KCosmoVet Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.CosmoVet Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Merkez mh, Shell ve İSKİ karşısında, Kemerburgaz Cd. No:126/A, 34406 Kâğıthane/İstanbul

Telefon : +905356751290

Hizmet Saatleri : 10.00 – 22.00

Cosmovet Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Cosmovet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Nur Arslan – 6 ay Önce

Ben köpeğim tekila’yı akşam saatlerin’de mecburi olarak götürdüm boğazın’da kemik kalmış götürdüğüm zaman klinik kapalıydı aradım fatih bey evinden kalkıp kliniğe geldi ve gerekli müdahale ile kurtardık. Kendilerine yoğun ilgisinden ve evinden tekrardan gelmesinden dolayı çok teşekkürlerimi iletirim. Bazı durumlar para ile ölçülere ve klinikte çalışanlar gerçekten işini severek yapıyor ve hayvan sevgileri çok yüksek tekrardan hepsine teşekkür ederim 😊

Kübra Topçu – 2 ay Önce

Pırıl pırıl insanların çalıştığı pırıl pırıl bir klinik.Dün güzel bebeğimin kısırlaştırma operasyonu burada yapıldı.Çok basit sorunuza bile ilgiyle, güleryüzle yanıt alıyorsunuz. Yıllardır asla kedilerimi klinikte bensiz bırakmam yeminimi bozduran yer 🙂 Özellikle Kaan bey tüm paniğime endişeme rağmen beni asla cevapsız ya da şüphede bırakmadı. Aynı şekilde Özer bey de çok ilgili, güleryüzlü. Çok çok teşekkür ediyorum. Minnettarım. iyi ki varsınız.

Öznur Arslan – 3 ay Önce

sfenks kedimin üzerine ütü masası düştü. kaza günü iki yere götürdüm kimse ilgilenmedi. üçüncü adresim cosmovet götürdüğümde sadece nefes alıyordu.Kaan beyin 6 günlük yoğun bakım tedavisiyle çok yol katettik Kaan beye çok teşekkür ederim.. Tedavi uzadıkca maddi olarak giderleride oluyor Bu konuda özer beyin yardımı içinde teşekkür ederim.

Özlem Sönmez – 3 ay Önce

Benin cosmovet ile yolum durumu çok ağır olan simokin cinci kedicik ile kesişti, tedavi ettirdiğim klinikten mecmur almak zorunda bırakıldım zaman,1 telefonla ulaştım ve cosmovet kiliniğe emanet ettim hiç pişman olmadım 1yıl olucak tedavi ettirdim hiç bir canlıya para kazancı olarak baktıklarını görmedim ağır hastalıklı ve kısırlaştırma da yaptırdım ama para olmadan tedavi olmaz yada ödeme yapmadan alamazsın diyen olmadı . Teşekkürler HASAN EFE. bey ve ekibine ..

Duygu Üstünsoy – 6 ay Önce

27.06.2021 saat 12.00 da cosmo vet veteriner kliniğine randevu almadan kedimiz çakılı traş ettirmeye gittik. 2 Hanım 1 Bey Hekim olduklarını düşündüğüm 3 kişi arka taraftan öne geldiler ve Hanımlardan biraz daha yapılı olan kapıyı açtı. Biz uygunsanız kendimizi traş ettirmeye geldik dedim beyefendi randevusuz bu işlemi yapamadıklarını kendilerini ona göre ayarladıklarını iletti bende şuan boş durduklarını burada oturmadığımız için her zaman gelemediğimizi bu seferlik yapsanız olmazmı diye ricada bulundum beyefendi kapıyı açan hanıma baktı hanımefendi benim arkamdan beyefendiye doğru ilerlerken hayır manasıyla kaşlarını kaldırdı (demek ki inisiyatif alınmak istense alınabilir izlenimini kim olsa almazmı bu tavır karşısında) bende haklısınız çok yoğunsunuz rahatsız ettik kusurabakmayın diyerek terk ettim. Beyefendinin inisiyatif almak için bir bakışı bile hayvansever olduğunu anlatırken. Çalışmak yerine arkada oturmayı tercih eden hekimlerimiz teşekkür ederiz 👏👏👏👏

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle bu yorumunuzun kaydı alınıp avukatımıza bildirilecek bununla başlayayım. İkinci olarak Veteriner hekimler tıraş yapmaz, bu pet kuaförlerin işidir. İşini bizden daha iyi yapan bir pet kuaför gelip kliniğimizde tıraş yaptığı için randevulu çalışıyoruz. Diğer klinikler gibi ne gelirse gelsin, para kazanalım mantığıyla çalışmadığımız için üzgünüz. Tekrar belirtiyorum, son üç yorum da kayıt altına alınıp avukatımıza iletildi. Tıraş gibi ilgisiz bir durumla, bu kadar iyi puan almış bir sağlık kuruluşunu karalamanın karşılıksız kalacağını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz.

Tayfun Üstünsoy – 6 ay Önce

Şikayetimizi dile getirmeyi, yaşadığımız sorunu nasıl yazacağımızı kaç puan vereceğimizi size mi soracağız? Siz burayı övgü tahtası zannettiniz galiba? Burdan bilgi verene kadar aradığımızda fiyat verirken bu bilgileride verseydiniz keşke? 180 tl diyip kapatmakla olmaz bu işler. Sokağa çıkma yasağı için izne sahibiz ki biz kedimizi sıcaktan ayılıp bayılıyor diye traş ettirmeye getirdik. Biz pomeranian boo beslemiyoruz keyfi model olsun diye traş ettirmedik. Kedilerin neden traş edildiğini sizede anlatmayalım. Kamera ve ses kayıtlarınıda avukatınıza yollamayı unutmayın orada tüm diyaloglar açık zaten.

