Vetİstanbul Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Vetİstanbul Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Merkez, Eyüp Sultan Cd., 34406 Kâğıthane/İstanbul

Telefon : +902122955602

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Vetistanbul Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Vetistanbul Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Melek Yavan – 6 ay Önce

Çok sorumsuz ve acemi arkadaşlar çalışıyor. Eskiden kalifiye, anlayışlı ve hayvan dostu veteriner arkadaşlar çalışıyordu. Şansınıza, gittiğiniz zaman nasıl birisiyle karşılaşacağınız.

Kadir Yılmaz – 2 yıl Önce

Kesinlikle tavsiye etmiyorum bunlar veteriner degil kasap insanları kandırıyorlar köpegim göz ameliyatı oldu ve şuan kör olmak üzere ve benimle dalga geçer gibi başka veterine götür diyor şehir dışındaymış beyfendi verdiği ilaçlar da bi işe yaramaz fiyatı uygun diye buraya giden sonra çok daha fazlasinı harcar ve elindeki can dostundan olur..

Yasemin Bahçe – 4 yıl Önce

Fiyatta pazarlık yapılabiliyor. Gençlik hastalığı belirtileri gösteren 4 yavru köpeği götürmüştük, aşı yapıldı, aşı esnasında muhtemelen birbirine çok benzeyen 2 yavru karıştırıldı ve yavrulara birine 2 kez aşı yapılırken diğerine hiç yapılmadı. İlk ölen yavru 2 kez aşılayan oldu sonra diğer ikisi öldü. Hiç aşı yapılmayan yavru şimdi 7 aylık.

Ayten Malcom – 3 yıl Önce

Yetersiz donanimli ve tedavileri yüksek fiyat çekiyor ukala tavırları ve tahammülsüz yaklaşımıyla insanı pişman eden bir veteriner kliniği hiç beğenmedim.

Ali Öztürk – 8 ay Önce

arkadaşın ismini hatırlayamadım ama oğlumun sokakta bulduğu kediyi kontrol amaçlı kendisine getirdik samimiyetle sorularımıza cevap vermesi ve yardımcı olması çok güzel bir davranıştı.Vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda evimize Bir birey katmış olduk.çok teşekkürler

Bilge Yılmaz – 5 ay Önce

Normalde köpeğimi götürüyorum, geçen ay sokakta bulduğum kedi için de defalarca gittim, Ali Bey ve tüm ekibi her zamanki gibi çok ilgiliydi. Sorularınız asla cevapsız kalmıyor. Ben hayvanlara davranışları kadar sahiplerine de nezaket gösterilmesine çok dikkat ediyorum. İşlerinde de insan ilişkilerinde de çok iyiler. Çok memnunuz

Tuğba Işık – 1 yıl Önce

Sokaktan kurdardığım 3 can dostum ve benim ilk günlerimizden itibaren hep yanımızda oldunuz. En son atlattığımız 3 kedimde de teşhis edilen kan paratizi hastalığımızda gece gündüz hep yanımdaydınız. Hızlı teşhis ve profesyonel bilgi ve becerileriniz ile biz artık iyilestik🙏 Hem kedilerime hem de bana destek oldunuz, canlarımın 2. Ailesisiniz. Bizlere gösterdiğiniz ilgi ve sevgi için sonsuz teşekkurler. 20 yıldır sağlık sektöründe hemşire olarak çalışıyorum, özellikle bu pandemi dönemi yorgunluğu üstüne yaşadığım zor süreçte yanımızda olduğunuz için de ayrıca çok şanslıydık.. İyi ki vetistanbul🙏🙏🙏

By farude