner kliniğinin iletişim bilgileri makalenin sonunda yazmaktadır buradan takip edebilir hizmetlerden faydalanabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sağlıklı Günler Dileriz..

Çalışma Saatleri :
Hafta içi : 09:00 – 20:00
C.tesi, Pazar : 10:00 – 19:00

TELEFON : 0212 664 71 55

CEP TELEFON : 0505 137 02 04

ADRESS : Veliefendi, Prof. Dr. Turan Güneş Cd. No: 152/B, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Cidago Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

CEREN EYLEM SÜRÜCÜ – 3 ay önce

İki kedimi de düzenli olarak götürüyorum. O kadar memnunum ki tüm çalışanlar güler yüzlü ve sevecen yaklaşımları var. Hayvanların sağlığını her şeyden önde tutmalarıyla güvenimi kazandılar. Hepsine sevgiler…

Melodia Art Gallery – 3 ay önce

Hayvanın kafasını okşayıp muayene adı altında 165₺ alıyorlar; ölmek üzere olan bir hayvanı fark edemediler, geç müdahale etmek durumunda kaldık, yazık.

Ozge Altundaş – 4 ay önceAstımı olmayan kedime astım spreyi ve alerji hapı kullandıran bir yerdir burası. Başka veterinere götürdüğümde kedimde hiçbir sorun olmadığı görüldü. Ama kendileri 10 günlük bir iğne ile antibiyotik tedavisi önerdiler. Hatta kedime astım ilacı kullanmak istemediğimi söylediğimde o zaman yoğun bakıma almamız gerekebilir dendi ki bunların hiçbirine gerek yokmuş. Zaten kedimin sağlığı iyiymiş sadece üşütmüş. İğnelere günlük 120 TL veriyordum. Sadece fazla para almak için kedimin sağlığını tehlikeye attılar güvenipte gitmeyin. Resmen dolandırıcılar

Cenk YildizYerel Rehber – 3 ay önce

Az daha köpek ölüyordu aşırı iç parazit hapi uygulamislar 55 günlük köpeğe üç gündür başka bir veterinerde serum tedavisi uygulanıyor hala durumu ciddi sırf para tuzağı tavsiye etmiyorum.

Ezgi Yıldız – 3 ay önce

Seçenek olsa 1 yıldız bile vermezdim, köpeğim yanlış tedavileri yüzünden başka veterinerlerin bile izledikleri yöntemi akıllarının almadığı şekilde ölümden döndü.

Remzi SalcıYerel Rehber – 5 ay önce

Her veterinerde bulamayacaginiz bir samimiyet mevcut veteriner beyde. Önceliği her zaman hayvanınizin sağlığı. Güzel ilgi alaka ile hem hayvanların rahat bir tedavi olmasına önem gösteriyor hem de hayvan sahibine çok nazik davranarak, klinigi kendi evinizde kk gibi rahat hissetmenizi sağlıyor.

Dr. Bune – 6 ay önce

Kesinlikle güvenilir değil! 3 yaşındaki kedimi halsizlik nedeniyle götürdüğümde tahlil yapıldı ve bağışıklığınn çok düşük olduğunu bir sürü vitamin ve çeşitli ilaç kullanması gerektiği söylendi vitaminleri kendilerinden satın alabileceğimiz söylediler. Güvenilir görünmüyorlqrdı ezberlenmiş cümlelerle konuştukları İçin güvenmedim ve üniversiteye götürdüm. Tahlil yapıldı muayene edildi ve önceki tahlillerine baktıklarında Köpek yazıyordu! Tahlilleri in gayet iyi olduğunu ve anksiyeteye bağlı olabileceğini söylediler ve ilaçsız takip önerildi şu anda çok iyi oğlumuz. Kesinlikle önermiyorum.!!

Onur Yilmaz – 5 ay önce

Tüm ekip gerçekten çok ilgiliydi. Bütçe açısında oldukça uygun. Kedimizle çok ilgilendiler.Tüm ekibe ve de Öykü hanıma çok teşekkür ederiz 🙂🙏

Tolga BaşarYerel Rehber – 4 ay önce

Uzun zamandır Zeytinburnu’nda aynı yerinde hizmet veren nadir bir veteriner kutlarım.

By farude

Bir yanıt yazın