Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Daisy Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Daisy Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Yeni Mahalle, Mimar Sinan Cd. No:21/A, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

Telefon : +902125802050

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Daisy Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Daisy Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Damla İyin – 1 yıl Önce

Hiç beğenmedim. Yardımcı olmadılar. Kadının ağzında maskesi bile yoktu. Pek temiz bir yer olduğunu düşünmüyorum.

Fatih Özgür – 2 yıl Önce

Aşağıda bahsedilen kedinin sahibiyim. Kedimiz bu saçma yerden sonra 1 veterinere sonrasında İstanbul Cerrahpaşa veteriner fakültesine gitmiştir. Yapılan işlemleri ve resimli videolu kanıtlarını her iki tarafta da hekimlere gösterdiğimizde yapılan işlemlerin yanlış olduğunu söylemekle beraber ciddi bir şaşkınlık içerisinde olduklarını söylediler. Gerekli muayene ve ultrason kontrolünden sonra karnesini gösterdiğimizde hayvana en kalitesiz ve yanlış ilaçlar yapılmış işin asıl kötü kısmı buda değil. Hayvanın hamile olup olmadığını kontrol etmeden direk verilmemesi gereken ilacı vermiş ve birkaç gün önce çok büyük ihtimalle burada gördüğü yanlış tedavi ve kötü muameleden dolayı hayvan 3 tane ölü yavru doğurdu. Tek sevincimiz bu kadından sonra bu hayvanın hayatta kalabilmiş olması. Gerekli yerlere şikayette bulunacağımı bilsin. Hiçbirşey olmasa bile bu kedinin ahı sana kalmaz. Hayatıma ilk defa hayvan sahipleniyordum cahildim kadın ben bu işi yıllardır yapıyorum bana karışmayın diyince sustuk maalesef. Örenci harçlığımla masum bir düşünceyle sokaktan bir kedi kurtarmak istedim kediye yaptığına bak. İnşallah bundan sonra başka hayvanlara bu denli kötü bir muamele yapmazsın.

Şenay Özgür – 2 yıl Önce

Hayvanınızı buraya götürürseniz büyük hata edersiniz resmen kazıklandık. Sokaktan bir kedi sahiplenip buraya götürdük yıkamaya pazarlığa rağmen 100 tl para alıp hayvanı bertaraf etti resmen burada video paylaşabilme olsada paylaşsam hayvanı kurulayışını görseniz hayvan artık takaati kalmadı artık titremeye başladı acıdan o fönün ucundaki demirine kadar direk cildine değdire değdire 1 cm uzaklaştırmadan son ayarda cildini yaktı bit görüp fönü hayvana doğru masaya bırakıp yavaş yavaş biti ayıklamaya çalışıyor hayvan yanıyor mu canı acıyor mu umrunda değil hayvanı 2 gün sevemedim resmen dokunduğumuzda canı acıyordu. ilaç diye sırtına şişeden sirke sıkıp ilaç bu diye gönderdi hangi rezilliği anlatayım. İnşallah yaptığı ilaçlar gerçektir artık ondan bile şüphe ediyorum. Gitmeyin arkadaşım gitmeyin.

Engin Ersin – 3 yıl Önce

Arkadaslarimin tavsiyesiyle gittim veteriner hnm cok merhametli kendini isine ve hayvanlara adamis birisi gercekten meslegine cok deger veriyor köpegimi götürdüm sanki evladiymis gibi ilgilendi huysuz olan köpegimi baska veteriner ilgilenmedi gercekten cokk tesekkur ederim emegineze elinize saglik iyiki sizin gibi insanlar var…

By farude

Bir yanıt yazın