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle bu yorumunuzun kaydı alınıp avukatımıza bildirilecek bununla başlayayım. İkinci olarak Veteriner hekimler tıraş yapmaz, bu pet kuaförlerin işidir. İşini bizden daha iyi yapan bir pet kuaför gelip kliniğimizde tıraş yaptığı için randevulu çalışıyoruz. Diğer klinikler gibi ne gelirse gelsin, para kazanalım mantığıyla çalışmadığımız için üzgünüz. Tekrar belirtiyorum, son üç yorum da kayıt altına alınıp avukatımıza iletildi. Tıraş gibi ilgisiz bir durumla, bu kadar iyi puan almış bir sağlık kuruluşunu karalamanın karşılıksız kalacağını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Not. Sokağa çıkma yasağının olduğu gün hayvanınızı tıraşa getirdiğinizi de itiraf etmişsiniz.

Hayat Gök – 6 ay Önce

Yazılacak çok şey var,ilahi adalet başta gelse de dilerim bu dünyada da goz göre göre yaptığınızin bedelini yaşarsıniz.basta k..n denilen hekim,bebenin de ahı üstünüzde bizim de digerlerinin de!

işletme sahibinin yanıtı : Merhabalar Hayat hanım. Size teslim edilen kedi ilgili tedavi protokolünde kan nakli gerektiği belirtilmiş ve donör bulmanız istenmiştir. Hayvanınız fenalaştığında nöbetçi bir kliniğe yönlendirilmiş ve hayvanınızın yoğun bakıma alınması gerektiği de yine hocamız tarafından size bildirilmiş ancak gittiğiniz klinikte hayvanınızı yoğun bakıma bırakmak yerine, oradaki hekimin yönlendirmesi ile teslim alarak evinize geri getirdiğinizi bize belirtiniz. Yönlendirilen kliniğin baş hekimi ile görüşülmüş ve hayvanın yoğun bakıma neden alınmadığı sorulmuş, kendileri ise gece nöbetindeki arkadaşın tercihi ile eve yönlendirildiğini aktarmıştır. Bu durumla ilgili sizin tarafınıza ulaşarak yarın bilgi verilecektir.

Ayşin Dumangöz – 6 ay Önce

“Kan nakli gerekebilir,donör adayı bulundurun her ihtimale karsi” denilen bebe değerleri tam normale dönmeden  ve 3 donor adayı hazirken,neye göre taburcu edildi o halde? “Nakle gerek yok zamanla toparlar” diyerek??? Taburcu kararı en son hekimden geçerken sadece protokole mi bakılır yoksa hayvan bir gözle görülür mü?

işletme sahibinin yanıtı : Donör neden getirilmedi hanımefendi. Size ilk gün donör gerekiyor denildi. Yanlış bilgi veriyorsunuz. Kedinin klinikte tedaviye alınmasından 3 saat sonra size donör gerekiyor denildi. Yine de bunlara rağmen yarın aranıp detaylı bilgilendirileceksiniz.

Gülay Sedef – 1 yıl Önce

Bütün aşılarımızı yaptırdığımız yer olduğu halde çok büyük hayal kırıklığı ! Para için gerçekten çok acı! 😔😔😔 6 aylık Scotish Fold çocuğumuzu götürdümüzde tek şikayetimiz burnundaki nemli olma durumuydu ve soğuk algınlığı olduğunu başında fark etmiş olmamızdan dolayı da büyük birşey olmadığını söyleyip Azitro (eczaneden alındı) ilaç verdi ve yine aynı gün dişlerinde tartar oluştuğunu söyleyip Dentavedin (kendi yerlerinden sattı ve gittiğimiz diğer hekimler 6 aylık bebekte neyin tartarı süt dişlerinin tamamını bile dökmemiş bu bebek dedi 😔😔😔😔😔😔) ağız spreyli verdi Hasan Bey. Aynı gün ilacı eczaneden alıp kullanmaya başladık ve çocukta ishal başladı. 2 gün boyunca devam etti internetten araştırdığımzda yan etkisinin ishal olduğunu kendilerine söylediğimizde asla azitronun yan etkisinin ishal olmayacağını söyledi! Getirmemizi istedi ve tekrar gittiğimizde hastalığının ilerlediğini, ateşinin normal olduğunu söyleyip kan tahlili yaptı. Sonrasında 5 günlük iğne tedavisini uygun gördü, aynı gün 4 tane iğne vurdu. Yine aynı gün kendilerinden probiyotikte (100TL) satın almamızı söyledi. Daha ordayken tavır ve davranışlarının sadece para için olduğunu o kadar hissettirdiker ki probiyotiği almayıp 4 iğnenin muhakkak iyi bir etkisinin olacağını söyledik. Sonrasında gerekirse alınacağını ilettik. Sonuçlarımızla birlikte 3 ayrı veteriner Hekimle görüştük. Hepsinin yorumu Azitro ishal yapar ve yapmış olduğu iğnelerin içinde kortizon dahi olduğunu söyleyip, çok ağır bir müdahalede bulunulduğunu söylediler. Bu durumu kendisiyle paylaştığımızda da hala ve ısrarla Azitronun ishal gibi bir yan etkisi olmadığını savunmaktadır. Yani anlayacağınız çocuğumuz ishal olmasını sağlayıp sonra kurtarır gibi kandırmaya çalıştı. Bu dilsiz kulları kullanıp para için bu kadar işlem yapan biridir kendisi. Yaşattıkları bu durum burayla sınırlı kalmayıp Hekimler Birliğine de şikayet olarak iletilecektir.

işletme sahibinin yanıtı : Görüşleriniz bizim için değerli, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

By farude