Bir Çok Kadınların Korkulu Rüyası Haline Gelen Çocuk Sahibi Olma Korkularına Artık Son !! Doğal yöntemler ile Artık Kadınların Bir Çok Sorunlarına Derman Olacak O Doğal Tedaviyi Sizlere Yazımızın Devamında Paylaşacağız.Diğer Bir Tarafta ise Kadınların Ve Kızların En Büyük Sorunlarından Biri Olan Adte Sancısı için Çözüm Bitkisel Tedavi’de

Öncelikle Kadınların Ve Genç Kızların Adet Sancılarından Bıktıklarını Bildiğimiz için Onlar için Gerçek Doğal Bir Tedavi Yöntemi ile Artık Adet Sancısı Çekmeyeceklerini Söyleyebiliriz.

Aslan Pençesi Çayı !!

Türkiye’de dünya genelinde kızların ve kadınların Çok Sevdiği ve yakından tanıdığı ve anne olmak isteyen adayların devamlı kullanmış oldukları bir içecektir. Çay, hamile kalmak isteyen anne adayları tarafından tercih edilmektedir.Doğal çözümler ve bitkisel yöntemler kullanmak isteyenler aslan pençesi çayını tercih ediyor Aslan pençesi çayının faydaları nelerdir ?

Aslan Pençesi Çayı Faydaları Nelerdir !!

1- Ödem Sorunu Çeken insanların Sorununu Çözer Ve Vücuttan Ödem Attırır.

2- Vücutta Demir Eksikliği Sorununu Kaldırırı

3- Kadınların Menepoz Sorununu Erteler

4- Vajinal Bölge’de Akıntı Ve Sancıyı Azaltır

5- Gebelik Sorunu Yaşayan Kadınların Gebe Kalmasını Sağlar

6- Kas Erime Sorunu Yaşayan insanların Problemini Ortadan Kaldırır

7- Damar Tıkanıklığı Yaşayan Kalp Hastalarına iyi Gelir

Testere Dişli Aslan Pençesi çayının faydaları arasında idrar söktürücü özelliği de bulunmaktadır. Aslan pençesi çayı, kadınların çok acı çektiği regl döneminde her ay tüketilmesi tavsiye edilir. Şifalı otlardan bahsettiğimiz için bu yöntem ilaç kullanımına tercih edilmektedir. Menstrüasyonu azaltır. Ağrı ve adetin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

ASLAN PENÇESİ ÇAYI YAPMAK İÇİN NELER YAPILMALI !!

1- 3 Su Bardağı Kadar Suyu Ateşin Üstüne Koyup Kaynatın
2- Ateş’te Kaynamış Olan Suyu Bir Kap içine boşaltın
3- 1 adet Yemek Kaşığı içini Doldurarak Kabın içine Bırakın
4- 23 dakika Süre ile demlemek için kaba bırakın

Afiyetle Hergün için

By farude